Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Energiczna Trzydziestolatka

Bizuteria dla faceta, czyli moj staly temat c.d. :)

Polecane posty

Jakis czas temu pisalam, ze spodobala mi sie bizuteria Pandora, potem w koncu zrobilam sobie bransoletke. Bransoletka spodobala sie mojemu facetowi, ktory stwierdzil,ze tez cos podobnego chce. 2 dni wbijalam mu do glowy, ze niektore motywy sa ewidentnie babskie, tym niemniej wchodze dzis na reklame na Kafeterii z boku i widze cos takiego: http://www.trollbeads.com.pl/index.php?news=show&;news_id=16 :D :D :D :D (chodzi mi o pierwszy obrazek) Hm, czy cos takiego pasuje do faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa nawet po usunięciu
spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e30
Dziala, sprawdzalam :) oto skrot dla leniwych: http://tnij.org/h3z2 chodzi o to, co ma ten gosc na rece. Jest sens zrobic facetowi cos podobnego czy to poroniony pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e30
Nie ma jak KONSTRUKTYWNA krytyka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e30
Moze wobec tego rozwiniesz wypowiedz, zeby byla KONSTRUKTYWNA :D i jakies rady moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego jesszcze pierscionek i czuje,ze facet to baba :D Ja jestem zdecydowanie przeciwna, nie podoba mi się żadna bizuteria u panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e30
No bez przesady, mezczyzni od wiekow nosili bizuterie :D spojrz na portrety wojownikow i krolow, na hrabiow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U facetów podobają mi się tylko zegarki, ewentualnie gładkie obrączki...te całe rzemyki, sznureczki i koraliki są beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e30
Mi tez malo podoba sie dla facetow, dlatego usiluje cos wymyslec. Rzemyki owszem, ale co dalej? Na pewno nie moga to byc jakies ani filigranowe, ani pstrokate paciorki, ani tez w duzych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek z 4 poprzecznej
a własnie ze to wszystko wygląda k...a zaye...scie , moze akurat ten kolo tak wyglada ze mu to pasuje ale czemu kazdy ma wygladac jak cala reszta, to jest to co go odroznia(min to)od innych , kazde urozmaicenie, zmiana, inny wyglad niz 99.999999% pospolstwa jest przynajmniej dla mnie czyms co wlasnie moze mnie od tych 99.99% odroznic ,to jest moja wizytowka i moje spojrzenie na mode i swiat, Polska jest jeszcze w czasach przed Kazimierzem Wielkim czyli drewniana ,bez kitu czlowiek ubierze rozowa koszule i juz jest pedałem, ,nie bylem w Londynie ale z tego co slyszalem i widzialem w tv to chcialbym zeby tak bylo u nas,ale wystarczy spojrzec na naszych zachodnich sasasiadow , oni maja pomysl na siebie; a w Polsce? dres + kaptur i najki i idzie ziomus przez miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie rozowych koszul :) a Pandora wyglada fajnie, o ile sama dobieram koraliki, bo to, co jest na Allegro to jakas pstrokacizna bez ladu i skladu. Moja bransoletka spodobala sie mojemu facetowi i chcial cos podobnego. Jakkolwiek generalnie uwazam ze ma znakomity gust, do bizuterii nie posiada go wcale :D Ale kiedy zobaczylam te bransoletke - pomyslalam: czemu nie? Skora, onyksy, srebro i jakis czarny elegancki koralik, byle nie bylo tego za duzo... Jesli widzialyscie / widzieliscie gdzies meska bizuterie z rzemieniem, naturalnymi kamieniami i srebrem bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×