Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grażyna1684630184555

ile dziennie danonków dawać 7-miesięcznemu dziecku?

Polecane posty

Gość grażyna1684630184555

jak w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Silfersked
Zdrowszy jest jogurt naturalny z musem owocowym albo świeżymi owocami. Raz dziennie wystarczy. Nie samymi jogurtami dziecko żyje. Zróżnicuj mu dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danonka to jja bym dawała raz, góra dwa razy w tygodniu...jest już coś takiego, jak alergia na danonki. z resztą one zawierają aż za dużą dawkę wapnia, a wiadomo ze jak czegoś za dużo to tez nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio**ma(ryha
najlepiej 5!! dziewczyno co ty zdurnialaś?????? zadzwoń sobie na infolinię tych zasranych danonków to ci powiedzą że sa one dla dzieci od 3 roku zycia!!! to jest sama chemia-syf!!! jak chcesz dobrzez dla swojego dziecka to daj mu jogurt naturalny i dodaj do tego owoce....Boże widzisz a nie grzmisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczatkowo świrowałam z jedzeniem, tego nie, tamtego nie i mam niejadka. Ordynator szpitala dziecięcego powiedziała, że danonka dziennie mogę podawać jak mały miał 10 miesięcy. Wtedy nie chciał, dopiero teraz je - jednego dziennie, na zmianę z bakusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiejw ogole
podaj jogurt naturalny zmieszany z dzemem owocowym zdrowsze i slmaczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie zje jogurtu naturalnego z owocami czy z musem. Próbowałam wielokrotnie od małego. Danonków nie jadła. Jakoś po roku w miarę zasmakowała w takim czymś i jadła jednego danonka nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równie dobrze możesz dać
mleko słodzone w tubce:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danonki dla takiego malucha to jak masa cukru w gestym tłustym przwapnionym mleku z dużą dawką cholesterolu. Nawet dla 3latka powinien to być tylko deser a nie treść posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jestem przeciwnikiem danonków :/ ani to smaczne ani zdrowe zdecydowanie ten produkt im nie wyszedł bo danio czy ich jogurty to już inna bajka (moja mała uwielbia ich jogurt biszkoptowy i waniliowe danio ale ona ma już 4 lata a nie 7 miesiecy) lepiej poszukać innych wartościowszych serków dla takiego malucha (bobovita, hipp) albo naturalny serk homogenizowany lub jogurt z dodatkiem świerzego owocu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma 11 miesięcy
i gdyby nie danonki to prawie nic by nie jadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każde dziecko chce jeść jogurty naturalne! Mój synek jest małym niejadkiem a danonki to jedna z kilku rzeczy które zjada, więc pozwalam mu go zjeść. Gdy był mały to zjadał ok.2 małe kubeczki na raz, teraz je jeden większy codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mA 8 MIESIĘCY I ZJADA
3 danonki dziennie, jeden rano, i dwa po poludniu, jak nie chce to dopycham go wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leiej kup jogurt Nestle! Takie dziecko jest za male na jog Nat Może dostac co najwyżej lezeczke jog nat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej całą zgrzewkę! A przedostatni wpis... ech. Na matki to jednak powinien być casting, albo specjalna "matura". Głupota aż strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 6 miesięcy i wcina też 3 dziennie , ciekawe czy to od tego cukru moja starsza córka miała tak straszną próchnicę? Moja starsza jadła danonki, bakusie i sok kubuś - nic więcej i nie bardzo więcej lubi do tej pory jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero!!! w tym jest taka ilosc cukru ze masakra, zero pozytku z danonka dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elburgerro777
danonki są radioaktywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×