Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fhrefuirhvrt

Dać komuś w twarz - nigdy tego nie robiłam. proszę o rady.

Polecane posty

Gość fhrefuirhvrt

Jest ktoś kto powinien dostać ode mnie w twarz ale ja jeszcze nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy mam odwagę to zrobić. Mówię poważnie. Co się czuje po takim czymś? Ulgę, jeszcze gorzej. czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkręcony paweł
Poczujesz zażenowanie albo piąchę na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
zażenowanie? też tego się obawiam, że poczuję zażenowanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NapiszęPosta^^
Ja czuję satysfakcję :P Wiesz jaką człowiek ma minę po uderzeniu , albo się żałośnie próbuję bronić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
ale ja jestem kobietą i mam ochotę dać z liścia albo z pięści facetowi. wydaje mi się, że uderzenie kogoś w twarz to przejaw bezsilności. i to ja będę upokorzona a nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasku
to poniżające dać komuś w twarz no chyba że następuje wymiana ciosów to wtedy jest ekscytujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
ale poniżające dla kogo? dla tego co bije, czy dla tego co dostanie? bo nie wiem. nigdy nie dostałam w twarz ani nikogo nie uderzyłam. sory, dostałam w twarz od mamy. 2 razy. ale już nie pamiętam co czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale jest powód aby mu dupnąć???a najlepiej to nie dawaj w ryło nikomu...bo jak ci facet odda a od kobiety jest 3 razy silniejszy to cię bardzo zaboli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
jest. bo jakby nie było to bym nie chciała. upokorzył mnie. ale obawiam się, że przez to, że go uderzę będę jeszcze bardziej upokorzona. zwłaszcza jak bez zaproszenia zastukam do jego drzwi i mu lutnę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
nie, nie zrobię tego. bo poczuję jeszcze gorsze zażenowanie niż w tej chwili. jeszcze 30 min temu chciałam wsiadać w auto i tam jechać. nie zrobię tego. to dobrze. prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastafarianka
to jest cudowne uczucie. takie sie robią luzy w mózgu i wgl... pełen relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
pytam poważnie jak to jest. dostaliście kiedyś w twarz od kogoś albo kogoś uderzyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelitadelsol
Jak pojedziesz teraz do jego mieszkania by dać mu w ryj to nie on poczuje zażenowanie a Ty. Jak to sobie wyobrażasz? Pukasz do drzwi, on otwiera. A Ty co? Cześć. Przyszłam dać ci w mordę? Co innego strzał w afekcie albo u Ciebie w mieszkaniu. Chociaż to i tak upokarzające, że brak innych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój dziewczyno, nie wiem co Ci zrobił ale to olej. Jeszcze jakbyś mu walnęła w afekcie to ok, może się zdarzyć. Ale wsiadać w auto i tylko w tym celu jechać, nie zachowuj się jak bezmózgi dres. Na przyszłość traktuj go jak śmierdzące coś i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
Wiem właśnie. Ale on mnie strasznie upokorzył. To znaczy pozwoliłam mu na to :o, niestety :( Chcę żeby zabolało tak jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka bez młynka
jak dasz mu w ryj to będzie dla niego znak, że Cię uraził. po co ma o tym wiedzieć. Lepiej nic nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
Dalej mam na to ochotę. Po prostu obić mu ten wstrętny zakazany ryj :o Jestem zła zła zła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz co ci zrobił
bom ciekawa, co to takiego było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
A czy to ważne co? Upokorzyłąm się przed nim. W sumie jestem sama sobie winna :o Ale on do tego wszystkiego doprowadził. Zakpił z mojej miłości do niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrefuirhvrt
zrobiłam z siebie totalną idiotkę. serce mi zaraz pęknie z żalu. mam ochotę zbić go na kwaśnie jabłko ale wiem, że to tylko pogorszy moją i tak beznadziejną stuację :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji mu sztrzel w ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×