Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maciek_pn

help, co robię nie tak z kobietami

Polecane posty

Cześć! wkleję kilka wiadomości między nami, napiszcie proszę co jest nie tak, bo chyba czegoś nie widzę: ja -> ona Piszę do Ciebie bo nie mogę się nadziwić temu co widzę. Ponad miesiąc jesteś na sympatia.pl i nadal nikt Ciebie stąd nie zabrał? Co jest nie tak? Brak fajnych facetów, same czubki i żonaci czy po prostu po każdym pierwszym spotkaniu nie masz ochoty na drugie? ona -> ja Ha ha ha no też się dziwie )) A tak poważnie, to skąd wiesz ile jestem na sympatii ??? jesteś administratorem czy jak ?? Prawdą jest, że ciezko spotkać na swojej drodze kogoś normalnego, i jednocześnie takiego z kim chcialaoby się być....a co do portalu, to spotkałam sie tylko z jednym chłopakiem...i bardzo sympatrycznym i nie żonatym :P ... ciezko powiedziec, czy sa tu ukrywajacy sie zonaci i inngo rodzaju cieżkie przypadki Ja rozstałam sie z chłopakiem, i z tego tytułu mam troszke czasu taze miło sobie czasem z kimś porozmawiać Ps. Chyba, ze odnosząc sie do Twojej wiadomosci cos ze mna jest nie tak ja -> ona > Ha ha ha no też się dziwie )) > A tak poważnie, to skąd wiesz ile jestem na > sympatii ??? jesteś administratorem czy jak ?? nie nie po prostu jestem delikatnie spostrzegawczy i jak poukładać pewne fakty to można czasami się czegoś dowiedzieć. > Prawdą jest, że ciezko spotkać na swojej drodze > kogoś normalnego, i jednocześnie takiego z kim > chcialaoby się być... oj tam, oj tam tak źle chyba nie jest, chyba że ma się tak jak ja i szuka się księżniczki na ziarnku grochu > a co do portalu, to > spotkałam sie tylko z jednym chłopakiem...i bardzo > sympatrycznym i nie żonatym :P hmm to już w ogóle nic z tego nie rozumiem, ale jakto, tylko z jednym i nic, a nic nie tego? > ... ciezko > powiedziec, czy sa tu ukrywajacy sie zonaci i > inngo rodzaju cieżkie przypadki są są, przynajmniej tak mi kiedyś powiedziano Myślałem, że to bardzo rozpowszechniona wśród kobiet opinia. > Ja rozstałam sie z chłopakiem, i z tego tytułu mam > troszke czasu taze miło sobie czasem z kimś > porozmawiać Miło miło, szczególnie kiedy ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia. Szkoda tylko, że ostatnimi czasy tacy ludzie jakby na wymarciu byli. Też masz takie wrażenie? > Ps. Chyba, ze odnosząc sie do Twojej wiadomosci > cos ze mna jest nie tak yy, ale ja czegoś takiego nie napisałem, a przynajmniej nie chciałem. ona -> ja Przyznam szczerze, że zaciekawiła mnie Twoja wiadomość...mam nadzieje, ze się nie znamy...hehehe a zdjęcie nie jest ,,wypożyczone,, ? Odnosząc się do tego co napisałeś, to faktycznie tak jest, niewiele osób ma coś ciekawego do powiedzenia, no może poza kiepskimi komplementami....no ale to moje subiektywne odczucie... Nikogo nie szukam, tym bardziej księżniczki na ziarnku grochu..księcia z bajki również nie spodziewam się spotkać Jakoś nie miałam ochoty z nikim więcej się spotkać Mam nadzieje, że uda Ci się spotkać swój własny ideał ...chociaż może nie ideał bo nikt nie jest idealny...i może i dobrze )) Miłego wieczoru, Pozdrawiam ja -> ona Hmm faktycznie się nie znamy, chociaż Poznań to bardzo małe miasto więc pewnie i tak kiedyś się spotkaliśmy Zdjęcie jest jak najbardziej z moich zupełnie prywatnych zbiorów, nawet ztcp to sam je robiłem! > Odnosząc się do tego co napisałeś, to faktycznie > tak jest, niewiele osób ma coś ciekawego do > powiedzenia, no może poza kiepskimi > komplementami....no ale to moje subiektywne > odczucie... Widzę, że nie jestem w takich odczuciach sam, chociaż ja mówiłem o ogóle społeczeństwa. Czasami mam wrażenie, że