Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DIETKA <3

ile można schudnąć przez 2 tygodnie? Jedząć tylko 200 kcal?

Polecane posty

Gość DIETKA <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o utratę tłuszczu czy wody, mięśni, treści jelitowej itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupawolowawawawa
mysle ze z 6 kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETKA <3
o utrate tluszczu.. troszke mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłuszczu to stracisz w najlepszym razie jakiś kilogram (zależy jak szybko organizm przejdzie w tryb oszczędnościowy i zacznie go chronić). Reszty? Może z 5 kilo? Zależy jaką masz wagę wyjściową i jak do tej pory jadłaś. Tak czy inaczej dieta totalnie nieopłacalna :D A jako że niewiele będzie widać po sylwetce to radzę wypisać osiągniecie wagowe na czole żeby wszyscy wiedzieli i nikt nie przeoczył :D Dobra. Wiem że złośliwa jestem ale dzisiaj tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale oc jest
lepiej zapytaj ile potem mozesz przytyc,na moje oko 2x tyle ile uda ci sie schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Personal.Instructor.
Neyt gowno sie znasz a krytykujesz na potege.odsylam do ksiazek o kulturystyce bo narazie synku to mozesz pomagac infobotowi. Drogia kolezanko przez 2 tygodnie jedzac 200 kcal schudniesz w przedziale 6-9kg Tylko trzeba madrze wykorzystac te 200kcal na substancje wartosciowe. Mysle ze HMB( przeciw paleniu sie miesni) plus warzywka Oczywiscie Woda(wyrzekami sie napojow slodzonych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :D Poucza mnie osoba która nie potrafi poprawnie napisać mojego nicku :D W dodatku ktoś kto nie ma odwagi podpisać się zaczernionym nickiem :D Dzięki, twoja wypowiedź poprawiła mi humor na wiele godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Personal.Instructor
Co jest zlego w moim niku Nate?? Wylewasz zale ze nie potrafisz poprawnie ulozyc diety , tylko negujesz co inni robia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjkaaaa
Personal.Instructor, ty chyba mówisz o kulturystyce u krasnoludków albo smerfów, bo tylko istoty tej wielkości mogą na takiej ilości kcal nie stracić mięśni. Normalny człowiek mięśnie spali koncertowo. Odsyłam do artykułów o dietach głodówkowych na SFD (to takie o PROFESJONALNE, MĄDRE forum o kulturystyce i odchudzaniu - polecam, bo widzę, że w życiu tam nie byłeś) czy publikacjach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno się tak nie uśmiałam :D Jeszcze raz dzięki, a teraz spadaj spać bo mamusia będzie krzyczała i będzie szlaban na kompa :D Coś jest w starym powiedzeniu, że gdzie kończą się argumenty tam zaczyna się obrażanie. Sorki ale nie zniżę się do twojego poziomu bo mam ciekawsze zajęcia :D Pluj dalej jadem, pieprz głupoty bo najwyraźniej poprawia ci to samopoczucie i podnosi poczucie własnej wartości. Proszę bardzo, obrażaj mnie dalej, taki "dzień dobroci dla zwierząt" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Personal.Instructor
Jestem znanym uzytkownikiem forum KFD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjkaaaa
Znanym jako kto? Nadworny błazen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30cm ponad chodnikami
przestań dziewczyno. byłam na kopenhadzkiej 13 dni łacznie dziennie jadłam ok 500 kcal, czasami nawet mniej. po którymś dniu po wejściu na 3 pietro myślałam że zejde, kreciło mi sie w głowie w ciag każdego nastepnego dnia i brakowało mi energii do zycia. jak Ty chcesz wytrzymac na 200 kcal przez dwa tyg? to jest niebezpieczne już nie dla zdrowia, ale nawet zycia. pomyśl, zasłabniesz gdzieś, nikogo nie bedzie w pobliżu i co wtedy? mózg może być niedotleniony przez 4.5 minuty, później sa nieodwracalne zmiany. może zastosuj jakas sprawdzona diete, albo zacznij biegać aby schudnąć, zamiast sie tak katować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjkaaaa
Sobie zajrzałam na KFD i poszukałam (generalnie tego forum nie lubię, straszny bałagan), i jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek głodówki doradzał. Przeciwnie, osoby z takimi pomysłami są słusznie opieprzane: http://www.kfd.pl/glodowki-8-28136.html http://www.kfd.pl/glodowka-89518.html http://www.kfd.pl/glodowka-trening-80142.html http://www.kfd.pl/glodowka-jako-dieta-redukcyjna-79343.html http://www.kfd.pl/glodze-sie-i-tyje-na-zmiane-pomozcie-jaka-dieta-75112.html więc kit wciskasz dziecko aż piszczy. Znikaj z tego forum zanim ktoś ci uwierzy i sobie krzywdę zrobi!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicyjkaaaa---> rób jak ja :) Ignoruj :D Po co sobie głowę zawracać? Na pewno też masz milsze i ciekawsze zajęcia :D Na szczęście większość ludzie "wymięka" zanim sobie krzywdę zrobi na takiej diecie. A przez lata było już takich wielbicielek głodzenia się od groma i jeszcze trochę :) Nie przypominam sobie takiej co by do końca w swoim postanowieniu wytrwała, zawsze znikają z forum "w niewyjaśnionych okolicznościach" :) Może padły z głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×