Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miguśka001100

zmiana !!!!!

Polecane posty

co zrobić jak sie malowac jak ubierać....?mam 21 lat i jestem na 3 roku studiów i chce wyglądac poważnie. ubierac sie elegancko ale bez przesady, a cały czas ciagnie mnie do stroju typu dzinsy i bluza :( Pomóżcie !!!!prosze o radę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
ja zaczynam studia na codzien zakladam dopasowane jeansy, fajna koszule unikam tych luznych koszulek z nadrukami, preferuje sweterki pod to ciekawe bluzki, spodnnice olowkowe buty na obcasie nie za wysokim zeby bylo wygodnie gdyz jestem w ciaglym ruchu, mam kilka sukienek glownie w stonowanaych kolorach, poza tym jakas elegancka torba, nie nosze trampek adidasow jak juz to cale czarne wole mokasyny, wazne zebys czukla sie dobrze w tym co zakladasz tez nie lubie siebie w przesadnej elegancji dlatego stosuje ja z umiarem nie chce wygladac jak mala stara wiec nie pozbywam sie jeanso ale mam tez kilka eleganckich par spodni. http://bi.gazeta.pl/im/3/6961/z6961503X.jpg http://bi.gazeta.pl/im/9/6202/z6202609O.jpg takie zestawy najbardziej mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
jesli chcesz sie zmnienic wybierz sie na zakupy i kup rzeczy ktorych normalnie bys nie zalozyla bo nie pasuja do twojego stylu moze byc to zakiet jakas seksowna sukienka, na poczatku czuklam sie dziwnie a teraz dziwnie czuje sie w adidasach czy trampkach wole sukienki spodnice fajne jensy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
jest tu ktos??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zazdroszczę :) ja jestem bardzo jasną - naturalną blondynką, typowa skandynawsko słowiańska uroda. Tobie zaś będzie dobrze w wyrazistych kolorach, soczysta zieleń, intensywny róż, nawet fuksja... wszytko czego mi nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
ja jtez mam ciemna karnacje i brazowe oczy ale wiem ze ceimna karnacja fajnie wyglada z psastelami z malinowym lazurowym ja lubie tez szary stawiam na kolorowe dodatki zawsze mozesz isc do sklepu i poprzymierzac:) ale chyba najlepiej bialy czarny malinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
tak jak ktos wyzej napisal intensywne kolory:) ja osobiscie nie mam tyle odwagoi zeby zwracac uwage wiec dominuje szary ale dodatki mam intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczynki a ja zawsze w ciemnych kolorkach :) nie miałam nigdy odwagi na zielony czy róż, wydawało mi sie ze bede wyglądać tandetnie ;) miałam kiedyś blond ale przefarbowałam sie na czarny.... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
ja tez ciemne w sumie. juz musi byc zebym sie odwazyla intensywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
http://stylistki.pl/na-codzien-18076/ ja ze wzgledu na brak kasy robie to stopniowo kupuje i wyrzucam stare zbedne, teraz jestem na etapie sweterkow zbliza sie zima:) bardzo lubie lumpeksy i odziez z anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
tak ale polecam te z odzieza outlet koncowki kolekcji czeesc jest nowa czesc uzywana zdarzaja sie perelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
kurcze nie wiem bo te 2pierwsze stylizacje nie sa mnoje ale tez mi sie ona bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
a i zaopatrzylam sie w jednokolorowe t shirty sa przydatne do sweterkow, kardigamow czy do bluzek z za duzym dekoltem. A i uwieelbiam marynarki mam ytaka jedna uluiona szara nosze ja z rekawem 3/4 i powtorze sie ale suknie spodnice to jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
ja rowniez bo jest bardzo obieca, niektorzy uwazaja ze mam piernikowy styl haha bo wlasnie podobne ciuchy nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
mi sie wlasnie taki styl podoba mam 19lat ale uwielbiam wygladac elegancko, koreczki mhhh uwielbiam nie lubie sportowego stylu jesli jusz sportowo to spodnice zeby nie wygladac zyt sportowo i nadac dziwczecego uroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
ja tez staram sie ubierac kobieco ze wzgledu na krotka fryzure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×