Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

harcerzy mozna skreslic z narodu i ich beznadziejny apel" bo to organizacja nie naród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
[zgłoś do usunięcia] zawsze szczery nie można. to nie jest naród tylko grupa zawodowa lub organizacja (związek zawodowy). wola narodu to jest wtedy gdy niezrzeszeni, niezorgranizowani ludzie masowo przedstawiają swoje żądania. czyli tak, harcerzy mozna skreslic z narodu i ich beznadziejny apel dodatkowo nalezy pamietac, ze narod uzbrojony w pochodnie zwieksza swoja wole +30% a te tłumy które protestowały przeciw krzyzowi na krakowskim przedmiesciu to tez nie naród :O to kilku przechodzniów?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tłumy już poszły do domów alez nie poszly, zostali palkami rozgonieni, w przeciwnym wypadku miliony ludzi koczowaloby na krakowskim oddajac czesc najwiekszemu z prezydentow po wsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Agatka
Obejrzałam ten filmik jest straszny :o Dobrze że ich juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te tłumy które protestowały przeciw krzyzowi na krakowskim przedmiesciu to tez nie naród oni sie nie licza bo uzyli internetu czyli byli zorganizowani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci ofermo dam
nie rozśmieszaj mnie cioto że na ciebie trzeba kilku emerytów , jeden by w zupełności wystarczył , ty jesteś mocny w gębie bo w życiu to trzepiesz portkami przed byle babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naród naprawdę wyraża swoją wolę" no oprócz górników pielegniarek i harcerzy bo to organizacje :) sam tak napisałeś :) harcerze i ich postawiony krzyż w tym momencie nie ma żadnego znaczenia , no bo to nie naród ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokatorów skrzykniętych przez bezpiekę to nie naród przecież zupelnie inaczej, gdy sa skrzyknieci przez radio rydzyk, wtedy to narod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gębie bo w życiu to trzepiesz portkami przed byle babą" i pewnie nie tylko portkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są proste rzeczy regres, czego nie rozumiesz? naród naprawdę wyraża swoją wolę niesłychanie rzadko bo jest raczej obojętny wobec tego co się dzieje. niemniej jednak po katastrofie każdy mógł zobaczyć jak to wygląda." - czyli skoro po smierci papieza ludzie zgromadzili sie na krakowskich bloniach to teraz mamy tam skakac po krzyzach i pomnikach a pojednanie miedzy kibicami wisly i cracovii jest trwale, spojne i jest przykladem milosci na skale krajowa, zwlaszcza kiedy w ruch pojda maczety, no ale taka byla wola narodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
generalnie dla wiekszosci z nas to czy pomnik stanie czy nie nie ma znaczenia. Wielu ludziom zwyczajnie miesjce przy Krakowskim Przedmiesciu nie pasuje. ale komus widocznie bardzo zalezy aby nowy Prezydent RP miał przed okanami obraz moherów śpiewających o 6 rano Jutrznię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Agatka
Naród wg. offermy to jak ta pani w 2:11 w filmiku od Ricziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Oj mam wrażenie że nie jeden kibic by wymiękł przy moherze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlatego że tak zarządziło kierownictwo organizacji. oczywiscie nie dotyczy to rydzyka, wtedy mamy do czynienia z aktem wolnej woli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Agatka
Wiec nauczyciele, lekarze inni to też organizacje? Więc gdzie ten naród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiscie nie dotyczy to rydzyka, wtedy mamy do czynienia z aktem wolnej woli" - chciales chyba napisac samarytanskim odruchem serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma masz spaczone pojęcie WIĘKSZOŚCI NARODU. Większość narodu to nie tych kilka naście osób fanatycznie protestujących "w obronie krzyża", wyzywających wszystkich łącznie z księżmi, którzy notabene są przedstawicielami tego krzyża jako symbolu wiary katolickiej. Większość narodu siedzi sobie w domach i z politowaniem ogląda te hece przed pałacem. A najnowsze sondaże pokazują, że NARÓD chce pomnika, owszem ale gdzieś w centrum Warszawy a nie pod pałacem prezydenckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Oferma to nie jest odruch serca i wola narodu lecz szantaż moherów o pomnik dla ich guru czyt. Kaczyńskiego. A co będzie jak śledztwo wykaże że to on właśnie kazał pilotom lądować i przyczynił się do tej tragedii ?? Też będziecie nazywać go mężem stanu i będziecie żądać pomników na każdym rogu każdej ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Agatka
Ten flashforward z 2:20-2:30 pokazuje oględnie co byście stało gdzyby IV RP nie zostałą zdławiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Oferma to nie jest odruch serca i wola narodu lecz szantaż moherów o pomnik dla ich guru czyt. Kaczyńskiego. A co będzie jak śledztwo wykaże że to on właśnie kazał pilotom lądować i przyczynił się do tej tragedii ?? '' Wcale bym się nie zdziwił, bo już pamiętamy incydent z Gruzji. Ale i tak pewnie to będzie utajnione na okres iluś tam lat. Na swoich pierwszych wyborach, zagłosowałem za PiSem. Byłem otłumiony, nie tylko ja bo dużo osób popełniło ten błąd. Na szczęście nie popełnie już więcej tego błędu. Wole PO lub SLD, lub PSL(wybory lokalne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Pomniki pogrzeb na Wawelu nie wiem jak to nazwać manią mniejszości . Nie tak dawno temu nasz naród stracił wielkiego Polaka jakim był Jan Paweł II i nie przypominam sobie awantur krzyków używania gazu gdyż godne pożegnanie to była właśnie wola CAŁEGO NARODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
[zgłoś do usunięcia] offerma "wystepow pod krzyzem wcale nie organizowal, nic a nic" ja nie mówię o krzyżu, ja mówię o pomniku. ktokolwiek by nie bronił krzyża i jakkimkolwiek nawet własnym interesem powodowany to jednocześnie bronił woli narodu którą totalitarna władza chciała zlekceważyć, miała za nic. jaaaasne powstanie pomnik zacznie sie rzadanie mauzoleum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"śledztwo na pewno to wykaże. albo wykaże błąd pilotów. skoro jest prowadzone przez tych którzy "wykazali" że kursk zatopiła nieznana (ale amerykańska) łódź podwodna która następnie zniknęła to co innego teraz może wykazać?" - no wlasnie, najgorsze ze to sie nigdy nie skonczy bo za 10 lat beda pojawiac sie ksiazki "prawda o katastrofie smolenskiej" "spisek przeciwko prezydentowi" "zniszczony patriota" itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była właśnie wola CAŁEGO NARODU " oprócz górników, pielęgniarek i harcerze no bo to nie naród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Ofermo przecież macie specjalną komisję na której czele stoi najmądzrejszy z najmądzrejszych Pan Maciarewicz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
owocgranatu Pomniki pogrzeb na Wawelu nie wiem jak to nazwać manią mniejszości . Nie tak dawno temu nasz naród stracił wielkiego Polaka jakim był Jan Paweł II i nie przypominam sobie awantur krzyków używania gazu gdyż godne pożegnanie to była właśnie wola CAŁEGO NARODU Bo JPII w przeciwieńswtwie do LK I był Wielkim Polakiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko międzynarodowa komisja może zapewnić wiarygodność tego śledztwa ale takiej nie będzie na szczescie jest pewien czlowiek, wprawdzie chory na pewien zespol, ale sila jego przenikliwosci jest bezapelacyjna i on prosze panstwa sie w pole wywiezc nie da, on juz WIE kto za tym stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×