Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marleennkaa

Dlaczego nie dazy do spotkania w realu?

Polecane posty

Gość marleennkaa

Od 2 miesiecy pisze na gg z pewnym facetem.Po jakis 3 tyg mielismy sie spotkac ale cos mu wypadlo i nie mogl przyjechac.Od tamtej pory nic nie wspomina na temat spotkania. Ale dalej mamy staly kontakt, smsy czy mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż temat" szukam wróżki anieli" od niej dowiesz się prawdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
może pisanie z tobą traktuje jak formę rozrywki np. w czasie pracy a na boku ma dziewczynę... a może zapytaj go sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
facet ma 31 lat. Zadalam mu ostatnio takie pytanie "ze czemu przez ten okres naszej znajomosci ni dazyles do spotkania w realu". 1.Raz nie wypalilo nasze spotkanie a potem nie zaproponowalam mu zeby przyjechal. Jakos to dziwne wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapros go do domu na kolacje ze sniadaniem - gwarantuje ze nie odmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapros go do domu na kolacje ze sniadaniem - gwarantuje ze nie odmowi a jak nie zrozumie o co chodzi to odpuść sobie go totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 36 lat
Facet jest zajety, albo zonaty albo w zwiazku a ztoba tylko flirtuje. Nie znalazl czasu bo ma problem, musi przeciez wymyslec jakies slodkie klamstewko swojej niuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
Ale mamy codzienny staly kontakt.Jak nie smsy, to telefony czy wieczorne rozmowy na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
Pomyslalm ze zrobie tak ze przez 2 dni nie bede z nim pisac.Zobaczymy jego reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,
Może rzeczywistość znacząco odbiega od opisanego Tobie "ideału" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
Mam jego fotki.Dziwne ze nie ma kamerki.Ale kazalam mu sobie zrobic na juz zdjecie i wyslac mms i zrobil to odrazu.I to jest on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 36 lat
Marlenko jesli chodzi o znajomosci zawierane wirtualnie to naprawde bardzo mozna sie przejechac. Nie uogolniam ale w wiekszosci przypadkow sa to kretacze, najlatwiej jest kliknac do kogos i pisac a w rzeczywistosci jak co do czego przyjdzie to realia okazuja sie nie takie slodkie jak wydawalo sie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem......
ja na Twoim miejscu sama bym zaproponowała mu spotkanie napisz coś w stylu że ostatnie Wasze spotkanie nie doszło do skutku a co myśli o spotkaniu np w ten weekend ?...jak facet zacznie się wykręcać i wymyślać tysiące powodów na nie to ja bym mu wprost napisała że uważasz Wasza znajomość w takim układzie do niczego nie prowadzi i że facet ma sie określić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,
Fotka to nie wszystko - każdy może się upozować i wyglądać ok. Może napisać że ma 180 cm wzrostu i jeździ lexusem, a okazać się karzełkiem w lumpexowych ciuchach wysiadającym z MPK 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
Taka rozmowa byla poruszana wczoraj.Ale to nie od niego nuby zalezy bo ma prace.I pracuje od rana do wieczora.I nawet w ten weeeknd pisal ze pracuje.Ze moze bedzie mial luzniejszy dzien w pracy i moze uda sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Ja mam tez takiego. Poprostu jak nie ma nikogo i nic ciekawszego do roboty, albo inaczej jak nie ma ciekawszych podniet, to pisze z Toba. No tak sobie wypelnia czas oczekiwania na inną. Moze Cie nawet bardzo polubic, prawdziwie sie z Toba zaprzyjaźnic, no ale coż jakis oczekiwan jego nie spelniasz i dlatego nie chce sie spotkac. Gdybys mu sie spodobala, to uwierz, ze sam by naciskal. Tak to wyglada w mojej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
Wiadomo ze fotka to nie wszystko.Ja mu daje swoje fotki i wierze on zrobil tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 36 lat
A pytalas go wprost dlaczego unika tematu o spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
To po co tak zawiziecie ten kontakt utrzymuje, Ciagle pisze, odzywa sie.Jak nie ma mnie na gg to pisze sms.Zostawia mi codziennie pelna wiadomosci. Tylko zastanawia mnie 1 rzecz dlaczego wogole nie dzwni do mnie.Zadzownil moze przez ten czas z 5 razy. Co on ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
Dlcazego?>Poniewaz jak twierdzi ma taka prace przez ktora nic nie moze zaplanowac.Nie cche mi obiecac ze np. w sobote przyjedzie do mnie bo moze sie zadrzyc tak ze cos mu wyskoczy w pracy.I tak to opisuje.I nie cche mnie rozczarowac i zawiesc. Cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może napisać że ma 180 cm wzrostu i jeździ lexusem" a w realu mieć tylko 179cm i BMW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poniewaz jak twierdzi ma taka prace przez ktora nic nie moze zaplanowac.Nie cche mi obiecac ze np. w sobote przyjedzie do mnie bo moze sie zadrzyc tak ze cos mu wyskoczy w pracy." Kobiety łykają najdurniejsze ściemy jak młode pelikany... koleś się nawet nie stara inteligentnej wymówki znaleźć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
Czyli mnie oklamuje?Ze to sciema jest z ta praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobiety łykają najdurniejsze ściemy jak młode pelikany..." komiczne duzo takich pelikanow nakarmiles? ;) marlenka daj sobie spokoj dziewczyno, jestes pewnie za daleko na liscie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo sie nazwac AAAmarlenka to by cie potraktowal priorytetowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem......
a gdzie on pracuje że ani jednego dnia wolnego nie ma a nawet weekendu ?....oj coś mi tutaj śmierdzi ...ja osobiście nie znam nikogo kto by tak zaiwaniał przez cały tydzień i w niedziele też pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleennkaa
Niby wczoraj tez pracowal.Bo pisal do mnie " ze wlasnie konczy prace i szykuje sie do domu". Niewiem co mam z tym zrobic.A i dzieli na odlegosc- 90 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×