Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarynka marynka

kiedy (po ilu tyg.)wspolzylyscie po porodzie sn i cc i jak wam bylo

Polecane posty

Gość katarynka marynka

i jak wam bylo ? czulyscie jakis bol czy dyskomfort ? jesli zawsze podczas stosunku mialas orgazm czy po porodzie pojawial sie on rowniez ? :) Zapraszam i wypowiadajcie sie :) prosze napiszcie czy rodzilyscie sn czy cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sn po 6 tyg
było ok,ale się stresowałam strasznie ze zaboli i to mi zepsuło wszystko. nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka marynka
dziekuje za wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghyuji
po cięciu cesarskim na pierwsze współżycie zdecydowałam się po 3 tyg. Mąż był bardzo delikatny. Nie miałam stresa ponieważ pochwa nic nie ucierpiała ;) Seks był super - tak jak i przed ciązą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghyuji
a po porodzie siłami natury odczekałam równe 6 tyg. Strasznie się bałam ale niepotrzebnie ! Było ok. Nic nie bolało, nic nie szczypało ale że byłam zestresowana to nie było tak przyjemnie jakbym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrrrrrrrrrrrr
eeeeeeee po 2 tyg od cc to ja jeszcze ledwo chodzilam:( o seksie mowy nie bylo:( zrteszta do 7 tyg po cc jeszcze krwawilam zdecydowalam sie dopiero po 9 tyg kiedy skonczyl mi sie 1 po porodzie okres...bylo dobrze choc tak jakos niepewnie za to teraz pol roku po jest reeeeeeeeewelacyjnie hihihi 2x lepiej jak przed ciaza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty jaja sobie robisz
"eeeeeeee po 2 tyg od cc to ja jeszcze ledwo chodzilam" Tutaj na forum 3 dni po cc wszystkie smigają z reklamówami zakupów wiec co za brednie opowiadasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczelismy po 2 tygodniach od porodu ale niestety bolalo wiec poczekalismy jeszcze 2 tyg i juz bylo super. Na takie doznania jak przed ciaza musialam czekac jakies 8-9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunjui
haha, ciekawe czy wasi facec napisaliby to samo. seks z rozklapiocha, pewnie zajebiste uczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klfjguiergdksl
a ja też jakoś 2,3 tyg po cc i choć też nie mogłam sie pozbierać długo bo ciężko ten poród odczułam to sex był ok a to że po 3 dniach śmigają po cesarce też nie prawda bo na 3 dzień dopiero mi dreny wyciągli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka marynka
Jagoda rodzilas sn ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka marynka
niunjui haha, ciekawe czy wasi facec napisaliby to samo. seks z rozklapiocha, pewnie zaj**iste uczucie Jesli mezczyna pragnie dziecka np w moim przypadku tak jest , to wytlumaczylam mu porod , a to ze bede jak wiadro na coz :P to bede wiadrem :D a im tez kiedys posluszenstwa beda swoje najlepsze przyjaciele odmawiac i nie beda stac :P i cala filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36736476
Po ok. 2 latach, bo ciąża była nieplanowana, poród traumatyczny, i panicznie bałam sie po tym seksu... :( Zresztą nic sie nie zmieniło do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka marynka
po 2 latach szok :(:O wspolczuje to ja chyba sie zastanowie nad cc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 tygodni po porodzie sn. mogłabym i 6 tyg po, ale równo 6 tyg po byłam u ginekologa i dostałam tabletki anty Azalia i czekaliśmy aż zaczną działać :) było normalnie, zero bólu, dyskomfortu. orgazm pojawił się po pewnym czasie, gdy już zupełnie przestałam się denerwować, tak po ok 3-5 stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tyg po 1 porodzie - wtedy czekalam bite 6 tygodni bo tak dlugo plamilam 2 tygodnie po 2 porodzie - juz nic nie plamilam i bylo ok, nic mnie nie bolalo rodzilam sn , nie bylam cieta i nie mialam szwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmma
po cc ok 10 dni. nie bolalo, bylo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×