Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ccccccccccccccccccccc

w czym do fitness clubu ?

Polecane posty

Gość ccccccccccccccccccccc

postanowilam sie wybrac pierwszy raz do fitnes clubu i mam maly problem w czym sie cwiczy ? mam takie dopasowane spodnie dresowe, ktore nie krepuja ruchow , moglyby byc? czy lepiej jakies krotkie czy legginsy? dodam ze niekoniecnzie chcialabym chwalic sie nogami, tylko czy chodzi sie w dlugich spodniach na fitness? a na gore co? moglby byc luznawy t-shirt? jakas dopasowana bluzka z krotkim rekawkiem? a moze jakas koszulka na ramiaczka? doradzcie, bo nigdy nie bylam, nie chce ubrac sie jak dzwolag, a kusi mnie ten fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strój ma być wygodny
nie krepować ruchów, nie mieć przeszkadzających elementów- czyli sznurki o które można się potknąć, zamki, metalowe elementy które będą przeszkadzac w ćwiczeniach na macie. A czy będą długie, czy krótki czy obcisłe, czy bardziej luźne, podobnie jak bluzka czy z dekoltem czy luźna itd to Twoja sprawa. Możesz się zaopatrzyć w sportowy stanik jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielek;
spodnie dresowe mogą być długie jak najbadizej a koszulka może byc z krótkim rękawkiam , obie rzeczy lepiej dopasowane ale niekoniecznie obcisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzka lepsza z rękawami
bo pot nie będzie ci spływał po ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitkapitka
Moda fitnesowa jest dopasowana chyba do każdego. Długie, krótkie, szerokie, obcisłe nie ma znaczenia ćwiczysz w czym Ci się podoba i w czym Ci najwygodniej. Poza tym jak ktoś przychodzi na serio poćwiczyć to ma w nosie całą modę ot takie moje zdanie. Choć pewnie są kluby w których lans jest ważniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt, to żeby było Ci wygodnie;) Wygląd ma tutaj chyba drugorzędne znaczenie. Warto jednak zainwestować w odzież przeznaczoną stricte do tego typu zajęć...zajrzyj sobie na tanisport.pl mają całkiem psory wybór gresów i odzieży sportowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu gdzie ja chodzę na fitness to każda babka się ubiera jak jej wygodnie ;) Dresy obcisłe lub luźniejsze, leginsy rożnej długośći czy też jakieś rybaczki albo krótsze spodnie sportowe :) a koszulki to też niektóre panie mają typowo sportowe modele ale też sporo najzwyklejsze bawełniane z rękawkiem lub bokserki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian_fitnes
Ja zawsze mam na sobie leginsyz lycry i luzna koszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy chodzę na maszyny aerobowe, to zawsze noszę długie spodnie i bluzę z kapturem, którą zdejmuję jak już się rozgrzeję. Czyli komfort i wygoda przede wszystkim. A co do pocenia - nie przejmuj się. Przecież na fitness każdy jest spocony i czerwony czy nie jest to najlepszy dowód, że ostro trenujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza jest wygoda: buty odpowiednio dopasowane do nogi, spodnie elastyczne, najlepiej na gumce, które nie uwierają, nie blokują ruchów, podkoszulek, w którym się człowiek się nie poci zbyt intensywnie. Najlepiej sobie takich rzeczy szukać w necie - jest taniej i większy wybór. Mnie najbardziej podobają się ciuszki nike, bo są z dobrej jakości materiałów, a jednak nie są przestylizowane. Z resztą zobaczcie sobie: http://tnij.org/kwcc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj w sumie nie potrzebne są za bardzo nie wiadomo jakie ubrania czy buty - ważne jednak, żeby wszystko było wygodne :) Zarówno buty jak i odzież do fitness klubu można kupić na stronce newbalance.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le jaja
ja chodze w zwyklym podkoszulku i dlugich spodniach dresowych. Jedyne, co specjalnie kupowalam to stanik sportowy. Na fitness idę ćwiczyć, a nie podążać za trendami mody sportowej. Ergo najważniejszy jest komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52j_minoduesp
