Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DDerka

ZAWARTOŚĆ TOREBKI

Polecane posty

Gość wy tak z pamieci
czy wyciagacie wszystko z torebek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS2 Mam jeszcze słuchawki do telefonu/lapka Trzy zdjęcia z parku (wywołane, nie wiem, skąd) I jedną gumową rękawiczkę (taką z farby do włosów :D :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam wiekszosc
posiadam w swej torebce wiekszisc z tych rzeczy co wy, ale nie tak dużo bo mnie potem ramię napierdziela. Ale za to, oprócz standardowych rzeczy mam: - 50 pence (tak na szczescie) -pędzelek i jakąś farbkę w tubce - ciekawe kiedy mi sie wyleje - nozyczki i tasme lejącą\ -2 koperty bąbelkowe -pinezki w pudełeczku -pieczatke -całą paczkę nawilżającch chusteczek dla dzieci -gazetke reklamową z makro tabletki tez mam - ale porozsypywane w kieszonce - wiekszosc przeciwbólowych wiec nie stanowi która wylosuję :D niektóre dziwne rzeczy mam dlatego, ze pracuje w szkole i nigdy nie wiesz kiedy ci sie przyda pędzel lub farbka heh ;D -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jeszcze przed spaniem porządek w torebce... Portfel (dowód, 2 karty, legitymacja,karta chipowa z ubezpieczeniem,Kalendarzyk,stara oczojebna różowa prezerwatywa z durexa wersja limitowana,o zapachu banana.. (jeszcze z czasów gim,czyli 4 lata prawie..)3 giftkarty,prawko,zdjęcie moje z T❤️,zdjęcie z usg,zdjęcie młodszej siostry,zdjęcie mojej świnki,3 plastry,wizytówki kosmetyczek,fryzjerów,lekarza,banku..,list od siostry,numery telefonów mamy,babci,dziadka,taty itd zapisane na karteczce,kilka kart sim. Tak,mam bardzo duży portfel,ale pieniądze i tak nosze w bocznej kieszeni torebki,lub w kieszeniach. Parasol Malutka kosmetyczka z wkładkami,podpaskami,tamponami Większa kosmetyczka z mini wersją mojego podkładu,tuszem,pudrem,mini kremem do twarzy,mini perfumy x2,błyszczyk x2,kredka do oczu,korektor,lakier do paznokci,pilniczek,gumka do włosów,wsuwki,mały grzebień,lustereczko,tabletki przeciwbólowe apap i Ibalgin,espumisan easy w proszku 3 saszetki,czopki na hemoroidy-WTF?! Nie wiem po co i tak żadko uzywam jak wychodze.. (Tych wszystkich zeczy,nie czopków : P) Zapasowe majtki zwykłe figi białe i Para stopek w woreczku Szotka Lusterko Krem do rąk Krem do stóp opaska do włosów (taka fest wyginająca się,napewno się nie złamie) Nimm 2 zujki Nimm 2 cuksy Żelki bananki Gumy (3 różne opakowania) 5 malutkich paczuszek ciasteczek (herbatników) leibniz. Takie po 3 szt w opakowaniu. (Nosze je bo na początku ciązy często było mi niedobrze i jak zjadłam między posiłkami jeden czy dwa herbatniki to mi pomagało. Jak wychodze to wkładam zawsze 0,5l butelke wody mineralnej zywiec zdrój...teraz była pusta w torebce. Chusteczki do higieny intymnej Nawilżane chusteczki do twarzy rąk,takie uniwersalne (mała paczuszka chyba 24 szt) Zwykłe chusteczki higieniczne Pamiętnik ^^ a w nim luzem zdjęcia,metki,rachunki,faktury..wszystko. Ksero wszystkich badań w robionych w czasie ciązy i karty ciązy. w małej teczuszce. Długopis,pióro,ołówek i dwa zakreślacze w takim mini piórniku łyżeczka Misiak Me To You malutki Cyfrówka Mp3 +słuchawki Pendrive Klucze z domu Klucze do babci Klucze ze stacji(praca) Okulary słoneczne Jak wychodze z samochodem to dowód rejestracyjny i kluczyki w kieszonce z suwaczkiem. W kieszonce na suwaczek w srodku mam telefon i grubsze pieniądze. W kieszonce zewnętrznej mam drobne i bilety na tramwaj. A przed sprzątaniem były tam papierki po gumach,cukierkach,chusteczki higieniczne zużyte,woreczki np z pączka,bauntyx2 i milkaway w całości,ale wyciągłam bo potem się opycham jak gdzies ide i wogóle..herbatniki starszą. Były wkładki do szpilek,wkładki do...ogrzewacze na biust :P Różne pierścionki,bransoletki,które przeszkadzały mi w czymś i zdjęłam.Pełno paragonów...ogólnie śmieci. Mam dużą torebkę,więc pomimo tych wszystkich rzeczy i śmieci..ostatnio zmieściłam w niej jeszcze paczke płatków Corn Flakes,Mleko 1 l,i dwa banany. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech no pomyśle567890-
u mnie: -składana parasolka -zeszyt z notatkami do pracy/w weekend szkoły -piórniczek z długopisami i zakreślaczem -chusteczki higieniczne -portfel -drugi portfel -reklamówkę na zakupy -rękawiczki - klucze -drugie klucze -słuchawki do telefonu -dezodorant do stóp -lustereczko -kosmetyczkę a w niej: -podpaska -wkładki do bielizny -grzebyk -gumki do włosów -miniaturowa pasta do zębów -dwie pomadki ochronne do ust -płyn do demakijażu miniaturowy -tampon -wsuwka do włosów -patyczki do uczu -płyn do płukania jamy ustnej (mały) -bibułki matujące aaa i dodatkowo jakieś jedzenie np.kanapka,jogurt,banan,winogrona a w weekend także woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech no pomyśle567890-
zapomniałam o telefonie i pendrivie :) to też mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_w25
portfel gumy miętowe wsówki do włosów plus gumka telefon słodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_w25
