Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Priti Łomen

nie wiem co jeszcze zrobic ze swoja urodą?

Polecane posty

Gość co jeszcze zrobic????
masz ladna twarz, ale moglabyc sie pozbyc tego sztucznego blondu, bo to zawsze wyglada wiesniacko. Wroc do naturalnego koloru i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jakos tak na tym zdjeciu Twoje wlosy wygladaja troche sucho i sianowato, jak od dlugiego farbowania. Moze zapodaj im kuracje z nafta kosmetyczna i zoltkiem? Jesli nie dodasz cytryny, wlosy sciemnieja. (Na rozjasnianie z powrotem = rumianek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w ciemniejszych bede sie czuć staro , mam naturalnie w miare proste , no czasami przy pocieniowanych lekko falowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeszcze zrobic????
wybacz ale trudno mi uwierzyc ze to naturalne. Ale jesli jednak tak jest, to przyciemnij je, bo wygladaja na farbowany blond, z odrostami w dodatku, wiec i tak wychodzi na jedno - WIOCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna od C++ ...
a ja dam sobie rękę uciąć, że to nie Twoje zdjęcie, bo jego nazwa to "modelka.jpg" :D:D więc pewnie sobie ściągnęłaś z internetu i walisz głupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeszcze zrobic????
spojrzalam raz jeszcze i sorki, ale to na bank nie jest twoj naturalny kolor wlosow. piszesz ze rosna ci ciemne u nasady, ale przeciez te u nasady, staja sie wreszcie tymi na koncu....Wiadomo ze wlosy troche jasnieja od slonca, ale to za duza roznica u ciebie. poza tym te brwi....Mysle tez, ze tak naprawde nie szukalas porady tylko oczekiwalas zachwytow nad soba, jak wiekszosc dziewczyn wklejajacych swoje fotki na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna od C++ ...
dobrze pani modelko, wierzymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pascala znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pascala znasz?
pytanie do panny od C plus plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×