co za różnica jak się ubierzesz skoro idziesz tam się pokazać a nie poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky.dancer
Najważniejszy jest dobry, sportowy stanik (nie mam na myśli miękkiego topu, który nic nie podtrzymuje a jedynie spłaszcza) Później buty (zwłaszcza jeśli masz niestabilne kostki a chcesz ćwiczyć np. na stepie; jesli wybierzesz jogę albo pilates to bez znaczenia-ćwiczy się boso) A reszta ma być wygodna i już. Ja akurat lubię dopasowane góry (ale nie obcisłe)-chodzi o to, żeby nic mi się nie zadzierało ani opadało. Jeśli ćwiczę na piłce albo macie, to dłuższa koszulka-nie znoszę dotykać spoconym ciałem tego plastiku...brrr. http://teztolubisz.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness4You.pl
Najlepiej byłoby udać się tam w odpowiednim,czyli sportowym stroju. Musisz czuć wygodę oraz komfort podczas ćwiczeń,to bardzo ważne. Zapraszam do mnie www.Fitness4You.pl wybór jest naprawdę szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamik22
Ja lubię dopasowany ale wygodny strój, najlepiej leginsy albo dresy, i jakaś koszulka. Fajne dresy i adidasy zx miała Bochosiewicz na swoim profilu http://instagram.com/p/lfaDfVsOU0/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakładam ciuchy w zależności od tego, na co idę. Jak na spining, to nie krótkie szorty, bo siodełko obciera uda. Jak na jogę, to też coś takiego, żeby się komfortowo ćwiczyło. Zamawiam sobie ciuchy markowe, ale w okazyjnych cenach, np. ze sklepu Perfektsport.pl. Tam też kupiłam za grosze super buty do biegania z Nike. No i zawsze zakładam odpowiedni stanik do ćwiczeń - sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoonka
Najważniejszą częścią fitnessowego outfitu są oczywiście buty :) powinny być wygodne, odpowiednio dobrane i ładne, bo przecież każdej z nas zależy na dobrym wyglądzie :) Trafiłam ostatnio na przydatną stronę kolekcjonerbutow.pl i znalazłam tam mnóstwo przeróżnych butów sportowych. Nawet nie wiedziałam, że jest ich aż tyle i że tak swobodnie można przebierać w modelach i kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że www.perfektsport.pl to kopania skarbów na fitness :) ja tam zamawaiam właśnie buty przede wszystkim choć nie tylko. Marki dobre - Nike, Adidas, Ecco sportowe. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się te www.perfektsport.pl/damskie/buty/nike/buty-wmns-air-pegasus-83-407477-100/407477100/Product.aspx bardziej podobają :) Ja po prostu lubię takie jaśniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że są takie sklepy jak ten Perfeksport.pl, bo można kupić markowe ciuchy w fajnych cenach, a nie w takich wygórowanych jak nieraz są po galeriach... ja tylko na przeceny zawsze poluję, a że lubię dobre marki, to chętnie zaglądam do takich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę za poprzednikami, że wygoda przede wszystkim, ale masz się też dobrze czuć, jeśli nie chcesz pokazywać nóg, załóż długie spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ten stanik z Perfeksport.pl fajowski, powinien się fajnie spisać. A co do samego sklepu - fajna opcja, ja zamawiałam buty do biegania, sklep oceniam na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię dobrze wyglądać w fitness clubie. Niedawno zmieniłam butki na marionex.pl/product-pol-8699-Buty-Salomon-XR-Crossmax-Neutral-W-sportowe-do-biegania-damskie.html, są jeszcze lepsze niż wcześniejsze nike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zakup ubrań typowo sportowych, np takich jak w sklepie http://www.badmin.pl/ Po pierwsze są one dostosowane do uprawiania sportu a więc są bardziej wytrzymałe. Ponadto przepuszczają powietrze i wentylują ciało przez co nie pachniesz brzydko. są elastyczne, wygodne i dostosowane do Twoich potrzeb. noszenie zwykłych ciuchów to po prostu szybsze ich zniszczenie a do tego Ty nie będziesz czuć się komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×