Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onaaaaaaaaaaaaaa

Maszyna do szycia dla początkujących

Polecane posty

Gość MonikaGawr
Ja szyję (czy też może bardziej próbuję szyć) na starym łuczniku dziadka, generalnie nie narzekam, choć wybór ściegów ubogi. Zaczęła mi jednak chodzić po głowie myśl o zmianie maszyny, niestety na razie bez dużego nakladu. Co myślicie na temat maszyny, która pojawia się w MINERVA Next 363 https://www.ceneo.pl/57512868#cid=26603&crid=171084&pid=16720 (spotkałam na jej temat dużo pozytywnych opinii)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jola
Witam! Liczę na pomoc z waszej strony.Mam maszynę Łucznik Malwina 2070 i kupiłam taką stopkę do pikowania ale nie bardzo sobie radzę,nie mogę obniżyć transportera.Mam płytkę ale coś jednak nie pasuje.Proszę o podpowiedzi dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek na pewno stębnówki, nawet nie ma co myśleć o owerlokach, bo to już trzeba wprawy, zresztą, polecam na ten temat poczytać na apartamentydomilux.pl. Maszyna dla amatorów powinna szyć na spokojnie.  No i wspierajmy polskie firmy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2010 o 16:09, Gość onaaaaaaaaaaaaaa napisał:

Chciałabym kupić maszynę do szycia, nie mam żadnego doświadczenia. Interesuje mnie coś co będzie w miarę uniwersalne, proste w obsłudze, nie za drogie ale i dobre 😉 Jakie konkretne modele polecacie? jakie firmy?

Nie kupujcie badziewa marketowego, promowanych tanich, tańsze stebnówki nowe w środku mają plastikowe tryby.

Dżinsy, potrójnie lub poczwórnie złożony materiał szybko popsuje taka maszyna.

Patrzcie na używane ma być tanio, Łucznik  starsze modele, części, całe metalowe zero plastiku.

Maszyna do torebek pasków do skóry ciężkich zadań , nie ma nic lepszego od starych maszyn zabytkowych wasza babcia miała na pedał nożny, silnik założycie, taka maszyna jest bardzo wytrzymała.

Szycia dla początkujących jak i masówki zabytkowa stębnówka jest bezawaryjna, tania 🙂

 

Edytowano przez duży ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corall

Też polecam starego "Łucznika" na pedały nożny, pytanie czy takie jeszcze są w ogóle dostępne gdzieś jeszcze. Ogromny sentyment 🤎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pod kątem maszyn można liczyć na ofertę precyzjaszycia.pl. Firma ma doskonałą bazę maszyn przemysłowych. W sprzedaży maszyny wyłącznie od sprawdzonych producentów więc pod tym katem można będzie coś tam sensownego dla siebie wybrać. Jednocześnie jeśli chodzi o tą ofertę to faktycznie można również liczyć na pomoc przy wyborze czy potem na serwis takich maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×