Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miguśka001100

zmiana !!!!!

Polecane posty

widze że mamy z paniami troszke wspólnego :) z hejhej mamy krótkie włosy a z maleńkiemaleństwo karnacje i kolorek włosków :) malenkiemalenstwo a w jakich ty kolorach chodzisz w jakie kolorki sie malujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
ja wlasnie w takim stylu staram sie szukac ciuchow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
w takim jak ewczesniej ze elegancja z odrobina innosci intensywnosci koloryu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
ja tez czasami mam duza stope wiec juz wg buty to koszmar, mam duzo na obcasie prawei zadnych na plaskim bo mi sie nie odobaja nigy nisetety teraz poluje na mokasyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne zestawienie, nie jest ani za bardzo eleganckie ale ma te cos w sobie. a co do butów to ja poprostu nie umien dopasowac odpowiednio ich do konkretnego stroju :( bo nie wiem czy pasują czy nie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
moze kupuj czarne albo zawsze mozesz patrzec w necie alebo w sklepie zapytac co pasuje do stroju ktory kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz napaliłam sie na szare na obcasie z malutką klamerka z przodu z zamszu są i nie wim czy kupic bo nie wiem do czego założyć je :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej..
czarna spodnica , sukienka, ja mam szare z kokardka skorzane i zakladam do nich taka lazurowa sukienke lub rurki i koszule do tego marynarke szara wiec spprobuj z jakims intensywnym kolorem roz lazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miguśka001100"do pracy raczej ubieram się w stonowane kolory - czerń, ostatnio zakochałam się w granacie, czasem fiolet a jak mam szalony dzień to i coś z czerwieni założę (latem stawiam na beże i brązy, błękity i granat z czerwienią), ale to raczej rzadko. Kolor występuje wtedy w dodatkach. A tak w ogóle to rewelacyjnie czuję się w pomarańczach i brązach, fioletach i czerwieniach, dobrze mi też w kolorach zielononiebieskich i tzw khaki i w czerni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluję się lekko, naturalnie, jedynie na większe imprezy mocniej - ostatnio miałam morsko - zloty makijaż i było mi w nim super. Ale tak w ogóle to raczej celuję w klasyczne brązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do szarych butow na pewno będą swietnie wyglądały z czarną spódnicą, wydaje mi się, że z fioletem i granatem też będzie ok, z takim mocnym malinowym (nawet ciemniejszym - kolorem czerwonego wina) też będzie super. Chyba do wszystkiego będą pasowały, tylko zależy co to za fason. Ja gustuję raczej w klasycznych butach. Dziś - do biegania do pracy - zakupiłam takie oto: http://www.cozabuty.pl/product-pol-1035-Polbuty-Rylko-U4JT6.html tylko w czarnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) wasze rady są naprawdę cenne. po wypłacie idę i od razu kupuję te buty. czas na zmianę i odwagę!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej.
ja ostatnio na nowo odkrylam mage obcasow mam takiue ulubione czarne moglabym ciaGLE W NICH CHODZIC Z RACJI KOLORU PASUJA DO WSZYSTKICH RZECZY NO OPROCZ LETNICH CZY sportowytch, teraz mam na oku takie jasnobrazowe mokasyny tylko ciagle brak mojego rozmiaru, no i botki czarne na szerokim obcasie na jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej.
tez kiedys nie trawilam takiego obuwia ale polubilam bardzo ale na innym obciasie i czarne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×