większość ludzi dąży z poziomem dyskusji do poziomu komentarzy na onet.pl > Nikogo nie szukam, tym bardziej księżniczki na > ziarnku grochu..księcia z bajki również nie > spodziewam się spotkać hehehe, masz szczęście. Księżniczka na ziarnku grochu lepiej niech poczeka na mnie. Księcia możesz brać, każdego. Nawet jeśli nie spodziewasz się go spotkać :P > Jakoś nie miałam ochoty z nikim więcej się spotkać > Mam nadzieje, że uda Ci się spotkać swój własny > ideał ...chociaż może nie ideał bo nikt nie jest > idealny...i może i dobrze )) Zależy kto co lubi. Ja za ideał podziękuję, bo co to za frajda żyć z kimś kto jest doskonale przewidywalny, doskonale zorganizowany, a życie ma doskonale poukładany plan. Zupełnie jak w teatrzyku kukiełkowym z dobrze rozpisanymi rolami. fuj. Poza tym, bądźmy szczerzy, ideałem jestem tylko ja <hahaha> Teraz trzeba zająć się szlifowaniem ideału - czas na rzut okiem na materiały do certyfikatu :/ ona -> ja Masz raję, Poznań jest mały...może i tak będzie, kto wie... zgadzam się również z tym, że ideały nie są w cale takie interesujące....ja zdecydowanie nie jestem ideałem, bardzo, bardzo daleko mi do niego Prawdą jest, że w obecnych czasach ludzie nie maja czasem chwili na oddech i refleksje...i jakoś tak faktycznie zadowalają się papką bzdur serwowanych w tv i internecie.... Miłego wieczoru Pozdrawiam serdecznie i powodzenia...w poszukiwaniu księżniczki .. ja ->ona Czyli mam rozumieć, że jako osoba daleka od ideału (czyt. daleka od bycia ciekawym) jesteś bardzo blisko bycia jedną z bardziej interesujących osób :P Nie ma to jak udana kryptoreklama > Prawdą jest, że w obecnych czasach ludzie nie maja > czasem chwili na oddech i refleksje...i jakoś tak > faktycznie zadowalają się papką bzdur serwowanych > w tv i internecie.... Kojarzysz film "Ogród Luizy"? Ciągle krąży mi po głowie cytat z tego filmu: "- Rozmowy ludzi to jest taki McDonald's. Szybko zjeść i nie stać za długo w kolejce. - Dokładnie. Ludzie myślą, że się najedli a zeżarli jakieś gówno. Myślą, że porozmawiali, a pieprzyli głupoty." Czasami dobrze zjeść cheeseburgera i wciągnąć loda w polewie karmelowej, ale takiego naprawdę dobrego posiłku to nic nie zastąpi! > Miłego wieczoru a dziękuję, również udanego dnia! > Pozdrawiam serdecznie i powodzenia...w > poszukiwaniu księżniczki .. Oj nie nie, moja zupełnie osobista wyrocznia podpowiada mi, że na księżniczkę jeszcze nie czas. Poza tym musiałbym mieć białego konia i na nim jeździć, ale na razie wolę w co innego inwestować $$$ ;-) ona -> ja Absolutnie to nie miała być zadna kryptoreklama...zdaje sobie po prostu sprawę z własnych dużych wad i innych takich... Nie muszę sie reklamować, dobry towar sprzedaje się sam.... oczywiście, żartuje )) to cytat z jakiegoś filmu ale nie pamiętam jakiego. Nie oglądałam filmu Ogród Luziy, ale jasne, ze sie zgadzam, iż tak właśnie jest...niestety. W obecnych czasach, ,,księżniczki,, nie uwiedziesz na koniu tylko najlepiej w białym porshe Tak czy siak, życzę Ci tego aby się znalazła ta właściwe, i taka, dla kórej nie bedziesz musiał nic inwestować, oprócz włąsnych uczuć )) Miłego dnia Pozdrawiam ja -> ona > oczywiście, żartuje )) to cytat z > jakiegoś filmu ale nie pamiętam jakiego. Nie > oglądałam filmu Ogród Luziy, ale jasne, ze sie > zgadzam, iż tak właśnie jest...niestety. a w jaki sposób sobie radzisz z natłokiem bylejakości wszystkiego? Może nawet odliczając te osoby, które wszystko mają naj. > W obecnych czasach, ,,księżniczki,, nie uwiedziesz > na koniu tylko najlepiej w białym porshe Źle mnie zrozumiałaś. Fajnie by było znaleźć księżniczkę, ale nie w dzisiejszym tego słowa