Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekson

Dobra kosiarka

Polecane posty

Gość rekson

Czy ktoś z może polecić jakaś dobrą i niedrogą kosiarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miless
Tania to znaczy do ilu? Bo to jest pojęcie względne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekson
To znaczy mniej więcej do około 500 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekson
I jak się sprawuje? Jak jej wydajności i jakość w stosunku do ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxides
Bardzo dobra kosiarka za przystępną cenę. Podoba mi się to, że jakość przewyższa cenę jaką chce za nią producent. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitex
Moim zdaniem bardzo dobrze. Profix robię dobre narzędzia i elektronarzędzia. Wcześniej miałem już nie pamiętam jakiej zachodniej firmy i nie byłem za bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitex
Bardzo dobra i wydajna kosiarka do trawy. Bardzo łatwa i tania w eksploatacji, co jest niezmiernie ważne przy takich urządzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety do 500 złotych trudno będzie znaleźć dobrą i niedrogą kosiarkę. No i czy ma być elektryczna czy spalinowa? Jedyny fajny i dobry model, który udało mi się znaleźć to NAC DY164PMB za 470 złotych na electro.pl spalinowa. Możesz zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekson
A jak wygląda eksploatacja i części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitex
Całe szczęście jeszcze nie musiałem nic wymieniać:) Ale dowiadywałem się dokładnie przed kupnem, i z tego co wiem części nie są drogie i można je bardzo łatwo dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majki_34
tutaj bym szukał: http://narzedziadlaogrodu.pl/ chyba najłatwiej znaleźć kosiarkę :) chociażby dlatego, że te mimo wszystko te najpopularniejsze modele są najciekawsze i jakoś tak najtańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrejjj
Spalinowe kosiarki są najsoldniejsze, sam mam od roku model Stiga Combi 48 SQ i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła i nie zaszwankowała, ale to też kwestia solidnego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra kosiarka to taka która szybko kosi przez wiele lat. W Media Expert sobie poszukaj tak jak tam doradzają wyżej. Znana marka = pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o kosiarkach ręcznych? są wygodne? zastanawiam sie nad zakupem modelu Stigi, ze względu na fakt, że chcę pomóc mojemu mężowi w tym sezonie z koszeniem, a do spalinowej kosiarki jakoś się nie chcę dobierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania T
Stiga ma bardzo dobre kosiarki i ogólnie sprzęty do ogrodu. Mąż kupił ostatnio taką ręczną podkaszarkę (kosę spalinową) bo zwykłą pchaną kosiarkę już wcześniej mieliśmy i dlatego chcielismy z tej samej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że bardzo dobrym wyborem będzie zakup kosiarki spalinowej w sklepie Alko. Mają korzystne ceny i wysoką jakość sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulendina
To zależy jaki masz trawnik, bo są kosiarki specjalne do konkretnych nawierzchni i takie uniwersalne. Ta jest cicha i z dobrymi opiniami http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/maszyny-ogrodnicze/kosiarki-i-traktorki/kosiarki-specjalne/kosiarka-akumulator-al-ko-36-v-38-cm.html Tanie kosiarki są dobre jak masz za dużo pieniędzy i możesz wymieniać sprzęt co parę miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkość oraz rodzaj kosiarki należy dopasować do ogrodu. Moim zdaniem lepsze ze sprzęt produkujący taki sprzęt to Honda i Al-Ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zamawialam kosiarke z TIPS PLUS! Na przyszly rok chyba tez kupie ten automower bo wyglada doscyc przydatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćserwis
Nie dostaniesz dobrej kosiarki spalinowej za 500 zł. Dobre, podstawowe modele spalinówek od markowych producentów zaczynają sie od ok. 1 tyś zł. I tego nie przeskoczysz. Za 500 zł możesz kupić chińskie byleco, które po chwili będziesz serwisował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja od dziesięciu lat koszę około trzydziestu arów miałem już kosiarek ale najbardziej podoba mi się obecna kosiarka skil mam ją od czterech lat kupiłem w www.sklep.zamet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vbfbv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×