Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja nie dlugo ide na przyjecie

Czy to będzie dobre na prezent - bylibyście zadowoleni???

Polecane posty

Gość ja nie dlugo ide na przyjecie

http://moda.allegro.pl/ekskluzywny-kosz-recznikow-4el-450-650g-m2-krk-i1202127194.html Jak myslicie czy te ręczniki są dobrej jakości??? A może znacie adres jakiegoś ekskluzywnego sklepu z ręcznikami itd??? Nie długo idziemy na ślub z przyjęciem... Para młoda wprost powiedziała, że proszą o pościel, ręczniki ew. takie bardzo grube prześcieradła na gumkę na łóżko Ponieważ pieniędzy mają jak lodu i kasa nie jest im potrzebna, mieszkają razem juz od dawna, mają swoje mieszkanie i rzeczy typu garnki, talerze, zastawy itd mają ale bardzo proszą o posciel satynową, ręczniki i tego typu rzeczy Ślub jest bez wesela jedynie obiad i tort Jak myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie bala.recznik trzeba dotknac,zeby wiedziec czy jest ok.ja ostatnio dostalam ladny recznik,ale material,z ktorego jest zrobiony w ogole nie chlonie.to po co mi rcznik,ktorym sie wytrzec nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl fajny ale lepiej isc do sklepu i rzeczywiscie podotykac i sprawdzic jakosc. A zapakowac zawsze ladnie mozesz sama. Mozesz np. dorzucis jakies fajne swiece zapachowe. Jesli chodzi o sklepy to pelno takich :) , z sieciowek to np. Jysk czy Ikea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmmm
Mi się bardzo podobają, żaden nowy ręcznik nie chłonie dobrze wody. Każdy przed pierwszym użyciem piorę ponieważ oryginalnie są czymś impregnowane i swoje rzeczywiste możliwości chłonięcia osiągają po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dlugo ide na przyjecie
czyli myślicie, że to dobry pomysł?? Co do chłonności ręczników to ja również kazdy ręcznik czy scierkę przed pierwszym uzyciem piorę:) wtedy lepiej chłoną wodę... Mało mam już czasu a po sklepach nie mam kiedy chodzić do tego sieciówki typu ikea jysk itp są dopiero w miescie oddalonym od mojego 80km ja prawka nie mam mąż od 5 rano do 18 pracuje takze zostaje mi net bo u nas w miescie mały wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się te kosze, bardzo ładnie wyglądają. :) Myślę, że skoro PM sobie coś takiego życzy to taki kosz jest dobrym rozwiązaniem. Nie wiem skąd jesteś ale w Krakowie na rynku w Pasażu 13(tam gdzie zaczyna się Grodzka) bodajże na 1 piętrze jest bardzo ekskluzywny sklep z ręcznikami, szlafrokami itd. Ręczniki piękne i bardzo dobrej jakości(też kupowaliśmy na prezent ale nie ślubny) i wiem, że dobrze sie sprawują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parvoviroza
Ja bym była zadowolona. Tylko zwróć uwagę, jaka mają kolorystyke w łazience, żebys im nie dała zielonych ręczników, jak mają czerwone płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dlugo ide na przyjecie
Na liscie która zrobili proszą o zestaw recznikow w kolorystyce - kremowo - białej, beż, ew. brąz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
To ja bym wybrała Tokio lub Turyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam duzo
>>tak szczerze każdy ręcznik nie chłonie... bo trzeba go najpierw wyprać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz na zdjęciu wygląda to rewelacyjnie i mi się podoba ale ja jestem taka że musiałabym dotknąć te ręczniki czy rzeczywiście są takie mięciutkie jak piszą a co do chłonności ręczników to tutaj się nie zgodzę że każdy ręcznik przed użyciem trzeba wyprać żeby dobrze chłonął moja przyjaciółka przywiozła mi ze USA piękny komplet ręczników w prezencie i wierzcie mi ręczniki były tak mięciutkie że aż się chciało nimi wycierać i bez uprzedniego prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martatata
wizualnie spoko ale ja wole obmacac zanim kupie bo nie lubie cienkich jak papier recznikow a na zdjeciu jakosci nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dlugo ide na przyjecie
hmmm no niby gdyby okazało się, że nie odpowiadają można zwrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dlugo ide na przyjecie
DZiękuje bardzo za wszytskie wypowiedzi za i przeciw:) Jednak zdecyduje się zaryzykować Tylko teraz podpowiedzcie który zestaw waszym zdaniem będzie najładniejszy ja waham się między LA PLATA (tylko zamiast jasnego kosza byłby brązowy) DORTMUND PARYŻ Młodzi chcieli białe kremowe bezowe ręczniki ponieważ łazienkę mają biało brązową Moim faworytem jest LA PLATA choć kusi mnie również ten PARYŻ, a wy jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooEwelajna
Mi sie bardzo podoba taki prezent.. jestem swiezo po slubie i sama cieszylam sie jak dostalam kilka kompletow porzadnych recznikow czy poscieli. DOstalismy rowniez swietny prezen - tace drewniana ze stopkami idealna na sniadanie do lozka ;D ale kosz jest tez super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×