Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czambałamba

jak wygładzić zmarszczki

Polecane posty

Mama zapytała mnie jak najlepiej i najskuteczniej chociaż trochę wygładzić zmarszczki. Możecie coś polecić? Znajoma byly na zabiegu zaffiro w klinice Amaya, ale nie wiem czy na kazdego taki zabieg działa jednakowo. Ktoś z was był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_plakej_izinku
Hm, ciężko mi powiedzieć czy takie zabiegi na każdego działaja jednakowo... w końcu jestesmy różni i mamy różną wrażliwość skóry i podatność na regenrację. Jesli sama na sobie nie przetestujesz to się nie dowiesz... Ja słyszałam, że ten zabieg działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem i powiem
retin a kupsz w necie, jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampirampa
Serum Nantes! Ja sama nie mam, ale kupiłam mamie na urodziny i jest mówi, że jest ok. Wcześniej używała czegoś takiego z perłą chyba z Eveline, ale chciała coś w wyższej półki, więc dostała od nas w prezencie to serum i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, krem? Ale chyba krem nie daje takich efektów jak zabieg... Nie wiem.. sprawdzałam ile kosztuje takie Zaffiro w Amaya.. A wy zafundowałybyście mamie taki prezent? Ma okrągłe urodziny, więc chcę, żeby to było cos wartościowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się wydaje, że jeśli chcesz się pozbyć zmarszczek to najbardziej skuteczny będzie botox. Dzięki niemu możesz pozbyć się nawet bardzo głębokich zmarszczek, dzięki czemu skóra będzie gładka pozbawiona bruzd. Jeśli chciałabyś poczytać na temat botoxu możesz zajrzeć tutaj http://www.iqmedica.pl/botox,p54.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz ciężko jest mnie jasno odpwowiedzieć na temat, jak wygłądzić zmarszczki. Bo metod jest kilka. Możesz zastoswać botox, albo kwas hialuronowy, regeneris i sculptrę też. To zależy od tego, jak głębokie są te zmarszczki. Ale jeśli masz pytania co do tych zabiegów zawsze możesz umówić się na konsultacje z lekarzem albo wysłać wysłać maila pod ten adres z pytaniami fbi.krakow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Ja natomiast polecam medycynę estetyczną, fotoodmładzanie, botox lub kwas hialuronowy, prost sposób którego efekt pozostaje na długo. Polecam odwiedzić: www.q-clinique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaffiro jest suoer
ale nie wystarczy jeden zabieg by xivsxyc efekty!! Miedzy 3 a 5 a to spory wydatek. Mama będzie miała kasę żeby to kontynuuowac? Jak nie to botoks, wypełnianie zmarszczek a jak nie ma ich takich dużych to mezoterapia iglowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
u góry jest sama kryptoreklama - przesadzacie Koledzy :) Moje Drogie Jestem lekarzem z dużym doświadczeniem. Nie piszę, gdzie pracuje, ani nie ujawniam nazwiska, żeby uniknąć posądzenia o kryptoreklamę. 1. Zaffiro to DWA RAZY TAŃSZA podróbka Titana. 2. Nie działa lepiej, nie 3. Titan, ani jakiekolwiek inne urządzenie do termoliftingu, czyli też Alma Accent, Thermage, czy Ulthera nie są lekarstwem na wszystko. Gdyby łatwo było naciągać skórę, nie byłoby chirurgii. 4. Na twarz najlepiej zastosować serię zabiegów Sculptra - nie ma urządzenia, które da lepszy efekt 5. Termolifitng - najlepiej roibć tam, gdzie nie da się robić Sculptry, czyli powieki, szyja, podbródek itp 6. Ja wybrałem Titana, gdyż jest lepszy od Zaffiro i bezpieczniejszy od Thermage (oj, duuuuużo powikłań ze strony oka i tkanek okołogałkowych) i Ulthery 7. Titan prezentuje najlepszy stosunek cena / jakość i tyle pozdrawiam Wasz Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoniNOWa
osobiście polecam olej arganowy. Kilka kropel wsmarować na noc :) baardzo pomaga, poza tym można go wykorzystać np do kompresów na włosy :) najlepszy olej arganowy kupiłam do tej pory w Mydlarni u Franciszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam się między nićmi PDO a botoxem... ale nie jestem jeszcze właśnie zdecydowana. W przyszłym tygodniu jhestem umówiona na konsultacje u doktor Nielepkowicz, może wtedy coś zadecyduję. A Wy cobyście wybrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w dobrych gabinetach mają w ofercie wygładzanie zmarszczek. Obawiam się, ze same kremy kupowane w drogeriach niewiele w tym temacie zdziałają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynnowana
Ja byłam na zabiegu Zaffiro w gabinecie Beauty&Health w Krakowie. Jestem w wieku 38 lat i zmarszczki u mnie są już troszkę widoczne. Pani kosmetolog zaproponowała mi serię zabiegów w miesięcznych odstępach. Efekt końcowy myślę, że bedzie znakomity poniważ powiem Wam, że już po pierwszym zabiegu zmarszczki zostały niemalże zredukowane! U mnie najbardziej odznaczała się lwia zmarszczka i okolice bruzd nosowych. Ciężko to opisać słowami ale efekt naprawdę niesamowity. Pani kosmetolog pokazała mi różnicę pomiędzy jedną połową twarzy, zrobioną a nie zrobioną no i powiem, że trzeba się samemu przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bender
W moim przypadku dobrze się sprawdziła metoda wypełniania kwasem hialuronowym ciśnieniowo. Nazywa się to dokładnie Poring – Method. W niewielu salonach coś takiego mają, ale można to już w Polsce znaleźć. Nic nie boli, a efekt po 1 zabiegu jest na 3 miesiące spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam, że po 25 roku życia tracimy co roku około 1% włókien kolagenowych, więc skóra wiotczeje. Wydaje mi się, że lepiej jest zapobiegać zmarszczkom i tu mezoterapia wydaje mi się bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Dzięki niej szybko, w sposób nie chirurgiczny można poprawić kondycję i wygląd skóry. podejrzewam że niedługo się na to zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki do codziennego stosowania są wazne bo od nich zalezy wyglad naszej skóry. Ale im głębsze zmarszczki tym lepiej jest skorzystac dodatkowo z dobrych zabiegów kosmetycznych. Ja chodzę do kosmetyczki http://spaszczecin.com/ i korzystam m.in. z kwasu hialuronowego i jestem zadowolona bo efekty są widoczne i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w photoshop'ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo sposobów na to żeby pozbyć się zmarszczek - od tych bardziej inwazyjnych po mniej. Ja byłam na zabiegu (korzystałam z cudownych właściwości kwasu hialuronowego;) w MIU - http://miu.com.pl/ . Sprawdź, pytaj, zadzwoń zawsze możesz dowiedzieć się czegoś z pierwszej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi z fakami radiowymi i mezoterapię igłową, będziesz idealnie gładka i bez zmarszczek. Szczególnie polecam zrobienie tych zabiegów w salonie Beauty Premium w Poznaniu - skuteczność gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Sensilis, to jesli chcesz kupić je swojej mamcie, to polecam na pewno zajrzec do drogerii Hebe. Tam jest fajna bardzo atrakcyjna cenowo promocja. Bo mozna kupić krem z serii Premiere az 40% taniej. To dobry pomysł na prezent na święta. A one zbliżaja sie coraz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej udać się na wizytę do gabinetu medycyny estetycznej. Ja byłam w Laguna Estetica w Gdyni i tam po konsultacji wybrałam odpowiedni zabieg dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zamiast zabiegów medycyny estetycznej takim odkryciem jest krem Vichy Neovadiol. Postawiłam na najlepszy krem, który naprawde doskonale działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam PQAGE i muszę przyznać, ze dla mnie to najlepszy zabieg wygładzący i zniknęły mi od niego zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam zaufanie do botoksu i dr Dorot Żukowskiej z naszego łódzkiego dermed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×