Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia1415

Prezent dla brata

Polecane posty

Gość asia1415
myslisz, że bedzie zadowolony>? bo sama nie wiem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejka
Weź się przejść do jakiegoś centrum handlowego i tam poszukaj na pewno coś znajdziesz dla brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierz brata z okazji urodzin na gokarty :) Ja bylem dzisiaj, przednia zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidxxl
Najlepsze prezenty, najlepsze zakupy? www.piekno-natury.pl POLECAM Tylko proszę powołaj się na mnie --- Davidxxl Zależy mi Jak coś to pamiętaj o mnie :) Davidxxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejka
No gokarty to też nie jest zły pomysł....ale gdzie? Gdzieś w Wawie? Czy na obrzeżach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdzawa
W Blue City są na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejka
W Blue City mówisz...hmmm...ok ogarnę to. Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Blue tor jest calkiem niezly. Mozna tam troche poszalec. Na serio rewelacyjna rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidxxl
W tej kwestii polecam www.piekno-natury.pl Lepiej nie traficie. Szukałem wszędzie, są najtańsi i bardzo skuteczni. Polecam, bo za polecenia dostaję punkty, które mogę później wymienić na darmowe produkty. :) Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl Jeden minus to to, że ceny widoczne są dopiero po zalogowaniu. Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl www.piekno-natury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennon
Ile czasu się jednorazowo jeździ po takim torze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm pendrive to spoko pomysł, bo myślę że zegarek to raczej osobista kwestia - kupisz taki, co mu się nie spodoba i sytuacja będzie kiepska. Możesz spróbować kupić jakiś oryginalny pendrie, na sieci jest tego sporo, np tutaj http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1428 jest pendrive, który działa również jako zapalniczka, kamera i dyktafon... ;p Oryginalny gadżet. A jak brat nie pali to gdzieś na tej stronce widziałam podobny, tyle że w formie długopisu, i chyba był sporo tańszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Podoba mi się ten pomysł, jest naprawdę oryginalny. Na pewno mniej banalny niż kolejny kosmetyk, książka czy film. Warto jednak zawsze pamiętać ,że najważniejsze są intencje osoby , która daje prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Nie wystarczy tylko wydać kasę i tyle. Ja uwielbiam oddarowywac moich bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pax
Pendrive to może i dobry pomysł, ale zawsze brat może sobie sam to kupić. A wyścigi w centrum kartingowym z siostrą to na pewno będzie prezent, który zapamięta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corky
Mam propozycję - zaproś kilku jego kumpli, zróbcie zrzutkę na gokarty, zorganizujcie wyścig a później idźcie na pizzę. Nie wiem ile lat ma Twój brat ale taki prezent jest fajny dla chłopaka w wieku od 13 do 25 lat, wiem bo sam mam 24 i niedawno sam zorganizowałem sobie podobną imprezkę, wszyscy się dobrze bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurt6
Corky, a gdzie robiliście taką imprezę? Ja szukam czegoś na wieczór- uwaga- panieński;] Chcemy zrobić kumpeli coś lepszego i bardziej oryginalnego niż striptizer na imprezie. Po gokartach dobrze byłoby wpaść do jakiegoś klubu. Jak macie jakieś propozycje, to dawajcie (Warszawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corky
Kurt6: Bibka w warszawskim Blue City, do zorganizowania łatwo i przyjemnie. Zgarniasz ekipę i się bawisz. Po zawodach lecisz do środka na dobre żarcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pax
W zeszłym tygodniu odwiedziłem centrum kartingowym . WOW się działo . Dobre na rozładowanie emocji, acha i gwarantuje "asia1415" brat na pewno będzie zadowolony !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już lepiej zegarek niz pendrive kup, chociaż ja i tak wybrałabym dla brata bardziej coś w stylu mp3, mp4 albo jakiegoś stylowego ciucha... Rok temu na urodziny kupiłam swojemu przyszywanemu bratu własnie mp4 Creativa w Electro. Ucieszył się jak małe dziecko chociaż ma 25 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indios
Może zacznijmy od pytania jaki budżet jest w ogóle do dyspozycji. MP3 czy MP4 to już jest droższy wydatek, więc niekoniecznie osiągalny. Może faktycznie jednorazowe wyjście dokądś jest niezłym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już dwukrotnie z prezentowego dylematu wybawił sklep tanisport. bratu zawsze (no, prawie zawsze!) można kupić plecak, portfel, czy coś związanego z jego ulubioną dziedziną sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm skoro myślisz o elektronicznych gadżetach, możesz się zastanowić nad takim odtwarzaczem mp4: http://tnij.org/isc8 - odtwarza filmy, muzykę, ma ekran dotykowy, no i generalnie imponująco wygląda ;p facetom takie rzeczy zawsze się podobają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na ten prezent, jeżeli masz na ten cel jakieś 300 zł to możesz sprawić mu taki zegarek: http://newbalance.pl/katalog-produktow/akcesoria/pozostale/zegarek_timex.html jeżeli brat uprawia jakikolwiek sport to na pewno mu się on przyda, ma sporo funkcji przeznaczonych dla sportowców, a do tego fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORTRET
Witam.Wykonuję portrety,karykatury i metryczki dla dzieci na zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany napisz na meila: orzeszek200@wp.pl bądź GG 994119. Cennik: FORMAT A4: 1 osoba - 20zł 2 osoby - 40zł FORMAT A3: 1 osoba - 30zł 2 osoby - 60zł METRYCZKI DLA DZIECI: tylko 20zł Czas realizacji portretu to od 2 do 3 dni.Natomiast czas realizacji metryczki to tylko 1 dzień. Poniżej podaje linki moich przykładowych prac" http://yfrog.com/2tparawrj http://yfrog.com/0oszkicyj http://yfrog.com/jmangelinazrj http://yfrog.com/e442649205j http://yfrog.com/1777167080j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzę Ci to samo, co zasugerowałam w wątku o prezentach dla naszych facetów - dobre obuwie taktyczne. Wiem, że teraz sporty typu ASG, czy paintball są bardzo popularne i faceci bardzo się w to wciągają, więc można im zrobić porządną niespodziankę i kupić coś fajnego związanego z tą rozrywką - zobaczycie jaki szacunek wzbudzicie wśród jego kolegów ;) Warto zajrzeć i popytać o takie buty na bates.pl bo to bardzo dobra firma w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, nie wiem czy sama chciałabym dostać w prezencie buty :D no, chyba, że ktoś poszedłby ze mną na zakupy i sama zadecydowałabym co potrzebuję. a buty taktyczne, hm... to męska sprawa dosyć, nie lepiej by facet sam sobie kupował takie rzeczy? a jak brat mały, albo komputerem zafascynowany to można mu grę jakąś kupić, światekgier ma sporą ofertę gier i programów dla dzieci, w tym chyba nieco łatwiej się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, czy buty to odpowiedni prezent? Jeżeli nie ma się pewności co do rozmiaru to lepiej nie ryzykować. Jeżeli brat uprawia jakiś sport: pływa albo biega możesz mu kupić coś ze sprzętu sportowego. Z pewnością się ucieszy z nowych okularków albo odzieży termoaktywnej. Na pewno coś fajnego znajdziesz na tanisport.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam - pendrive to naprawdę fajny pomysł na prezent :) Można od razu kupić dwa - jeden stylowy, drugi bardziej zabawny w kształcie jakiegoś zwierzaka na przykład - takie widziałam na przykład na magicznaplaneta.pl - ale dodatkowo rzeczywiście można zorganizować zrzutkę na gokarty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×