Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia głupia głupia!

Jak mogłam być taka głupia...

Polecane posty

Gość głupia głupia głupia!

Kiedy poszłam do liceum spodobał mi sie pewien chłopak z klasy, ja jemu też... Ale potem poznałam innego zakochałam sie i straciłam kontakt ze światem. Przez rok liczył sie tylko on. Ale potem zaczęło sie psuć. Tymczasem ten chłopak z klasy cały czas do mnie zarywał, prawił komplementy, pisał do mnie. I na pewnej imprezie troche pewnie pod wplywem alkoholu, troche dlatego ze tego chcieliśmy zachowywaliśmy sie jak para. Bylo cudownie! Potem przez trzy tygodnie pisaliśmy. On trzy razy sie mnie zapytał czy możemy być razem ale ja nie byłam gotowa... Potem sie spotkaliśmy-wziąl mnie za ręke, całowaliśmy sie... Wtedy zrozumiałam że go kocham. Ale potem jego zapał osłabł. Kiedy powiedziałam mu co teraz myśli o tym żebyśmy byli razem to powiedzial ze nie wie. Potem kontakt nam sie urwał :( ponieważ to były wakacje. A teraz znowu szkoła. On zachowuje sie obojętnie, jakby mnie nie znał :( To tak bardzo boli bo teraz wiem że mi na nim zależy. Jak mam teraz przez cały rok patrzeć na niego?? Ja tego nie wytrzymam, serce mi pęknie:( Dodam że on jest przystojniakiem jakich mało i może mieć każdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest taki przystojny jak mówisz, stwierdził że poszuka łatwiejszej. On próbował ty odesłałaś go wtedy z kwitkiem. Teraz wydaje mi sie że na wiele nie możesz liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjf
to ty też udawaj że go nie widzisz. jak się odkochać? to trudniejsze, może spróbuj sobie wyobrazić, że jest draniem który tylko wykorzystuje dziewczyny i je porzuca. Wyobraź sobie że ma takie wady, których nigdy byś u chłopaka nie zaakceptowała i wmów sobie że tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjf
skoro jest taki przystojny jak piszesz, to z pewnością sam o tym dobrze wie i wcześniej był toba zainteresowany bo ty nie zwracałaś na niego uwagi (a powinnaś bo przecież takie z niego ciacho i żadna mu się jeszcze nie oparła), ale skoro już zwróciłaś, to przestałaś go interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie pogratulować :D Chłopak ma swoją godność, a to tylko dobrze o nim świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udawaj, że jest Ci obojętny, ale nie unikaj go. Bądź w jego zasięgu, ale nie nachalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś niezdecydowana, więc sobie odpuścił. Jest jeszcze opcja, że dalej mu się podobasz, ale on nie daje tego po sobie poznać, bo go zraniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×