Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwaczek84

wypadające Włosy

Polecane posty

Od jakiegos czasu strasznie wypadają mi włosy, moim zdaniem nie jest to normalne. Przy czesaniu, myciu i zwykłym zwiazywaniu włosów musze codziennie odkurzać, na poduszce po przebudzeniu zbieram mnóstwo włosów. jestem przerażona pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakies inne problemy - np. lupiez, lub jakies krostki na skorze glowy?? ja tak mialam jak mialam nasilony tradzik i lupiez - uzylam szampon selux do skory lojotokowej i przeszlo.. kolejna sprawa moga ci szkodzic jakies leki - o ile bierzesz(czasem nawet tabletki antykoncepcyjne jak sa zele dobrane) niewlasciwe odzywianie - potrzebujesz wiecej witam, zmien diete, zero tlustych potraw, wiecej warzyw i owocow.. zmien szampon na jakis apteczny do skory wrazliwej - zobaczysz czy to moze wina kosmetykow.. i najwazniejsze wizyta u dermatologa lub u lekarza, wypadanie wlosow moze byc czasem objawem innej choroby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona ma rację. Koniecznie do lekarza. To może być np. anemia, przewlekły stres albo problemy z tarczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam łupieżu ani krostek, jestem młoda mamą mam 9 miesięcznego synka. Słyszałam o wypadających włosach po porodzie, ale u mnie trwa to bardzo długo. od wtorku biore HUMAVIT może polecicie mi jakiegoś dobrego dermatologa we wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog Ci nie pomoze
niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam problemy z wypadającymi włosami, myślałam, że to wina tabletek antykoncepcyjnych, ale nie biorę ich już od 3. m-cy i nadal wylatuje mi około (liczyłam!!) 300 na jedno mycie! do tego mam długie włosy więc wygląda to koszmarnie - perukę bym mogła zrobić :O chcę kupić tabletki silica, podobno dobre dietę mam zróżnicowaną - dużo owoców, warzyw, orzechów, itp. skóra głowy czysta i też się zastanawiam, co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore tabletek antykoncepcyjnych , zmieniałam też szampony i nic. od niedawna zaczełam też brać magnez i lepiej sie czuje ( wcześniej byłam w ciągu dnia "otępiała" czynności które zwykle zajmują mi dosłownie chwilkę zabierały mi dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 5 miesięcy po porodzie i też włosy zaczęły mi koszmarnie wypadać. Znajdowałam je nawet w lodówce i w pieluchach małego. Bez kitu, codziennie mogłabym z tych moich włosów psa albo kota ukulać. :) Teraz już jest o wiele lepiej. Mnie pomogła Skrzypovita, Vigor i dodatkowo tabletki z żeń szeniem. :) Nie wiem czy nie przegięłam z ilością specyfików, ale jest zauważalna poprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
karmisz piersią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
poczytaj o ampułkach radicalu ale nie wiem czy mozna je stosować jak karmisz zanim weźmiesz jakikolwiek witaminy sprawdź czy możesz przy karmieniu piersią a tak na teraz to możesz jeść plasterek cebuli- codziennie pij herbatkę ze skrzypu-jest o niebo lepszy i tańszy od tabletek ale nie wiem czy to mozna przy karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie cebule i jem ją prawie codziennie, co do herbaty ze skrzypu to na pewno IE zaszkodzi spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×