Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexam

czy pieczątka jest konieczna?

Polecane posty

Czy pieczątka jest niezbędna dla firmy? Czy to możliwe, żeby firma istniała bez pieczątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma możliwości, że firma nie ma pieczątki, zważywszy, że większość instytucji z którymi firmy mają kontakt wymagają jej np bank przy zakładaniu konta - obowiązkowo pieczątka. Wszelkie dokumenty do ZUS, Urzędu Skarbowego - wymagana jest pieczątka. Nie wspomnę już o zaświadczeniach dla pracowników o zarobkach np do kredytu, do opieki społecznej, do tego, aby można było wziąć coś na raty musi widnieć pieczątka, bo w przeciwnym razie nie zostanie przyjęty dokument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sie
jednoosobowa działalność gospodarcza nie wymaga pieczątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddaa
przecież pieczątka kosztuje 30zł - chyba stać Twoją firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''jednoosobowa działalność gospodarcza nie wymaga pieczątki'' To w jaki sposób założy rachunek bankowy? Bo przecież musi założyć. Jeśli zatrudnia pracownika, bo przecież może, to co z umową o pracę, świadectwem pracy, będzie bez pieczątki? Wszelkie zaświadczenia wystawiane dla tego pracownika, będą bez pieczątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sie
jednoosobowa dg moze załozyc rachunek firmowy bez pieczatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espressi2
Każda firma musi mieć pieczątkę. Skorzystaj z usług online ja kupiłem bez wychodzenia z domu pieczątki w amb.net.pl szybko, tanio i nie musiałem się niczym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brainac
Pieczątka nie jest konieczna. Nie ma żadnych przepisów to regulujących. Wszelkie umowy, świadectwa pracy itp. wystarczy potwierdzać własnoręcznym podpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi miec pieczatki
dla wygody można mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz z Kielc
Ja wystrugałem sobie pieczontke ze sztyliska od łopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie firmy bez pieczątki. Pieczątka to znak firmowy, pewne i potwierdzone istnienie firmy. Na pieczątce oprócz adresów masz NIP, REGON czyli wszystko co potrzebne w urzędzie. Jak zakładałam firmę to pieczątki wyrabiali mi oni www.swisspol.com.pl Długo nie musiałam czekać z realizacją zamówienia. Ceny za pieczątki mają atrakcyjne. Pieczątka jest ładna, wyraźna, czytelna i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczątka musi być, z resztą jaki to problem? Nie potrzeba nawet dużo czasu i energii, żeby ja wyrobić. Skontaktuj sie z www.cezarszczecin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest artykuł, w który każda dobra firma powinna się zaznajomić, aby sprawnie działało biuro firmowe i panował porządek w dokumentach. http://www.stampler.pl/artykuly,pieczatka-w-dzialalnosci-gospodarczej-jaka-wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szklany
Pieczątka w działalności gospodarczej: jaką wybrać? http://www.stampler.pl/artykuly,pieczatka-w-dzialalnosci-gospodarczej-jaka-wybrac Tutaj macie artykuł w który każda dobra firma powinna się zaznajomić, aby sprawnie działało biuro firmowe i panował porządek w dokumentach itp. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka98928
Jeśli prowadzisz własną firmę, to pieczątka jest obowiązkowa, ponieważ musisz ją zostawiać na ważnych dokumentach i fakturach. Jeśli nie wiesz, gdzie zamówić sobie taką pieczątkę, to sprawdź stronę http://modico.pl/ bo tam nie tylko znajdziesz fajne propozycje, ale również zamówisz bardzo tanio pieczątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×