Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coś trzeba z tym zrobić.

zapisałam się w tym tygodniu do dietetyka.

Polecane posty

Gość coś trzeba z tym zrobić.

pomyślałam, że w końcu to może będzie wyjście. po 1. zeby stracic kilka kg po 2. zeby dostac diete odpowiednia na moj refluksik. po 3. zeby miec wieksza motywacje po 4. zeby zmienic sposob jedzenia juz do konca swoich dni. po 5. bo wiem ze jesli teraz zaczne sie zdrowo odzywiac odbije sie to pozytywnie na mojej starosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refluks
Ja mam ciezki refluks i powiem ci jedno, najwiekszy wplyw na refluks ma STRES. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś trzeba z tym zrobić.
ja nie mam ciezkiego ale slyszalam ze dieta tutaj ma tez duzo do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refluks
Niby tez ma do powiedzenia, staraj sie unikac gazowanych napojow, piwo odpada totalnie, kazdy rodzaj alkoholu, kawa i herbata tez. Soki owocowe tylko z umiarem prefereowane sa warzywne. Ja uslyszalem ponaddto od doktorki ze w porcji moge max 3gramy tluszczu spozywac, ale to raczej niewykonalne jest. Aha i jeszcze maksymalnie 150mililitrow objetosciowo jedzenia sa to bardzo male porcje, ale czesto. I tak mam to w dupie. Liczy sie stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refluks
skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś trzeba z tym zrobić.
nie piję napojów gazowanych, ale piwo....czasem. ślask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refluks
qrwa ja tez slask powiedz dokladniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś trzeba z tym zrobić.
K-wice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję, dietetyk to super sprawa. Nie dość że układa dietę pod twoje preferencje kulinarne, to jeszcze naprawdę jest motywacja, bo się w końcu za to płaci... :D No i działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś trzeba z tym zrobić.
tyle ze wlasnie ja nie mam duzo kasy, ale wydaje mi sie ze mimo wszytsko to rozsadne wyjscie niz jesc byle co i byle jak. nie chce sie obudzic w wielu 30 lat z 30 kg nadwagi. same wizyty i dietetyka nie sa super drogie ale to jedzenie ktore tzreba kupic....eh, bedzie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refluks
Pierdol dietetyka. Daj mi swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refluks
Jedzenie ktore trzeba kupic? Zdrowe jedzenie nie jest drogie. Ja wychodze z innych zalozen. Nie wiem co pierdola dietetycy, ale wiem duzo na ten temat moge Ci pomoc jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refluks
Jestse tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjhkfdgh
Jesli dietetyk wymysla Ci jakies udziwnione i drogie zarcie, to d....a nie dietetyk. Dobry dietetyk ulozylby Ci taka diete, ktora w jak najmniejszym stopniu ingerowalaby w Twoj jadlospis. Kiedys tez diety kojarzyly mi sie z jakimis durnymi przepisami, z ktorych nie sposob korzystac na codzien, bo albo polowy rzeczy nie ma nawet w pobliskim sklepie albo trzeba kupic 10 roznych skladnikow na posilek, a pozniej polowa zostaje i chyba trzeba by wyrzucic... Zdrowa dieta moze byc bardzo prosta i tania, ja np. w tej chwili jestem w stanie otworzyc lodowke i w ciagu minuty okreslic czego mi brakuje, co mi sie skonczy za dwa dni np. a czego mi jeszcze starczy na tydzien. A co do refluksu, to dieta wplywa jak najbardziej, sam mialem ten problem, a glowni winowajcy, to obzeranie sie na noc i generalnie wp......anie zbyt duzych porcji wysokokalorycznego swinstwa na raz. Stres jaki byl taki jest, a problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś trzeba z tym zrobić.
spoko, spoko- dietetyk jest sprawdzony i jest OK. ja nie tylko mam problem z refluxem ale tez z kg- no nie wiem jak jeść i ile (z iloscia mam problem) a dietetyk jest czyms w rodzaju motywatora- tyle kasy nie powinno pojsc na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravogirl
dobry dietetyk ułoży dietę tanią i skuteczną!!! Wiem to z własnego doświadczenia. A ciężko było znaleźć kogoś dobrego. I jeszcze do tego tak skomponowana, że nie miałam napadów głodu. A schudłam 18 kg :) Choć nie obyło się bez wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra decyzja. Sama kilka lat temu chodziłam do dietetyka i efekty były super (jakieś 17kg w 4 czy 5 miesięcy). Fajne są też wczasy odchudzające, bo 2 tygodnie spędza się pod okiem dietetyka i trenera. Jakiś czas temu przeczytałam na profilu SPA Primavera, ze dziewczyna schudła podczas takich wakacji u nich 23 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkieHMMMM
2 tyg. i 23kg mniej? Imponujące :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1984
eee 23 kg w 2 tygodnie to jakaś ściema! No chyba że odcinają tam konczyny :-) Ja schudłam pod okiem dietetyka 17,5 kg w 6 miesięcy i takie tempo jest ok. Waga utrzymuje się od dwóch lat więc chudnięcie jest trwałe i bezpieczne (a do tego jedzonko pyszne. właściwie nadal eam to co w trakcie odchdzania tylko w większej ilości. Daltego polecam rozsądne odchudzanie. Ja byłam u Pani Agnieszki w 4line w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×