Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i poszlo bez owijania

pytanie do złośliwej "elity" kafe

Polecane posty

Gość no i poszlo bez owijania

Te osoby beda wiedzialy, ze to do nich: Dlaczego jestescie w odpowiedziach chamscy, zlosliwi, docinacie, tak jakby wkurzaly Was wypowiedzi wiekszosci osob, czyli nasuwa Wam sie wniosek, ze kafe to dziecinada, nielogicznie myslace osoby. A jednak - udzielacie sie tutaj. Pytam po co? Dla wlasnej satysfakcji, lubicie sie pozlewac z tych osob? probujecie zbawic swiat, komus cos udowodnic? Wasze wypowiedzi są po prostu irytujace i nie wnosza nic konstruktywnego. Wiec pytam raz jeszcze: po co odpowiadacie w chamski i zlosliwy sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
a nie mowilam, ze te osoby beda wiedzialy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro to do mnie to odpowiadam:) bo tak i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
brum - w sumie racja Ty nie az tak ike - pytam oczekujac bardziej konstruktywnej odpowiedzi wysil sie tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie aż tak?" Zupełnie, absolutnie - nie. Ike to co innego. Ona to bardzo. Oj, bardzo. I zdaje się, że rzeczywiście dlatego, że chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
pyskacz - a powiedz mi jak to jest ze te osoby ktore juz jakis czas tu siedza wiedza kto jest zlosliwy...bo czytaja to choc wcale nie chca. A dlaczego? bo tego nie da sie nie czytac. Czy moj mozg selektywnie ma omijac nieciekawe odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alogia zniesmaczona
ike pytanie mam :) nie wiesz jak się skończyła ta historia z kolesiem, co byłą na wakacje zabierał?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alogia zniesmaczona
miał nick Mikołaj czy jakoś tak, nie pisał nic jak po wczasach?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
brum - a podoba Ci sie to co robi Ike? bo chodzisz za nia po tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to można dokonywać selekcji podczas czytania. To nawet nie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike to co innego. Ona to bardzo. Oj, bardzo brum odpowiedziała. mam to w naturze nic na to nie poradzę historii nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
ike - ciesze sie ze zdajesz sobie z tego sprawe, naprawde mnie to cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko, co dalej z Twoim zniesamaczeniem, Pomarańczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskacz - a powiedz mi jak to jest ze te osoby ktore juz jakis czas tu siedza wiedza kto jest zlosliwy...bo czytaja to choc wcale nie chca. A dlaczego? bo tego nie da sie nie czytac. Czy moj mozg selektywnie ma omijac nieciekawe odpowiedzi? a kto jest złośliwy?? czytają to choć wcale nie chca?->mama ich zmusza? jak chcesz czytać to co przyjemne proponuje zakupić sobie książke próba opanowania ludzi i ich wypowiedzi jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie również cieszy, że ciebie to cieszy mi co prawda lata z czego zdają sobie sprawę jakieś tam obce osoby, z którymi nie chcę mieć do czynienia no ale może mi brakuje empatii, którą ty za to posiadasz w nadmiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
ale to nie wszyscy - zeby nie bylo ze tylko ike No pokazcie sie, wiecie ze chodzi o Was:) ZS - co tam slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro się cieszysz, to znaczy, że temat jest nieaktualny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
pyskacz - liczylam na to ze wykazesz sie innym tokiem rozumowania, bez zganiania na mamę, ze zauwazysz, iz ciezko jest czytac cos i omijac wypowiedzi co niektorych, bo sa krotkie i latwo wpadaja w oko. Co innego jak wypowiedz jest dluga i takowa mozna pominac po 1 zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alogia zniesmaczona
brum, słońce, nick jest z innego topa, a ja za leniwa jestem,żeby zmieniać "czarnulko", a tym bardziej się logować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
ja nie jestem zniesmaczona, raczej zaciekawiona jak dorosle powazne osoby moga sie tak bawic a bardziej po co to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskacz - liczylam na to ze wykazesz sie innym tokiem rozumowania, bez zganiania na mamę, ze zauwazysz, iz ciezko jest czytac cos i omijac wypowiedzi co niektorych, bo sa krotkie i latwo wpadaja w oko. Co innego jak wypowiedz jest dluga i takowa mozna pominac po 1 zdaniu. hmm...mój tok rozumowania MI nie przeszkadza bardzo dobrze się z nim czuje:) osobiście nie lubie długich wykładów więc trudno to poprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×