znaczeniu. Plastik, dwie lewe ręce do wszystkiego i nitka między uszami to coś zupełnie nie dla mnie. Takie kobiety (w ogólności wszyscy ludzie) są po prostu nudni i zupełnie niepociągający. > czy siak, życzę Ci tego aby się znalazła ta > właściwe, i taka, dla kórej nie bedziesz musiał > nic inwestować, oprócz własnych uczuć )) dziękuję, a tobie czego życzyć? Tylko nie pisz, że porsche i wyleczenia się z poprzedniego faceta;-) ona -> ja W zabawny sposób interpretujesz to co napisałam...pisałam oczywiście z przymrożeniem oka Jeśli chodzi o sposób w jaki sobie radzę w natłokiem byle jakości ??? Hmmm ciekawe pytanie Myślę, że nie ma to na mnie większego wpływu, ,,wydaje mi się,, ze mam jasno sprecyzowane poglądy, wartości i nic i raczej nikt nie jest w stanie na mnie wpływać.... Jeżeli chodzi o byłego, to nie musisz mi tego życzyć, mam to już za sobą Nie mam prawa jazdy więc porsche mi nie potrzebne Nie, wiem, czego można mi życzyć...na chwilę obecną mam wszystko...rodzinę, zdrowie, pracę...a to najważniejsze Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no sam nie wiem, jeszcze jeden mail i zamilkła. takim sposobem sobie kobiety nie znajdę, a fajnie by było. Może za bardzo wyciągający informacje jestem, może za mało ciekawie piszę, sam nie wiem. HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wrażenie
że za dużo analizujesz, cytujesz jej wypowiedzi i komentujesz jakbyś miał jakieś pretensje czy coś nikt nie lubi być łapany za słówka, a te twoje stwierdzenia to też nie wiadomo po co np to jak długo jest na sympati....normalnie jak szpiegowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kazdym razem robiles kopie jej wypowiedzi przed wyslaniem maila?? wyslales jej maila i nie odpisala? twoje wypowiedzi sa ciekawe i z humorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20DOLLAR2SURF
Witam was, chciałbym wam przedstawić prosty i szybki sposób zarabiania przez internet. Dostajesz pieniądze za wyświetlany baner z reklamami na twoim pulpicie, dodatkowo codziennie dostajesz kredyty na gry dzięki którym możesz wygrać dodatkowe pieniądze, kredyty lub punkty. Nie musisz klikać na reklamy, dostajesz pieniądze za baner o niewielkich rozmiarach. Zobacz jakie to proste! Aby się zalogować wystarczy wpisać swój email. Zarabiasz w dolarach. Minimum do wypłaty to $20. Strona jest po Polsku więc wszystko jest proste. ZAPRASZAM! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=125941 http://pl.20dollars2surf.com/?ref=125941 http://pl.20dollars2surf.com/?ref=125941 http://pl.20dollars2surf.com/?ref=125941 http://pl.20dollars2surf.com/?ref=125941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kurcze, nigdy o tym tak nie myslałem, że ktoś może odczytać jako pretensje, ale pewnie słuszna uwaga. Wyniesione z netykiety, ale może się nie sprawdzać tutaj. Czy coś jeszcze by mogło być nie tak? <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licencjatka_ona
Księżniczka na ziarnku grochu lepiej niech poczeka na mnie ja za taki tekst juz bym nie miala ochoty dalej rozmawiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jesteś za inteligentny, za miły i za kulturalny, dlatego cie spławiła. Musisz być pustakiem, gburem i od razu walić z konkretami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcyuih
