Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda369

Czym wyleczyc bardzo spracowane i popekane dlonie???

Polecane posty

Moj Maz pracuje na budowie i ma bardzo popekane palce zwlaszcza na zgieciach. Bardzo go to boli, nie moze nawet wyprostowac palcow :( chcialabym mu pomoc ale nie wiem jak. Maz moczyl dloie w szarym myle ale nie pomoglo. Moze ktos zna jakis sposob na taki problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbował kremów Neutrogena? Tylko nie zadne tam przeciwstarzeniowe, tylko te skoncentrowane. Wyleczył mi on kilka lat temu ręce ze skóra popękaną na kostkach od skrobania tapety ze ściany oraz mrozu, do dziś to jedyny krem, któy ratuje moje dłonie przed pękaniem od zimna. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zabrzmi
krem do stóp z silikonem Avon.Tylko on mnie nie piecze na poranione dłonie.Polecam.Jak już podleczy,można smarować kremem do rąk Doliva z apteki.Maść z wit.A u mnie się nie sprawdza,bardzo piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz po moczeniu w szarym mydle Maz wysmarowal rece sudocremem.. moze bedzie lepiej ale nie sadze bo od poniedzialku znowu idzie na budowe. Jest ok bo jest praca ale jak patzre jak Maz sie tak meczy to serce mi sie kraje i martwie sie o niego. :( No la eteraz juz pedze bo mnie wola z lozka ;) Dobranoc i dzieki wszytskim za rady 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
mocz ręce w rozgotowanym siemieniu lnianym ,potem dobry krem z wit a może być Dermosan i na noc załóż bawełniane rękawiczki.A parafiniarki są na allegro więc warto kupić i robić zabiegi samej w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cc
jagoda - ja uzywam od kilku lat kremu firmy LUSH "Handy Gurugu". Jak do tej pory to najlepszy specyfik na zniszczone dlonie, poszukaj go, moze na allegro bedzie albo gdzies na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sudocremem nie smaruje
bo mu wysuszy! Kup parafinę ciękłą w aptece, lub ze 2, wlej do garnka i lekko podgrzej i niech moczy w tym ręce. Później po takiej kąpieli wytrze (nie myje) je do ręcznika papierowego, nałoży grubą warstwę maści z wit a i założy rękawiczki (foliowe lub awełniane) najlepiej na całą noc. Na prawdę pomaga, mój ojciec pracował na budowie i moja mama zawsze robiła mu taką kurację. Ja kiedyś pracowałam na produkcji i miałam ciągły kontakt z żrącymi substancjami, miałam ręce popękane aż do krwi ale kilka dni takiej kuracji + częste smarowanie rąk kremem pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to nie
czasia a widzisz mylisz sie...lekarze o tym nie mowia,bo to za darmo.. poczytaj troszke w necie, a sie przekonasz.. moj maz pracuje caly rok na zewnatrz-nie wazne czy mroz czy deszcz,a czasem i jedno i drugie..dlonie mial zawsze tak spekane,ze bol sprawialo mu poruszanie nimi.zadne cudowne kremy nie pomagaly raz poszedl do lekarki-starsza kobitka i wlasnie ona mu o tym powiedziala,sprobowal i po paru dniach bylo wszystko ok,teraz wlasnie uzywa tego kremu pilarix,zeby sytuacja sie nie powtorzyla.krem jest naprawde super i do kupienia tylko w aptece, starcza na bardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuninio
przeciez sudokrem i szare mydlo wysuszaja zwariowalas? oliwa podgrzej i wlej parafiny do tego pare kapsulek wita a plus e... albo sama parafina kup i rozpusc takie bloki moga byc zasychaja na skorze tworzac jakby rekawiczki... krem neutrogena bardzo dobry ale mnie piecze a z tym moczem dobry pomysl ale na rany tylko bo odkaza i przyspiesza gojenie na popekane do odkazenia ok ale nie nawilzy oliva z oliwek i moczeyc na pewno pomaga bo moj m tez ma taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast gumowych rekawic
