Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytajka:P

panowie- dlaczego jak dziewczyna chce sie tylko do was przytulic

Polecane posty

Gość zapytajka:P

to wy zaraz chcecie czegos wiecej A jak uslyszycie nie to juz nie rozumiecie tego- a czasami tak po prostu przeciez dziewczyna potrzebuje zwyklej bliskosci, a wy w wiekszosci byscie sie zabierali za calowanie i obmacywanie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynnaa____24
nie prawda, często przytulam sie do męża i nie zawsze zaczyna mnie macać i dążyc do seksu, doskonale wie kiedy potrzebuje tylko przytulenia. Nie każdy facet taki jest...żeby nie było seks mamy bardzo gorący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaa
chłopak inaczej to odbiera.. Chce czegoś więcej ;) Jeśli chcesz bliskości to pozostaje Ci przytulić się do przyjaciółki .. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka:P
ale ja lubie sie przytulac:) no a z facetami jest najmilej, a czasami tylko tak by sie chcialo z kims posiedziec, obejrzec film i zwyczajnie sie przytulic Nie mowie ze inne rzeczy tez nie sa ciekawe i baaaaardzo mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem płacz w poduszkę
pół nocy, a drugie pół targaj boberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy mi się sesja przytulankowa. Nic więcej, tylko przytulanie. W ubraniu. Wzajemny dotyk. Przekazywanie ciepła. W różnych konfiguracjach. Bez oczekiwań i zobowiązań. Dotyk, ciepło, spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo fiutek staje jak laska fajna sie przytula i dlatego chce sie czegos wiecej. Nie moglbym byc z laska ktora by mowila ''no misiaczku przytul mnie bo mi smutno'' ciagle i nie chcialaby nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×