Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdvfdahgadhaah

suszarka do włosów - jaka najlepsza?

Polecane posty

Gość gdvfdahgadhaah

Witam. Moje pytanie jak w temcie. Poszukuję dobrej suszarki do włosów na allegro i wszędzie piszą, że z jonizają albo jakimś dyfuzorem czy jakoś tak. Nie znam się niestety:/ Czy mógłby ktos doradzic jaka najlepsza do włosów puszących się i pofalowanych? Byłabym wdzięczna za pomoc, nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ile masz kasy an wydanie ja kupilam zwykla suszarke zelmera za 50zl i ma tylko jonizacje, 2 stopnie nawiewu i zimny nawiew i mi starczy jesli ci sie pusza to szukaj z jonizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze ze
z nablyszczaniem i wygladzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdvfdahgadhaah
nastawiam sie tak na maks 80-90 złotych. Jonizacja właśnie wyczytałam, że zapobiega elektryzowaniu się włosów. A wiecie może na cholerę ten dyfuzor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikajej
dyfuzor jest swietny jesli chodzi o ukladanie lokow. generalnie ma rozpraszac strumien powietrza i podnosic wlosy u nasady, dzieki czemu fryzura jest optycznie duzo wieksza. ja mam cienkie wlosy, malo ich, kreca sie w dodatku, po uzyciu dyfuzora mam burze lokow. a moja suszarka to philips salon dry pro ceramic. swietna. ale droga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, zalezy jakie kto ma wlosy, mialam kiedys taka z dyfuzoremi niestety na moje wlosy nie dzialala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikajej
sporo zalezy od dlugosci 'zebow' dyfuzora (IMHO im dluzsze, tym lepsze) i od samego sposobu szuszenia wlosow taka suszarka. u fryzjera tylko raz dobrze mi wysuszyli wlosy taka suszarka, pozniej po prostu siedzialam, a fryzjer bral pojedynczy pukiel wlosow, przykladal dyfuzor i suszyl :O dzieki temu wychodzilam z sianem i ogromnym pudlem. wlosy najpierw trzeba spryskac sprayem do modelowania, lub wetrzec pianke i suszyc wlosy glowa w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdvfdahgadhaah
polecam zdecydowanie - ta tańsza wersja jest kusząca. Dzięki Ci bardzo za linki:) Zastanawiam się tylko jeszcze czy skoro dyfuzor zwiększa optycznie objętość włosów, to czy nie powinnam zrezygnować z tej funkcji...hmm. Mam okropna szopę na głowie, ni to loki, ni to fale, po prostu takie F5 na głowie:/ Może sam jonizator byłby wystarczający..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tez tak robilam, nic mi to nie dawalo :P ale to pewnie dlatego, ze mialam wtedy dlugie wlosy, do tego sa grube i ciezkie i nie podatne na ukladanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam zdecydowanie
tak, dyfuzor zwieksza objetosc, ale wlosy nie musza byc sianowate, mozesz je pozniej lekko przejechac prostownica, cale albo tylko niektore pasma. skoro masz do 90 zl do wydania, to co ci szkodzi wziasc te z dyfuzorem, nie musisz go przeciez uzywac, a moze akurat ci sie spodoba albo jesli od czasu do czasu bedziesz miala ochote na troche inna fryzure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdvfdahgadhaah
polecam zdecydowanie - dzięki, przemyślę jeszcze sprawę :P Dzięki wszystkim za pomoc i dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol maj gad
ja mam brauna z jonizacja, jest bardzo dobra, nie wysusza i nie puszy wlosow. generalnie od 15 lat susze wlosy suszarka i nie widac po nich przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupujesz suszarkę to najlepiej firmy Rowenta. Są trwałe i dobrej jakości. Najlepiej z funkcją jonizacji powietrza ,żeby włosy się nie elektryzowały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię kupować na allegro, bo tam mają duży wybór, niewysokie ceny, itp. Ostatnio jednak zwróciłam uwagę na sprzęt AGD marki Savion. Jest bardzo stylowy, niedrogi. Tutaj możesz sobie zobaczyć jakie mają suszarki, i jak Cię któraś przekona ewentualnie kupić http://profit-agd.pl/inkontrahent.php?q=savion&submit.x=0&submit.y=0&submit=szukaj. Ja dla siebie wybiorę chyba tą czerwoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdvfdahgadhaah
czy te Rowenty nadają się reż do włosów łonowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wolę kupować w sklepach internetowych ze sprzętem agd. Te wszystkie serwisy aukcyjne mnie nie do końca przekonują, kilka razy się przejechałam i dlatego wolę kupować w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie purele ma rację. Sklepy internetowe są bezpieczniejsze. Co do rodzaju suszarki, to chyba najważniejsza jest odpowiednia moc i co się sprawdziło w moim przypadku, czyli możliwość zmiany temperatury powietrza. Miałam strasznie wysuszone włosy, łamały się. Zmieniłam starą suszarkę na tą: http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Suszarka_PHILIPS_HP_4962_2F22_28NAJNIzSZY_KOSZT_WYSYlKI_29-209048,181.html. Jest niedroga i ma możliwość suszenia zimnym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonizacja zapobiega elektryzowaniu i włosy sa podobno lśniące a dyfuzor służy do kręcenia włosów :) ja używam takiej suszarki http://zatanio.eu/suszarki/242-suszarka-babyliss-pro-speed-5533u.html i jestem bardzo zadowolona bo można nią błyskawicznie wysuszyć włoski i do tego dobrze ułożyć od razu :) zabieram ja nawet w podróż bo tak się do niej przyzwyczaiłam i jak suszyłam jakąś inną u znajomych to włosy mi się nie chciały układać kompletnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Na pewno nie warto inwestować w taką suszarkę, która nie ma jonizacji. A moim zdaniem jeżeli chodzi o dobrą stylizację włosów to ta jest bardzo dobra: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=75&prod=92268 Ma wszystkie potrzebne funkcje jak właśnie jonizacja czy dyfuzor. Do tego akurat teraz jest w promocji, także nie wydasz na nią za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że jak już kupować suszarkę to zainwestować w porządną , taką które jest używana w salonach fryzjerskich bo wtedy ma się pewność, że nasze włosy nie będą osłabione i dłużej zachowają zdrowie, najlepiej tez zainwestować w suszarkę z jonizacją bo ona powoduje, że włosy się nie puszą, są błyszczące i miększe w dotyku dobra marka jest Sculp, którą mozna kupic w profesjonalnym sklepie np kalamis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labamba8787 kojarzę ten sklep Kalamis, mają tam bardzo duży wybór roooozmaitych rzeczy do włosów, od suszarki, poprzez maski i wszelakie odżywki i regeneratory i fajnie bo są w hurtowych cenach. Czasem jak porównywałam ceny u fryzjerów (u niektórych można zakupić kosmetyki) i tam to bez porównania w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Najważniejsze, żeby miała jonizację oraz dyfuzor. Jeżeli o mnie chodzi to bardzo dobre są suszarki Rowenty są bardzo dobre. Z tego co ostatnio widziałam to w sklepie avans.pl jest na nie spora promocja, także można skorzystać z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleh
no ja właśnie nie lubię tych suszarek z dyfuzorem, one są dobre, ale dla osób, które mają loki, bo wtedy tak ładniej się podnoszą. Ja myślałam o takiej suszarce http://www.magicznaplaneta.pl/braun-suszarka-braun-hd-310,id-25318 bo gdzieś wyczytałam, że Braun ma bardzo dobre suszarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Attyco
Właśnie zepsuła mi się suszarka Brauna i w serwisie AGD powiedzieli, że są nienaprawialne, bo klejone i sie ich nie rozbiera. Czy to prawda, ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawdę ich sie nie da
naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie suszy włosów
suszarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o, fajna
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×