Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schulz..

Neit autorytetem w sprawie diet!!! jej recepta na sukces??

Polecane posty

Gość Schulz..

O to poprosimy o odp.. samą Panią Neit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schulz..
nie.. ona się nie promuje.. ;) chciałam tylko zapytać, jak dokonała tego, co dokonała, bo po jej wypowiedziach wnioskuje,że posiada sporą wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał :) Szok :) Człowiek sobie wraca z zakupów a tu takie coś :D Borsuk wydało się :D Nie no, słowo to nie ja :) Recepta na sukces? Może to dziwne, ale jeść sporo żeby mieć siły się więcej ruszać :) Pokochać sport, olać tabele wymiarów i żyć sobie szczęśliwie, bo od stresów się tyje :D I słuchać tego drania organizmu ale tylko jak dobrze radzi bo jak źle to olać :D Co do wiedzy: mam za sobą 2 kursy dietetyczne (ale tam głupot uczą czasem, szok. Coś nie idą z postępem :D) i dużo, dużo czytam. Zadaje też bardzo upierdliwe pytania specjalistom i domagam się odpowiedzi :D Nie zabrałabym się za rozbrajanie bomby bez potrzebnej wiedzy, "igrać" z własnym metabolizmem bez potrzebnej wiedzy też nie miałam zamiaru. Bo tak szczerze i uczciwie to ja bardzo lubię jeść, więc dlaczego miałabym tego nie robić i... nie mieć przy tym wymarzonej sylwetki, co? :D PS. Zwięźle i na temat (przynajmniej całkiem) to ja nie mogę :P Cecha wrodzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Borsuku.... Ty i tak nie chcesz odpowiadać :P A po za tym ja się ciebie pytam nie koniecznie o kwestie odżywiania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac Neit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac Neit
co myslisz o dukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wszystkie książki Dukana wydane w Polsce i myślę że gość jest sympatyczny. Szkoda tylko że się zabrał za pisanie książek i propagowanie takiej diety :P Jeszcze większa szkoda że tyle osób ślepo jest w niego zapatrzona :P Narażę się na tym forum gdzie są tłumy wielbicieli proteinowej, ale głupia ta dieta straszliwie :P Oczywiście wolny wybór, zabraniać stosować nikomu nie będę, ale uważam że są: zdrowsze, przyjemniejsze, i skuteczniejsze sposoby odchudzania. I żeby nie było, ja lubię diety niekowęglowodanowe, ale takie które mają ręce i nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisz jaka dieta najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Personal.Instructor
HAHAHAHAHAHA neit?? jest waszym autorytetem ?? Osoba ktora nie odroznia tluszczy jedno od wielo-nienasyconych?? Moze o czystej makro skladnikach ma troche wiedzy ale chemia u ciebie lezy NATE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahaha :D Idź dziecko spać bo jutro do szkoły nie wstaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Tak się zastanawiałam kiedy się znajdzie jakiś oszołom który zacznie mnie obrażać :D Nie, nie obrażam się, ktoś o takim niskim poziomie wypowiedzi nie jest wstanie mnie ruszyć :D Niniejszym postanawiam ignorować chwasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Personal.Instructor
Szkole skonczylem 20 lat temu przyjacielu. Od tego czasu wzoro udzielam sie w tymze wlasnie fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Personal.Instructor
ale ja cie nie obrazilem... Podwazylem twoje kompetencje a jezeli cie to rusza to znaczy ze masz cos na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... miałam się nie odzywać, ale najwidoczniej słabą silną wolę mam :D Ostatni raz kwestii wyjaśnienia: 1) przekręcanie mojego nicku który na forum jest odpowiednikiem imienia 2) zwracanie się do mnie jak do faceta mimo, że tak się składa że jestem kobietą to dla mnie obrażanie :) O kwestiach żywieniowych nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto wg mnie nie wie co mówi. Po za tym co ja się będę wysilać, ja tam się za wszystkowiedzącą w tej tematyce nie uznaję, ale najwyraźniej ty tak :P Szkoda mojego czasu :) Żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam i nie znajduje
Czytalam kiedys Twoja wypowiedz Neit o diecie tej samozwańczej dietetyczki Truskaffki.Chiałam ją jej przytoczyc i zobaczyc jak sie do niej ustosunkuje, bo bidula strasznie sie denerwuje jak ktokolwiek ma czelnosc skrytykowac tę jej "dietę", sama zresztą czesto gubi sie i raz cos mozna z czymś łaczyc,a raz nie i mnie wnerwia,bo stado zachudzonych panienekjej przyklaskuje . A wracajac do tematu,to wlasnie takie osoby jak Ty Neit są dla mnie źrodłem wiedzy i powinno im sie dobry lobbing robic w tym smietniku jakim jest internet.Krew mnie zalewa jak kolejna madra propagowac jakies kretynskie diety,a tysiece zdesperowanych panienek jej wierzy.ale co zrobic,taka juz ludzka natura-szybki efekt bez wysilku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neit pomóż
chcialabym wiedziec czy jest możliwe zeby przybrać na wadze, tak z 5 kg, nie zmieniajac przy tym obwodów ani za duzo tkanki miesniowej? wydaje mi sie ze nie, a jakims cudem chcialabym zeby waga wskazywala wiecej... ważę tyle co dziecko, a to niestety wina chudych kości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos inny wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie "dołożenie" mięśni wchodzi w grę. Obwodami to się za bardzo tutaj nie przejmuj, bo mięśnie są ciężkie a małe objętościowo. Proponowałabym podbić nieco kaloryczność, ćwiczyć uczciwie na siłowni. Nie wiem jaki masz metabolizm i jak będziesz przybierać na wadze, ale nawet jeśli troszkę tłuszczu ci przybędzie to możesz go spalić aerobami. Mięśnie zostaną, więc będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neit pomóż
widzę ze ostatnio przytyłam, może to po tabletkach hormonalnych. przeszkadza mi to chociaz z drugiej strony wiem ze powinnam wiecej ważyć... tkanki tłuszczowej nie mam w nadmiarze ale jakos tak nieswojo sie czuje z tym ze przybylo mi tu i ówdzie:D chodziłam na poczatku roku przez 4 miesiace na silownie, niemalże dzien w dzien i nie zauwazylam znacznego przyrostu miesni. ale pewnie nieodpowiednio cwiczylam:) a moje zapotrzebowanie to ok. 2000 kcal. moze troche mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×