Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastezjolog80

co kobieta mysli gdy facet pisze do niej cos takiego....

Polecane posty

Gość anastezjolog80

"Mysle caly czas o Nas...pamietam co czulem gdy sie poznalismy...jaki bylem szczesliwy, czulem takie podekscytowanie gdy mialem z Toba rozmawiac, nie moglem sie doczekac kiedy Ciebie uslysze...wydarzylo sie wiele ale nic sie nie zmienilo, wciaz czuje to samo a kocham Cie bardziej niz wczesniej...jestes moim szczesciem, codziennie budze sie dla Ciebie bo wiem ze jestes i mnie kochasz...podobno na koncu mysli sie zawsze o pocztkach ale koniec nie zawsze musi oznaczac jedno...oboje mamy dosyc nerwow i wszystkiego co z tym zwiazane, potrzebujemy spokoju i wiem ze gdy bedziemy razem tak bedzie a wszystko co zle zniknie bo mamy nasza milosc a ona zarazem jest nasza sila i szczesciem, ktorym byla przez caly ten czas...chcialbym Kochanie zeby ten koniec takiego naszego naszego zwiazku byl poczatkiem innego, takiego jaki powinien byc...opartym na fizycznej bliskosci, majac siebie codziennie wszystkie obawy znikna a problemy beda latwiejsze do rozwiazania bo bedziemy mieli przy sobie ukochana osobe...prosze pomysl o Nas, o szansie na nasze wspolne i szczesliwe zycie...wbrew temu co myslisz jestes spalnieniem moich marzen i wszystkimczego chce od zycia...byly chwile zle, smutne, chwile zwatpienia...ale kazdy je ma..dla mnie liczy sie to co wnioslas do mojego zycia i tylko to jest najwazniejsze, a wnioslas bardzo wiele i za to Cie tak bardzo kocham...Kocham Cie ***** i potrzebuje Cie zeby zyc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksemysle
ze to romantyczny nudziarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę takiego faceta
przepiękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastezjolog80
bo tam nikt nie pisze:-) a ja musze znac wypowiedzi kobiet bo w sumie powiedzialbym Ci dlaczego ale napewno nie tutaj...jak chcesz to mozemy pogadac na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę takiego faceta
ja bym pomyślała, że mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djshdfjdfc
za duzo tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discodisco
pomyslalabym ze pisze piosenki disco polo o milosci "kocham cie a ty mnie, chce z toba zyc a nie w samotnosci gniiiić" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żeby wszystko było
takie proste toby wszyscy byli szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
...nudne i łzawe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iam looser baby
zależy która kobieta zależy jak wykształcona jak wychowana jak bardzo naiwna jak bardzo cyniczna jak mądra jak głupia... moja poczułaby niesmak bo napisane to nieskładnie i sentymentalne aż do mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiopolkijuhgfgbhn
ładnie byłabym w 7 niebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87203-jso2920
we mnie ten tekst wywolaby odwrotna reakcje niz autor by oczekiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastezjolog80
moze to wlasnie ma byc sentymentalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze mnie bys nie nabral na taki tekst :D Nie rob sie na sile romantykiem bo widac ze nim nie jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastezjolog80
sorki ale to jest cytat...to nie sa moje slowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiopolkijuhgfgbhn
napisał to co dyktowało mu serce, a co skladnia w tym mmencie ma ? zakochaj sei w poloniscie, bedzie składniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ale
Mi też taki jeden pisał podobne rzeczy tyle że my się znaliśmy tylko przez internet.Naprawdę bardzo podobny styl pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anestezjo....
a wyslales jej to, czy dopiero zamierzasz? Ja tez bym pomyslala ze kochasz, gdyby to do mnie bylo. Jedyne na czym polozyles, to ten kawalek, o tym, ze wasz zwiazek bedzie oparty na fizycznej bliskosci. Brzmi troche, jakbys chcial budowac zwiazek na seksie oparty....Pewnie tak nie jest, ale sprawia wrazenie ze jestes troche nieudolny. zmien to i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj byly tez takie pierdoly gadał ale pamietaj ze to tylko nic nie znaczace slowa! liczą sie czyny a nie pierdolenie jakis łzawych formulek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastezjolog80
mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123we
a mi sie to podoba..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mówił d
ty pieprozny autorzyno , masz 15 lat to spadaj na drzewo szukaj gdzie indziej odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłe trochę, ale słodkie na swój sposób i pewnie bardzo się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×