Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lexie_Lee

Gdzie w Krakowie dobrze zjeść?

Polecane posty

Znacie jakieś dobre restauracje w Krakowie, z super menu, gdzie można w spokoju zjeść i posiedzieć przy drinku? Szukam czegoś nowego, zamierzam wyjść poza moją dotychczasową oś lokali;)

Gość usjsujsnsj
tylko tam ruch jest ;/ ja proponuje bonbon dawno temu na kazimierzu oraz sweiza knajpka galimatias :) wszytko na kazimierzu:)

Ja ostatnio sprawdziłam nową tajską restaurację Shanti, na Dekerta. Fajne miejsce, z klimatyzacją, z przywoitym jedzeniem. Świetna miejscówka też to Bagel Mama na Kazimierzu, nie pamiętam nazwy ulicy, ale podają tam bajgle na milion sposobów.

W Zabierzowie jest Krakowskie Przedmieście, bardzo elegancka i ładnie położona restauracja. Gdyby ktoś miał dość centrum. Świetne menu mają i serwują najlepszą panna cottę jakś jadłam. Bardzo fajne miejsce z przemiłą obsługą.

Jeśli szukasz dobrej restauracji w Krakowie, gdzie można dobrze zjeść i napić się dobrego drinka, to myślę, że powinnaś zajrzeć do restauracji Scandale Royal na Placu Szczepańskim. Świetna atmosfera, doskonałe jedzenie, w scanadlach mają chyba najlepsze krewetki w mieście ;)

Gość Wiosenka84
Ostatnio korzystając z bonów City Deal robimy sobie z przyjacielem przegląd krakowskich restauracji ;-) Restauracji na Bożego Ciała 1 nie polecam, koszmar, zepsuta sałata w sałatce, oszukali nas na napojach. Ostatnio byliśmy w nowo otwartej Zielonej Kuchni na Grabowskiego http://zielonakuchnia.eu/ Ładnie urządzona, miły kelner, dania smaczne.

Irving a wiesz że na Kazimierzu są Le Scandale? Warto o tym wspomnieć w kontekście Royal. Obie restauracje są bardzo ekskluzywne, mają świetne menu i koktajl bar. Zdecydowanie można tam dobrze zjeść.

jeżeli chodzi o restauracje na studencką kieszeń to spokojnie możesz iść do którejś z sieci restauracji 'U Romana', przychodzą tam fajni ludzie i co najważniejsze jest bardzo smacznie, także jak najbardziej możesz tam spokojnie posiedzieć i zjeść ;)

Gość mm-ww
Wiesz, w Krakowie jest naprawdę wiele takich miejsc, gdzie możesz zjeść przepyszne potrawy i nie wydać mnóstwa pieniędzy... Polecam zajrzeć na stronę neib.org - możesz znaleźć na niej opinie i recenzje o lokalach, do których warto się udać, jak i o tych, których należy raczej unikać Dzięki możliwości oceniania i komentowania poszczególnych wpisów, możesz zobaczyć, które lokale są naprawdę warte odwiedzenia

Gość irmina wozniak
W Krakowie? O dziwo już w Katowicach jest lepiej. Na Kamiennej mamy tam pizzerię o nazwie Party Pizza - smaczna, dobre sosy, odpowiednio przyprawiona... A Kraków? Jeszcze nigdy nie znalazłem tam smacznego jedzenia w dobrej cenie.

Gość quirre
to zależy co to znaczy w dobrej cenie... jak dla mnie zestawy obiadowe w winomanie są w świetnej cenie - tam maja kuchnę naprawdę na wysokim poziomie, i 17 zł za zupę, drugie i lampkę wina to maim zdaniem nie dużo. Ale jesli chce się dobrze zjeśc za dychę, to w krakowie faktycznie nie bardzo...

Gość Karina144
Na miejscu starej tratorii Gebetto powstaje restauracja z kuchnią polską oraz pizza - A'petyt Bistro. Zapowiada się, że będzie to miłe miejsce na wypady z przyjaciolkami. Za pare dni otwarcie... Ja na pewno pojawie sie wtedy na Lokietka 26:)

Gość lutttkowska7
Jeśli lubicie czeskie jedzenie, ale nie tylko to polecam odwiedzić Ceską Chodbę.A ich gulasz wołowy z knedlikami jest numerem jeden.

Gość Marion92
Ja polecam zdecydowanie Apetyt Bistro. Bardzo fajne miejsce, wspaniałą pizzę tam podają. Świetne! :) Polecam zdecydowanie.

Gość fikus26
Ja polecam restaurację u zalipianek na szewskiej, bardzo fajne miejsce z odmiennym klimatem, pysznym jedzeniem, niedrogim oraz miłą obsługą, porcje dań są dość duże więc można się najeść za tzw. grosze :)

Gość tweeeetek
fakt w Krakowie nie ma większego problemu z tym, żeby znaleźć jakieś dobre miejsce na kolację, czy obiad, wystarczy tylko określić, co nam najbardziej odpowiada i na czym zależy, ja bardzo lubię dobrze zjeść i cenię sobie miłą atmosferę, dlatego jeśli chodzi o moje ulubione miejsca to jest to Vanilla Sky na Salwatorze.

Gość gość
Solo Pizza super i gruzińska knajpa Chaczapuri.Poza tym zamawiam często na Foodpanda.pl i jestem zachwycona jakością ich działania,wszystko szybko i bez wychodzenia z domu mam pyszne jedzenie.Codziennie mają promocje i duży wybór restauracji.Polecam naprawde :)

Gość gość
Sporo lokali z Krakowa jest na portalu www.bestlunch.pl. Zaglądam do nich systematycznie, mogę sprawdzić menu i aktualną promocję. A w Krakowie polecam restauracje na Kazimierzu, na końcu ulicy Szerokiej (naprzeciw Starej Synagogi) -Hamsa.

Gość gość
Mercedes Cafe- na Armi Krajowej pysznie!!!!!!!!! Dobre mają tam sałatki i duuuże porcje, a dania dnia też są dobre i juz za 15 zł:)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować