Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

True_Story

kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

Polecane posty

Słuchajcie kiedy powinno się zacząć profilaktykę przeciwzmarszczkową? W jakim wieku? I czy lepiej zacząć od kremów na noc, czy stosować te na dzień? Są jakieś kremy przeciwzmarszczkowe dla, że tak powiem: początkujących?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
A jaki krem?? :P Bo najważniejsze składniki przeciwstarzeniowe jak najwcześniej. Tu jest ich lista: http://www.femineus.pl/index.php?topic=6348.0 I ważny cytat z tej strony: "Obydwie listy zawierają takie hasła-sygnały. Nie ma co się rozdrabniać nad szczegółami. Myslę, że skonstruowana z myslą o paniach kupujących gotowe kosmetyki, żeby wiedziały na co zwracać uwagę w zalewie super aktywnych kremów z DNA, mikrogranulkami czegoś tam itp. To co jest na liście wystarczy. I już" I już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja myślę, że przed 25 rokiem życia już można zacząć stosować takie kremy. Ale i tak grunt to nawilżanie organizmu od zewnątrz i od środka. Bardzo dobry krem, z placenty (nie uczula) robi Merino. Można go dostać na aanatural.pl, tam są naturalne kosmetyki tej marki. Krem świetnie wygładza i regeneruje i można go stosować na dzień i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
ja mam prawie 21 lat stosuje nawilżające na noc i na dzień i pod oczy, lepiej zapobiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis24
dobra w tym przypadku mogłaby być seria profilaktyka zmarszczek mimicznych, czyli położenie nacisku na nawilżenie i powstawanie pierwszych zmarszczek mimicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×