Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okoloko

nauczyciel kontraktowy

Polecane posty

Gość okoloko

jako farciara, otrzymałam propozycje pracy w szkole. Mam ponad 5 lat doswiadczenia, al enigdy nie pracowalam w szkole, czy mam szanse od razu na kontraktowego a nie stazyste? jesli tak, to jak będzi ewygladal moj awans? bardzo prosze o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie pracowałaś w szkole to musisz odbyć staż. Trwa rok, piszesz plan rozwoju czyli co masz zamiar robić w ciągu roku (jest dużo w necie), po roku masz egzamin na kontraktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoloko
a to? 2. Osoba nieposiadająca stopnia awansu zawodowego z dniem nawiązania stosunku pracy w szkole uzyskuje stopień nauczyciela stażysty, z zastrzeżeniem ust. 3. 3. Nauczyciele akademiccy legitymujący się co najmniej trzyletnim okresem pracy w szkole wyższej lub osoby posiadające co najmniej pięcioletni okres pracy i znaczący dorobek zawodowy uzyskują z dniem nawiązania stosunku pracy w szkole stopień nauczyciela kontraktowego, z zastrzeżeniem ust. 4. mam dosc duze doswiadczenie, jestem aktywna, udzielam się itp, zero szans na kontraktowego????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że to zależy od dyrekcji. Przecież jak mają szkółki w wólce dolnej, to nie będą się bawili w staże jak poszukują na gwałt nauczyciela a zgłasza się tylko jeden na przykład. Zresztą nie znam się na tym, ale wydaje mi się że wszystko da się obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×