Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beti28

jak sie pozbyc koloru czarnego włosów?

Polecane posty

Gość beti28

dziewczyny mam włosy czarne do pasa koloru czarnego (o Sięciu niema mowy:))jak jakos łagonie i bez zniczenia włosow mozna to zrobic dodam jeszcze ze mam naturalne ciemny braz ale niestety zaczeły sie pojawiac niechciane siwe włosy wiec cos trzeba robic;)a no i dosc długo faruje bo ok 12 lat :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefvge
Przestac farbować. Jak masz ciemny naturalny braż to odrostow nie bedzie az tak mocno widac. Albo idz do dobrego fryzjera na dekoloryzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti28
no ale te siwe zaczyna byc bardziej widac i dodam ze niemam tutaj jakis profesjonalnych fryzjerow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefvge
albo kup sobie szamponetke i co tydzien sobie rób na jakis jasny brazowy. Jak fryzjer odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastafarianka
szczel sobie trwałą farbą brąz podobny do naturalnego na siwe pasma i czarne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefvge
Tylko wiesz zanim Ci zejdzie calkowicie kolor to minie kupa czasu. Najlepiej byłoby je ściąć... poszukaj w necie może są jakies preparaty czy szampony rozjaśniające nie wiem. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefvge
na czarne włosy => brąz (bursztynowy braz ;D)ja tak zrobilam ale u mnie to trwało jakies ponad pol roku i farbowałam co 2 miesiace i widac efekt, tylko ze ja w tym czasie trochę obcinalam sobie wlosy co miesiac. Juz tych czarnych wlosow tak nie widac, gdzieniegdzie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×