Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcaca ja kupic ale

moja suknia- nie podoba sie bliskim..naprawde jest az taka zla?

Polecane posty

suknia to rzecz gustu...jeden woli barok ...koronki ..ktos inny klasykę ..nikomu nie dogodzi;) wazne ze podoba sie Tobie i ślubnemu ...mi sie podoba twoja suknia ...jeszcze nie wychodze za mąz ale mysle ze cos podobnego kupie..kiedys chciałam gorset i poszerzana suknie u dołu ale teraz takich pełno... ta Twoja jest sliczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka prześliczna jest!!
gdybyn niala brac slub, sama bym chetnie taka zalozyla :-)) a tym, ze komus sie nie podoba, sie w ogole nie przejmuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj numer 245 na
a gdzie taka ladna suknie kupilas? mozesz podac miasto i sklep? za 1,5 mies. bede miala slub koscielny i chce taka sama. podoba sie mnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona kisiela
Bardzo, bardzo ładna sukienka. Rodzina pewnie wolałaby bezę na kole i z falbanami, nie przejmuj się, jest piękna, skromna, elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoooo
Suknia jest bardzo ładna.Klasyczna i bardzo gustowna. Brak w niej przepychu z różami czy jakimiś innymi kwiatami. Jeżeli taka się Tobie podoba to jest Twój wybór. Wkońcu to Twój dzień i nie musisz liczyć się ze zdaniem bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaakson
do autorki: suknia fajowa, tak jak już tu ktoś napisał: ma się podobać przede wszystkim Tobie. Jak uważasz, ze będzie na Tobie dobrze leżeć, to zamawiaj. Z ciekawości obejrzałam sobie tę stronę, z której zamawiasz sukienkę i zaskoczyły mnie ceny... ciekawe , jaka jest jakość materiału. Mam do Ciebie prośbę - jeżeli ją zamówisz i paczka do Ciebie dojdzie, to mogłabyś odpisać? będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrętowa
moim zdaniem suknia jest naprawdę śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Cudna suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia jest przepiękna
bardzo elegancka i skromna, ale za to z ogromną klasą! Na pewno w niej pięknie wyglądasz :) Nie daj się namówić na żadną wielką bezę ani strusie pióra, ta jest PIĘKNA ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca ja kupic ale
z woalka chyba raczej nie, wydaje mi sie ze mnie bedzie postarzac z fryzur spodobala mi sie ta, ale jeszcze sie nie zdecydowalam , moze w spodoba mi sie cos innego, ostatnia fryzurka na tej stronie: http://weselinka.blox.pl/2009/03/Subtelne-koki-slubne.html we wlosy jakas delikatna ozdobe wepne i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovankaa
sukienka jest sliczna , tylko czy na tobie wyglad tak amo jak na modelce na zdjceiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna jest twoaj suknia!
klasa i szyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
Szczerze---> -te dwa kwiaty upiete z boku, styl bazarkowy. -zbyt prosta. - byłam 3 tyg na weselu gdzie strojniejsze suknie miały matki pary młodej. Generalnie pewnie przejdzie ale daje Ci 100% gwarancje, że beda jechać po niej za twoimi plecami i nikt Ci nie powie ; " ach piekna suknia" Taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty eeeeeeeenergia--25 lata
pokaż w jakich bazarach ty chodzisz z chęcią się uśmieję. Autorko piękna suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
fajna,ale bez tego kwaitka,jest cudaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranocyta
wyglada jak za 300zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caterinka aa
Piękna suknia, sama brałam ślub 3 mies. temu i kurcze naprawdę gdybym znalazła taką jak twoja to beż wahania bym ją kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
nie podoba mi sie - zwykla prosta sukienke mozesz wszedzie ubrac a slub ma sie razw zyciu! nie wiem ale chyba nie mazylas jako dziecko by choc jeden raz w zyciu byc ksiezniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
śliczna suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsrg
trochę skromna. ale ważne żeby sie tobie podobała i narzeczonemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
według mnie sliczna.Tobie ma sie podobac i kropa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kredki
no spoko sukienka..ale to bolerko nie pasi mi wcale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
suknia jest piekna..... też mialam taką skromna swoim slubie i dzis żałuje, bo to jedyna !!!! taka okazja, gdzie mozna zaszaleć!!!!!!!!!!!!!!!1W sumie jest prosta i wygląda troche jak sukienka na wesele a nie do slubu.....zastanow sie i powariuj triochę!!!! a jak nie chcesz tówj slub twoja sprawa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×