Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naprawdę???!!!

Tzw."stara panna"po 40-stce to osoba zgryźliwa i złośliwa????

Polecane posty

Gość gość
a ty jestes kawalerem czy rozwodnikiem po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pytasz? ;-) . nie jestem rozwodnikiem i nie jestem po 40 stce ale już prawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no i co? Szukasz kogoś czy siedzisz, jęczysz i narzekasz na swój "starokawalerski los"? Byłeś w jakimś związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tutaj jest temat o czterdziestkach a nie o mnie :-P . Byłem w związku i wszystko ma swoje plusy i minusy. Związek też nie zawsze daje szczęście tak jak i samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jest o 40-tkach ale na tym forum piszą również mężczyźni więc w czym masz problem? Napisałeś, że "kobietę też nie jest łatwo poznać"- wyjaśnij mi w czym tkwi problem w poznaniu odpowiedniej kobiety, bo jeśli chodzi o poznawanie mężczyzn- znam to, bo od wielu lat to "przerabiam". Ja jestem tą z 13.46.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem tkwi w tym że nie poznaje żadnych kobiet bo nie mam ku temu okazji. Praktykujesz od wielu lat i ciągle nic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - niestety ciągle nic. Przyciągam tzw. "nieodpowiednich" facetów, głownie takich, którzy "bujają w obłokach" i sami nie wiedzą, czego chcą. Odpisuję rano, bo wczoraj byłam już zmęczona. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:43 Może jesteś dla nich zbyt surowa? :-) a może rzeczywiście miałaś pecha, czasem i tak bywa. Pozdrawiam. Ps. U Ciebie też tak zimno?. Ja już czekam na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - chyba raczej miałam ( i nadal mam ) pecha. Tak, u mnie też tak zimno "minus 13", ale wolę tęgi mróz niż deszcz i wilgotną "chlapę" w zimie. Na wiosnę też czekam :). Również pozdrawiam i życzę miłej niedzieli i udanego przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje . A piszą że na tym forum nie ma miłych kobiet a jednak są :-) . Również życzę Ci powodzenia . Obyś trafiła na tego jedynego dzięki któremu poczujesz się szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - oczywiście, że są tu miłe kobiety :). Oby jeszcze na świecie istnieli mili, wartościowi mężczyźni- mielibyśmy raj :)- nieprawdaż? :) Ja również życzę Tobie powodzenia, żeby pojawiła sieęw Twoim życiu naprawdę miła kobieta i żebyś nigdy nie czuł się samotny i zapomniał wtedy o takich smutnych miejscach jak Kafeteria :) Również pozdrawiam. P.S. U mnie słońce wyszło właśnie zza chmur i pięknie zaświeciło w ten mroźny dzień- wierzę, że będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodkie p********ie a potem wychodzi po czasie że to zryta bania do kwadratu. Wszystkie stare panny to skupione na sobie egoistki ze skrzętnie ukrywanymi zaburzeniami. Nie bez powodu jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no,no kolego ze swojego niemałego doświadczenia w poszukiwaniu "drugiej połówki" stwierdzam, że z facetami wcale nie jest lepiej- naprawdę! Spotkać poważnego i wartościowego to prawie tak jak wygrać milion w lotto :). Nie jesteś miły i język jakim się posługujesz jakby nie z mojej bajki ale mimo wszystko pozdrawiam serdecznie, życzę miłego dnia i więcej luzu oraz dystansu do siebie. "Ta powyżej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zupełny luz. Nazywam tylko rzeczy po imieniu tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jak wolisz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:18 Na pewno są tacy faceci tylko trzeba się odnaleźć, trafić na siebie, dobrać się i wszystko powinno być dobrze :-) . U mnie też słonecznie, chodz na spacer :-) . Długo jesteś sama? , jeśli mogę zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [12:42- nie mogę nigdzie wyjść, bo jestem jeszcze trochę chora. Długo, bardzo długo, o wiele za długo. Obecnie "w wirtualnej relacji" (cokolwiek to znaczy :)) ale bez szans, bo facet niedojrzały, sam nie wie czego chce. Tkwię w tym niestety, bo lepsze to niż nic i czuć się zupełnie samotną i niepotrzebną. Ale nie zamykam się na facetów i rozglądam się cały czas, może uda mi się kogoś miłego poznać? P.S. Przepraszam, pojawiam się tu "od czasu do czasu" bo zajęta jestem czym innym ale zaglądam :). A jak u Ciebie wygląda sytuacja? Oczywiście pisz ogólnie bo to publiczne forum :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 Też się zastanawiam czy nie spróbować wirtualnej relacji, ale nie wiem czy to miałoby szanse powodzenia?!. Obawiam się że takie znajomości mogą się szybko rozpłynąć , ale to oczywiście zależy od ludzi którzy tą relacje utrzymują , tak myśle. Ładnych kilka lat jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wiesz, wirtualna relacja ma jak najbardziej sens pod warunkiem, że obie strony dbają o nią, są dojrzałe i wiedzą czego chcą. Przychodzi taki moment, że po prostu trzeba się spotkać w realu a jeśli spotkanie jest udane, trzeba znów się spotkać i znów i wtedy poważnie zastanowić nad dalszym ciągiem tej znajomości. Mój znajomy to facet (pewnie w Twoim wieku) ale jest życiowo niedojrzały- nie będę tutaj rozwijała tego tematu. Ale podkreślam: taka relacja jest naprawdę dobra- jeśli obie strony wiedzą, czego chcą. Mój znajomy niestety nie wie. To tyle na razie. Gdybym się nie pojawiła a chciałbyś niezobowiązująco porozmawiać- zostaw jakiś kontakt- mail, chętnie gg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 Jeszcze nie mam maila do takiego celu :-) , muszę chyba założyć. Też myśle że wszystko zależy od ludzi którzy tą relację prowadzą. Pozdrawiam i życzę szczęścia! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ja również życzę powodzenia i nie rezygnuj z marzeń :) ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może byśmy porozmawiali? . co Ty na to? . Masz jakiegoś maila ? Do podania tutaj? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne od lat panny z dzieckiem tez należą do tej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są tutaj takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne i nieszczęśliwe babska których nikt nie dyma to dopiero mają wyobraźnię :D a jak dopę pięknie obrabiają innym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:39 Ty za to dawno nie byłes bolcowany przez swojego chłopaka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba bez bolca dostaje p*****lca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze stare panny siedzace w domu z kotem sa złośliwe, co innego singielki ktore sie bawią i używają zycia. Wystarczy ze swojej żony porządnie nie wydymam przez dwa tyg to juz sie zachowuje jak by miała nieustanny okres, co dopiero taka nie dymana od lat! I masturbacja tego nie zmieni. Cytując klasyk z sexmisji "sfiksowałyście boście dawno chlopa nie miały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat mimo paru trolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×