Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on201011

Strasznie sie boje :( Pomozcie mi! Blagam ! :(

Polecane posty

Witam. Potrzebuje pomocy . 15 lipca wlozylem dziewczynie zaschniete palce ze spermy do pochwy ale to tylko an chwile byly zaschniete. Balismy sie ze jest w ciazy. Ale 31 dstala okres . A tak to dostawlaa 2 lub 3 . Potem mielismy jeszcze kilka takich zabaw ale juz nie popelnie tego bledu i nie wstadzilem jej palcow po lub na ktorych jest sperma. jak wsadzalem to mialem reke czysta zadnego sladu spermy . wczoraj tez nie dostala okresu nie wiem co sie dzieje. Moze dostanie 2 ? bo w ciazy raczej nie powinna byc . bo to raczej niemozliwe. a dzisiaj takze nie dostala :( POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO NIE WIERZĘ,,..
to już lepiej było się normalnie pobzykać - a nie zapłodnić ją spermą na palcu - to jak zabieg inseminacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO NIE WIERZĘ,,..
przecież nie ważne czy zapładniasz ją plemnikami prosto z penisa - z palców po wytrysku czy z próbki spermy... może zostaniwcie rodzicami a ona jeszcze pewnie dumna jest z dziewictwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj,dziewczyna
mie jest na bank w ciazy...z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja ja zaplodnilem? tego nie mozesz powiedziec bo sam nie wiem to co dopiero ty ! niech ktos normalny napisze a nie takie zjeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasfasfasdasd
Nawet jeśli to nie prowokacja, w co wątpie, to kto (NO I PYTANIE JAK???) ma ci pomóc? :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padły plemniki
no ale jak sperma zaschła na palcach to przeciez plemniki już padły więc czym zapładniać?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellabi
2 dni to nie duzo:) czasem spoznia se 2 tyg i jest wsio ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow.a
dokładnie. może dostanie go za pare dni,a jak nie no to wtedy należy się tym martwić.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b. mało prawdopodobne by była w ciąży. dostała przecież okres. ma mdłości? albo jakieś inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nawet jeśli kobieta ma regularny okres to nawet i jej się może spóźnić poczekaj z nią jeszcze 1 lub 2 dni a jeśli się tak bardzo niepokoicie idźcie do ginekologa i powiedzcie co się wydarzyło on na pewno udzieli wam dobrej odpowiedzi ;) przede wszystkim nie możecie spanikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widać jak facet pęka
Po zapłodnieniu palcami tak się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBUDUJ TO SAM!!!
PALCE ZE SPERMY! NAJLEPSZA JAKOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaapsik....
chłopczyku... teraz strasznie się boisz a bałeś się jak wkładałeś te swoje uschnięte palce? i potrzebowałeś wtedy pomocy? błagałeś? ... trzeba mieć w głowie trochę więcej zwojów niż kura... najpierw się zorientuj w sytuacji a dopiero później bierz do rzeczy.... dzieciaki a okres może się opóźnić z wielu powodów... ciało kobiety to nie zegar atomowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×