Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość gość

Kuchnia to serce domu. W moim wypadku to miejsce gdzie spędzam bardzo dużo czasu a co za tym idzie nie ma miejsca na kompromisy. Dla mnie ważny był funkcjonalny projekt i dokładnie taki właśnie otrzymałem w firmie www.LUVIOmeble.pl. Zdecydowanie polecam każdemu kto chce mieć fajną kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyt

Szafy wnękowe na wymiar w Krakowie możesz zamówić przez kuchniesolarz.pl/, bo dbają o to, aby maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Nie ma w meblu żadnych zbędnych elementów. Dochodzi transport i montaż, więc jako klient niczym nie musisz się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakafajakalunaka

ja od zeszłego roku kupuje w meblarnia https://meblarnia.com.pl/szafka-pod-telewizor , jakość, jakość i jeszcze raz jakość w dodatku sporo taniej niż w tych sieciowych salonach. W sumie to w tych sieciówkach takich to i niema nawet. Dodatkowo bardzo fajny sklep internetowy a meble najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ostatnio kupiłam kilka mebli do salonu w Kieleckiej Fabryce Mebli i jestem bardzo zadowolona. Opłacało się poszukać jakiegoś innego sklepu niż rozreklamowane sieciówki, bo ceny mają rozsądne, ale jakość też jest super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Znam salon w Kielcach i złego słowa powiedzieć nie mogę, mają solidne meble, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygodne meble robi Puszman, bardzo szanuję za podejście do pracy, tak aby wszystko było perfekcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kielecka Fabryka Mebli. Zapraszam na oglądanie nowo urządzonego saloniku 🙂

Pięknie, elegancko i ceny adekwatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep www.inventivegroup.pl/. Bardzo ładne meble, eleganckie i wysokiej jakości. Mam od nich meble do mojego biura i jestem bardzo zadowolony. Dużym plusem jest tworzenie mebli na zamówienie i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meble zamawiamy już od kilku lat w POLANO MEBLE. Mamy od nich łóżko lewitujące LAOS, które wygląda fenomenalnie ! www.polanomeble.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę www.POLANOMEBLE.PL Meble są naprawdę świetniej jakości i do tego w rozsądnej cenie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre meble to te robione pod indywidualne zamówienie i pod wymiar. Mogę polecić świetną firmę eternokuchnie.pl . Robią meble solidne i w dobrych cenach. Jakościowe bez porównania do sklepowych gotowców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mebli szukać w skleapch, w których można zamówić meble bezpośrednio od producenta. Ceny będa korzystniejsze, a i prawdopodobnie bedziecie mogli wybrać kolor oraz rodzaj tkaniny (zwykle w sieciówkach wybór jest znacznie mniejszy). 

Duży wybór dobrej jakości mebli ma ten sklep:

https://meblearkadius.pl/tanie-narozniki-prosto-od-producenta/

Szczególnie jeśli chodzi o narożniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiele osób poleca sklepy z nowymi meblami, które jednak nie są trwałe i wykonane są najczęściej z prefabrykatów. Ja polecam pracownię Nowohuckie Renowacje która oferuje meble PRL wykonane z prawdziwego drewna. Wytrzymają wiele lat, są piękne i zostały odnowione z wielką starannością. Szczególnie szukajcie okazji takiej jak fotel Lisek czy fotel 366 Chierek - do kupienia w sklepie Nowohuckie Renowacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam firme Alduo, Meble na wymiar, terminowi, ceny konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×