no i klucze chowam w niej gdy wychodze z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_w25
Wy żartujecie z tymi pastami do zębów, paczkami cukierków, batonami itd? :) gdzie się Wam to mieści? nosicie napewno torebki? czy plecaki albo worki :P ja to najbardziej lubię bez torebki wychodzić, pieniądze do kieszeni, klucze do drugiej kieszeni, telefon do kieszeni kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja :classic_cool: -telefon -odtwarzacz MP5 -tusz do rzęs,podkład,puder,róz,brązer,błyszczyk i takie tam pierdołki -husteczki zwykłe i nawilżane do higieny intymnej -podpaski,wkładki -husteczki nawilżane do rąk -klucze do mieszkania,klucze do auta -panel do radia,nawigacja:P -portfel -papierosy -kilka zapalniczek -perfumy -książeczke zdrowia -ibuprom,stoperan,espumisan,smecte -gumy do rzucia -cukierki -cos do pisania -dokumenty -okulary przeciwsłoneczne -pendrive -woda mineralna -szczotka do włosów -antyperspirant -plastry -kalendarz PS.jak mi sie cos przypomni to dopiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa 30
Ja mam torbę worek albo raczej wór a jest w niej: notes 2x długopis parasolka telefon krem do rąk portfel pomadka ochronna 2x (swoja i dziecka) puder i korektor wkładki (1 sztuka) tabletki przeciwbólowe laremid, kalms, no-spa ( po 4 tabletki) lusterko ( 2 male jakby jedno sie zgubiło w torebce to zawsze jest drugie) mokre chusteczki chusteczki higieniczne, bibułki matujace dokumenty grzebyk pilniczek zapalniczka agrafka i pinceta (mala) plastry zapasowa bateria do tel. kluczyk do roweru (w sumie w zimie nie jest mi on potrzebny) okulary w etui rękawiczki swoje i dziecka (tylko zimą) torba na zakupy I nie pytajcie sie mnie jak mi sie to wszystko mieści...bo mieści się... choć lekko nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa 30
Pirania2w1 a może macie w swoich torebkach coś dziwnego niespotykanego? hmmm -no ja mam :) a jest nim plik starych dwuletnich recept których nie wykupiłam bo teść zmienił leki na inne. Ale nie wyrzucam ich...bo coś mi mówi ze jak je wyrzucę...to znów lekarz będzie mu potrzebny. Wiec je dzielnie noszę :)... wiem, wiem głupie to....ale czasami takie moje dziwne przeczucia się sprawdzają ;) ..tez tak macie z tymi przeczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swojej torbie mam tylko porfel, szczotkę do włosów i czasem śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokumenty klucze od pracy pieczątkę chusteczki podpaskę rękawiczki reklamówkę na zakupy drugie śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BurczyMucha
- klucze - telefon - portfel - długopis - błyszczyk - notesik - dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
podklad,tusz.kredka,husteczki,gumy do zucia,telefon,lusterko,porftel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej torebce::::-----------
-portfel -zapałki, -fajki -muszelka -kalendarz -książka -tampony -kilka długopisów -paragony -klucze -krem do rąk -dokumenty -portfel nr 2 kosmetyczka: podkład-którego nie uzywam, puder w kamieniu tego używam -lusterko -krople do oczów -szczotka -pasta do zębów i szczoteczka -radełko do skórek -penseta -pilniczek -odżywka do rzęs -pomadka ochronna -szminka kolorowa-brązowa, czerwona, -błyszczyk z brokatem -krem z filtrami -pierścionki -plastry -chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej torebce::::-----------
no i mp3 oraz pendrive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a hj kl
zawsze to samo: butelka perfum pasta do zębów szczoteczka grzebień frotka i parę wsuwek lusterko pilnik 2-3 opakowania chusteczek higienicznych mnóstwo pomadek, błyszczyków krem do rąk portfel klucze telefony kalendarz 2-3 długopisy pen drive podpaska nospa, ketonal, ibum itp. patentex różaniec :) a czasami bezbarwny lakier do paznokci i zapasowe rajstopy, chusteczki nawilżane ok. 3 kg całość waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja chyba jestem minimalistk
ą :-) bo w torebce znalazłam: portfel mała szczotka do włosów chusteczki higieniczne błyszczyk lusterko to mój zestaw na co dzień Oczywiście inne rzeczy biorę w miarę potrzeby, ale potem wyjmuję Jestem nieciekawa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja chyba jestem minimalistk
i jeszcze dwie komórki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a hj kl
a, i jeszcze parę kartek wyrwanych z krzyżówek lub sudoku zdjęcia lubego, mamy i połowy rodziny okulary zwykłe i przeciwsłoneczne czasami prezerwatywy, zawsze coś zboczonego- jakieś piórka, kajdanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rousi
u mnie : telefon dokumenty portfel kalendarz długopis czerwony i niebieski roletka perfum błyszczyk lusterko wkładki tampony notatnik chusteczki nawilżane z zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkoman
Ło Jezuuuuuuuuuu po co nosicie tyle bzdetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×