Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła panna młoda:)

zespół weselny-dolnośląśkie

Polecane posty

Gość przyszła panna młoda:)

Witam szukam fajnego zespolu z dolnego slaska najlepiej z okolic wroclawia moze ktoras z was ma jakies namiary? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim przedziale cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
w sumie tak do 2500 z poprawinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa takie co tak mało biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katariiiiina
w takiej cenie to ciezko znalezc dobry zespol, ja mam swietny zespol ale kosztuje 2500 zl + 1000 zl poprawiny, ale sprawdzil sie znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
no wlasnie tez sie dziwilam ze sa ja znalazlam taki za 3400 z poprawinami a wszyscy w kolo co biora lub brali slub stukaja sie w glowe i mowia no co ty tak drogo ja mam za 1800 z poprawinami albo za 2000 no kurcze ale wszyscy pozajmowani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my za zespoł zapłacilismy
3.100, wesele+poprawiny, ale za to grali TAK ZAJEBIŚCIE, że nawet i bym więcej zapłaciła gdyby chcieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
to podajcie jakies namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my za zespoł zapłacilismy
a cos mi sie przypomniało przy okazji Twojego wpisu, jak my szukalismy zespołu, najpierw dzwoniłam do tego, na którego w efekcie i tak sie zdecydowaliśmy, no ale jak podali cenę, to tez pierwsza myśl: WTF??Tak drogo? Szukalismy innych i nawet jak terminy mieli pozajmowane to podpytywałam ile w ogole sie cenia. I fakt, znaleźlismy kilka zepołów za mniej niz 2.500 zł, ale albo to był zespól liczący conajwyżej 2 osoby :P, a jesli miał już 3 to okazywało się, że cena dotyczy grania 10 godz. na weselu i 6 na poprawinach, a przekroczenie tego czasu wiązało sie z 200 zł dopłata za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
no w sumie to ja nie chce 5 osobowego zespolu bo to sie rowna z duza kwota wystarcza mi 2,3 osoby ale ktore swietnie poprowadza impreze a nie zaczna spiewac z playbacku czy cos w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my za zespoł zapłacilismy
nasz zespól był 3-osobowy. Dużo zabaw, fajna muzyka, mozna było sie z nimi dogadac odnośnie repertuaru czy zabaw też, jesli coś nam nie odpowiadało to tego nie było. Krótkie przerwy, długie sety. Wyciagali na parkiet. I przede wszystkim super głosy. Wiem, że to brzmi jak reklama(dlatego nie podaje nazwy-moge podac na maila), ale sami bylismy zdziwieni, ze ten zespól nam tak super poprowadził imprezę, nawet ich demo nie brzmi tak, jak spiewaja na żywo. Na żywo o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
no to daj mi namiary na maila:) tyglysek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×