ja polecam bawelniane. niech maz zawsze smaruje baaardzo gruba warstwe na noc jakiegos kremu, dziewczyny tu fajne polecaly, potem bawelniane rekawiczki do spac. i tak co noc. ja mojemu mezowi wyleczylam stopy. mial tak spekane piety, ze az wstyd bylo chodzic w klapakach. smarowalam mu gruba warstwa kremu do stop te nieszczesne stopy, skarpetki bawelniane na noc i po tygodniu takiej kuracji super poprawa a po miesiacu stopy jak u niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cc
z Ziaji jest jeszcze taka maseczka do zniszczonych rak (chyba z oliwa z oliwek) - w zielonym sloiku, grosze kosztuje i dobrze natluszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, mój też miał ten problem, pomagała maść z vit A, ale co najważniejsze w tym wszystkim, to nich posmaruje na noc i na rany przyklei plaster, lub inny opatrunek, poprawa jest szybsza niż bez - sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaa???
A co wy do cholery macie z tym szczaniem na ręce? Średniowiecze? Nie można kupić kremu z mocznikiem (albo czystego mocznika - 100 g kosztuje z 10 zł i można z tego zrobić pół litra kremu) tylko trzeba się obsikiwać?? no ludzie...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieci slonce
rowniez polecam DERNILAN, tylko moj maz uzywa w masci, a nie w kremie. Masc ma ponoc glebsze dzialanie. Rewelacja, moj maz tez pracuje na budowie. Ja tez ta masc stosuje na piety. Polecam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilismy dzis w aptece krem PILARIX Maz posamrowal nim rece i jest widoczna poprawa. Dzieki wszystkim serdecznie za rady ❤️ prawda w oczy kole kole, kobieto, piluj swojego nosa i spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo
nalozyc wazeliny zmieszanej z miodem na to rekawiczki.w tych rekawiczkach spac.pomaga.sprawdzone.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotkaaa
tak jest, jagoda do pracy a nie mąż zapierdala bo leniuchowi nie chce sie pracować. Ale te niektóre chłopy głupie, ale z czasem zmądrzeje i jagoda zostanie samotną matką z gromadką dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotka, ( w sumie pseudonim adekwatny do Twojego poziomu) Ty juz pewnie zostalas ssamotna matka bo maz taka pipe w dupe kopnal :D Maz ma obowiazek mnie utzymywac jezeli zajmuje sie domem i dzieckiem i to tez jest praca i to bardzo wyczerpujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identycznie, od zimna na hali w pracy, od zimna na dworze.Co roku mam ten sam problem ale w tutejsza zima jest okropna. To, że moje ręce są szorstkie i popękane to nic do tego, że leci mi krew, najgorzej na zgięciach. Nie mogę zgiąć kompletnie palców. Ten problem trwa już około miesiąc. Stosowałam parafinę w kremie, bez zabiegów itp. Czyli ręce nasmarowałam aby były tłuste i na całą noc do rękawiczek, pomagała w tym, że ręce były miękkie, faktycznie ale rany nadal były i ręce szczypały. Stosowałam także neutrogene(jak poprzednie lata i pomagała) teraz? nic. No i polecili mi Sudokrem, stosuje już drugą noc i jestem zadowolona, naprawdę. Krem wchodzi mi w rany (bo są otwarte) i rano wstałam chociażby dzisiaj i jest o wiele lepiej. Najgorsze jest to, że jutro znowu praca.. i zimno. Polecam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z rękawicami - nie mozna używac w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem mozna ale przy naklejaniu naklejek czy robieniu innych podobnych rzeczy sa bardzo niewygodne. Po prostu nie jestem przyzwyczajona, staram sie jak najwiecej je zakladac no i uzywac ale rece nadal sa jakie sa. Jest o niebo lepiej po sudokremie i parafinie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FLAMOZIL tylko.nic nie pomagalo przy powaznym skaleczeniu dostalem w aptece FLAMOZIL. Od tamtej pory niezawodzi.po remoncie po ogrodzie po kazdej pracy tego typu mialem problem juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ciekawe co tam u Jagody369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×