Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takczytak

mieszkanie, kredyt czy warto?

Polecane posty

Gość takczytak

mamy z mężem małe mieszkanie i dwoje dzieci , wszyscy radzą nam wziąć kredyt i przenieść się do wiekszego ale czy naprawde warto/ Boję się spłacania kredytu przez nastepnych 30 lat, zycia w nie pewności czy nic po drodze , np smierć, choroba nie sprawia ze bedziemy w zapasci finansowej w koncu to my bedziemy mieć kredyt na głowie... no ale moze lepiej zaryzykować i nie zyc w ciasnocie co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbhcfn
ja bym zrobila tak- wziela kredyt na cale mieszkanie, to ktore maci ewynajmijcie i macie kase na kredyt. do tego mozecie to mieszkanie dac po hipoteke w razie problemow finansowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. weźcie kredyt pod stare mieszkanie, bedziecie je wynajmowac i bedzie sie sam kredyt spłacał. tylko nie wiem czy dostaniecie tye zeby wam starczyło na nowe mieszkanie, to zalezy od wyceny, od stanu mieszkania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskuje....
wiesz...gdy ja kupowalam mieszkanie banki nie robily takich przekretow jak teraz....im wiecej bierzesz tym wiecej spalacasz....na szczescie ja mam to za soba ale serdecznie wspolczuje tym ktorzy stoja przed taka petla na szyji...bo inaczej tego nazwac sie teraz nie da...:-( moja rada.....sprzedac male i wziac mniej i jak najszybciej splacac.....trzymam kciuki byscie jak najszybciej byli na swoim juz bez kredytu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×