cześć też jestem z poznania ? może miałbys ochotę pogadać ? wydajesz się sympatyczny :) Ale ze mną rozmowa na kafe nie wchodzi w gre ponieważ są tutaj ludzie dojść niemili ... Jeżeli masz ochotę pogadać to wejdź na www.forumflainteligentnych.pun.pl A ja tam się do Ciebie odezwę :) Mam nadzieję że wpadniesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm good point! Kolejne do koszyczka - nie pisać o księżniczkach lub innych kobietach. Chociaż myślałem że można to wziąć z przymróżeniem oka. Gdzieś mniej więcej od drugiego, trzeciego maila miałem wrażenie, że dziewczyna jest kulturalna i dlatego nie chce napiszać: "spadaj" bo rozmowa mnie męczy. Źle to widzę? <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka dla Autora
Co jest cieższe:kilogram pierza, czy kilogram ołowiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę szelmowskiego poczucia humoru trzeba mieć, ale gburowatym być to już niekoniecznie. Dziewczyny, jakie jeszcze uwagi do moich wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, na żywo też, ale ostatnimi czasy na żywo jakoś mniej czasu :/ Oby od września się to zmieniło:-) Czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfefew
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfefew
taki milo normalny jesteś ze bylam zainteresowana ... ale troche za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tylko widzisz, nie tylko o seks chodzi. Na prostytutki jeszcze mnie stać, ale ja szukam kobiety nie tylko jej ciała! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Na prostytutki jeszcze mnie stać, ale ja szukam kobiety nie tylko jej ciała! '' Wnioskuje z tego że ledwo ci starcza na dziwki, to uwierz że inna kobieta kosztuje dużo drożej. A ile jeszcze potrafi krwi napsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfefew
bo moze w zlych miejscach szukasz? jak rozumiem nie koniecznie interesuja Ciebie plastik fantastic wiec moze poszukaj na uczelni, w wolontariacie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik jak ty tylo sex proponujesz kobiecie ,to ja sie nie dziwie ze jestes sam.... w zyciu sa wazniejsze rzeczy np. uczucia ...a moim zdaniem bez uczuc sexu nie ma chyb ze wy faceci tak potraficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfffsfsdfsdfs
na moje krzywe oko to troche za duzo autoironi jak na pierwszy raz, a do tego zbyt duzo filozofii:p Na poczatku bylo ok, bo ja zaciekawiles, ale pozniej trzeba bylo bardziej "przyziemnie" rozmawiac:) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfefew
doskonale wiesz ze my kobiety tez tak potrafimy ale zwiazku bez uczucia nie ma a zalozyciel topicku wydawal sie zainteresowany wlasnie tworzeniem czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mowie ze kobiety nie potrafia bez uczuc wchodzic facetowi do lozka tu pisalam o sobie ze ja nie potrafie Sądzę, ze w większości przypadków jest jednak całkiem odwrotnie. z moich obserwacji zycia stwierdzam ze jednak potraficie ...ale bywaja wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a czy coś jeszcze w temacie? Czy też miałyście wrażenie, że mniej więcej od trzeciego maila dziewczyna chciała uciąć rozmowę ? maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasollka
moze po prostu nie byla zainteresowana, ot co! Chyba po tym jak napisałes o szukaniu ksiezniczki wycofała sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Już mówię, co mi się nie podoba: 1) Wklejanie cytatów i potem odnoszenie się do nich. nienawidzę. Są maile w archiwum, nie będzie pamietac, o co pytała to zajrzy. A takie wklejanie jest wkurzajace. 2) Miętlenie tego samego w kółko. Ty pierniczysz o jakiejs ksiezniczce, wiec ona słusznie zauważyła, że jej pod uwage w sprawie randki nie bierzesz. A wystarczyłoby "Moze Ty się nią okażesz, spróbujemy?" Albo "Co powiesz na wspólne poszukiwania tej księzniczki tego ksiecia? Moze razem nam się uda, co dwie pary oczu to nie jedna" A potem się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×