Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antitka

jak powiedziec mu ze juz czas na slub?

Polecane posty

Gość antitka

jestesmy ze soba 4l od ponad roku zareczeni mieszkamy razem ale o slubie on nie wspomina:/ jak dac mu do zrozumienia ze to juz czas najwyzszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to logiczne
że jak jesteście zaręczeni to powinniście określic termin ślubu.Bez sensu jest zaręczać się i nie ustalać terminu ślubu i tak być zaręczonym latami :o m o tym rozmawialiśmy z chłopakiem. Po co się zaręczyliście jak nie ustaliliście kiedy? dlaczego się boisz poruszyć ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antitka
zawsze to samo nazwisko cos co nas zlaczy na zawsze. moze on czeka az ukonczymy szkole albo wyremontujemy mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to logiczne
to wy się jeszcze uczycie? jak tacy młodzi jesteście to się jednak nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA A. ANIELA
Darmowa wróżba E-mail 1 darmowa. Witam Państwa Serdecznie. Chciałabym zaprosić państwa na darmowe pytanie w sferze uczuć albo finansów, koniecznie jednak proszę o datę urodzenia, jeśli ktoś nie napisze daty nie będę odpisywać. Jest także możliwość zakupienia wróżby składającej się z 20 pytań odpłatnie 5 zł. Jest także możliwość zamówienia wróżby na cały rok na każdy miesiąc, opisuje sferę uczuć, finansów i zdrowia. Zapraszam. Z powodu trudności na poczcie o2 zapraszam na nowy e-mail anna_anielaa65@wp.pl jednak ktoś się obawia podszywania proszę napisać na dawny e-mail a ja skopiuje państwa wiadomość ze starej poczty i wyśle i wyśle na nową start e-mail anna_anielaa65@o2.pl& lt; br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kochanie, jesteśmy zaręczeni, może zaplaujemy na kiedyś dalszy krok?" :) czy coś takiego. wal prosto z mostu. chlop jest prosty i lubi prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffdfdf
masz racje, skonczcie najpierw gimnazjum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antitka
nie chce go pospieszac , nalegac czy cos.... jest nam dobrze ale ja mysle troszke inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to logiczne
"statystyczna kobieta"? :p ale głupie ja wspomniałam dopiero po 3 latach jak chciał ze mną zamieszkac to spytałam jakie ma plany ale żeby nalegać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antitka
jestesmy na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antitka
macie racje porozmawiam z nim dzisiaj w lozku jak juz bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łykaj pelikan

podstępna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×