Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalka______22

Nie rozumiem takiego zachowania!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Lalka______22

Hej,mam do was pytanie. Co myslec o facecie w sumie to byłym . Nie jestesmy razem od jakis 3 miesiecy, fakt faktem utrzymujemy kontakt , widujemy sie jednak nie zawsze bo on ma intresy i nie zawsze ma czas. Zreszta tak jak i ja . No ale czasami bywa tak,ze on nie odzywa sie pare dni i potem jakby nigdy nic dzwoni albo przyjezdza. Wiec,postanowilam wkoncu nie pozostawac mu dłuzna i zrobic dokladnie tak jak i on. Nie odzywałam sie pare dni,on dzwonił ale ja nie odbierałam . Az do dzisiejszego dnia,nie odebrałam telefonu,to napisał sms "nie bede sie prosił - nara" Po jakims czasie sie odezwałam i zaczeła sie dyskujsa przez sms az on wkoncu napisał ze to koniec itd . Smiac mi sie zachciało bo ja na wszystkie sms odpsiywałam z pełna olewka a nigdy tego nie robilam . Dlaczego facet moze robic tak a gdy kobieta postapi dokladnie tak jak on to od razu konczy cała znajomosc ... ;/ to chore . Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT MC
seksicie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka______22
Zdażało sie ale nie zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka______22
On uwaza,ze jemu wolno wszystko a mnie nie ! Na dodatek nie jestesmy para !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanijja
w jakim celu utrzymujecie ten kontakt? cos za duzo emocji on wzbudza :o po obu stronach... chodzi o to, zeby odgrzac kotleta?? Nie pisalas nic o tym, aby on nie odbieral twoich tel. wiec dlaczego Ty nie odbieralas jego? w tej sytuacji nie dziwie sie temu co napisal. A w ogole to uwazam, ze nadmierne kontakty z ex sa pozbawione sensu , gdyz sprawiaja wiecej problemow i trudnosci niz gdybysmy je ograniczyli do minimum, tj. zyczenia na swieta itp i finito. no chyba ze nosisz sie z zamiarem odgrzewania. dlatego pytam w jakim celu utrzymujesz te znajomosc? bo to nie jest tak, ze to jego wina. \jesli komus nie zalezy na kontakcie z eks olewa jego tele, smsy itd. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka______22
Chcieliśmy wrócic do siebie , no nie napisałąm o tym faktycznie ze nie odbiera tel . Teraz zauwazyłam . No on nie odbierał dlatego ja mu sie odwdzieczyłam. A czemu kontynuuje ta znajomosc bo w jakis sposob mam słabosc do Niego i uczucia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×