Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antyaNgilikc

w szkołach język angielski nie powinien być obowiązkowy

Polecane posty

Gość ograniczenie myślowe
pewna , że zaswieciła inteligencją a tu psikus hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaNgilikc
a ja się cieszę , że się uczę języków......i nie jest to dla mnie stratą czasu. Autorka nie chce się uczyć to trudno po co ciągnąć temat zresztą co nas to interesuje , że ona pani ''x'' nie lubi języków obcych no proszę Was...... ale ja też się ciesze, ale dlaczego MUSZE SIĘ ich uczyć? To jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ograniczenie myślowe
autorko gadasz jak nakręcona haha widać mohery Cię otaqczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ograniczenie myślowe
trzeba bylo isc do szkoly dla uposledzonych , najlepiej znalezc taka w ktorej nie ma zadnego jezyka bo w wiekszosci juz jest nawet angielski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaNgilikc
idę się wysrać bo mi fasolka zaszkodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaNgilikc
no i nie zdążyłam .....pech teraz muszę znależć w moim terminarzu kilka minut wolnego na zmianę majtek będzie ciężko :( odpadnie mi cały rozdział fizyki jądrowej :/ przez jakąś głupią sraczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaNgilikc
angoli nienawidzisz ty mnie nie ucz co to jest patriotyzm To ty nie ucząc sie języków obcych nie dbasz o interes swojego kraju Ucząc się języków obcych dbam o interes krajów, których bywatele się tymi językami posługują ograniczenie myślowe autorko gadasz jak nakręcona haha widać mohery Cię otaqczają mohery? moze, ale zapewne są to mądrzejsi ludzie od ludzi twojego pokroju udajesz nowoczesną bo myślisz że znajomość obcych języków jest na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ograniczenie myślowe
ja niczego nie udaję ......ty natomiast udajesz mądrą ale jednocześnie pokrzywdzoną bo nie chcę Ci się uczyć.... Ja dbam o swój interes by nie mieć problemów z pracą jak większość ludzi w naszym kraju , żeby na starość nie klepać biedy i nie idę ślepo za Polską..... Ludzi mojego pokroju......nie wiesz jaka jestem i wsród jakich ludzi się obracam ale widać , że jednak inteligentniejszych niż Ty zbuntowana księżniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywy ukazują autorowi
jak marny jest temat i wywód autora..... inteligentna a nie rozumie tego ? szkoda czasu na Ciebie panienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ograniczenie myślowe ja niczego nie udaję ......ty natomiast udajesz mądrą ale jednocześnie pokrzywdzoną bo nie chcę Ci się uczyć.... Ja dbam o swój interes by nie mieć problemów z pracą jak większość ludzi w naszym kraju , żeby na starość nie klepać biedy i nie idę ślepo za Polską..... Ludzi mojego pokroju......nie wiesz jaka jestem i wsród jakich ludzi się obracam ale widać , że jednak inteligentniejszych niż Ty zbuntowana księżniczko nadal nie rozumiesz ja sama z chęcią ucze się języków obcych chodzi mi o interes tych ludzi, którym to jest nie potrzebne, o to by kraj nie nakazywał im przedmiotu, który nie powinien być obowiązkowy angielski powinien być w szkole ale nie obowiązkowy, a jeśli już jest obowiązkowy to o to by nie było możniwości przez ten język nie zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytłumaczymy tumanowi
autorka inteligentna inaczej czyli nieuk,tłuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teterekete
Ktoś tu napisał, że za komuny język obcy był przymusowy, podobnie jak dzis, mimo że Polska jest oficjalnie wolnym krajem. Ale jaki to był język obcy? Przede wszystkim rosyjski. Granice na Zachód były zamknięte. Człowiek mógł wyjechać jedynie do państw kontrolowanych przez Rosję. Do państw, gdzie również nauczano przede wszystkim języka rosyjskiego. Inne przedmioty tez nie miały sensu, w ogóle szkoła nie miała sensu. Co z tego, że byłeś mądrym człowiekiem, i tak niczego nie osiągnąłeś, jeśli nie zapisałeś się do PZPR... Dziś drogę trzeba sobie torować samemu. Świat się naigrywa z Polaków, że to zacofany i głupi naród (przykład choćby w filmie "Zaginiony ląd"). A dlaczego tak jest? Bo świat nie rozumie. Wciąż uważa nas za ofiary losu, które nie są w stanie nic osiągnąć i nadają się jedynie do manipulowania przez 'mądrzejszych'. Prawda, wydaliśmy z siebie takich jak Mikołaj Kopernik, Maria Skłodowska-Curie (którzy swoją drogą znali nie tylko język polski), ale od tego minęło już sporo czasu. Pora, aby zaistniał jakiś nowy polski geniusz, który zdobędzie świat ;) Ale ten świat jest skonstruowany właśnie tak, że do tego potrzebny jest angielski albo przynajmniej hiszpański. Rosyjski pisarz, dziennikarz i reporter wojenny, Dmitrij Głuchowski, biegle posługuje się pięcioma językami obcymi. Urodzony i wychowany w Rosji, gdzie jest przecież jeszcze gorsza sytuacja niż u nas. Dlaczego mamy być gorsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teterekete Ktoś tu napisał, że za komuny język obcy był przymusowy, podobnie jak dzis, mimo że Polska jest oficjalnie wolnym krajem. Ale jaki to był język obcy? Przede wszystkim rosyjski. Granice na Zachód były zamknięte. Człowiek mógł wyjechać jedynie do państw kontrolowanych przez Rosję. Do państw, gdzie również nauczano przede wszystkim języka rosyjskiego. Inne przedmioty tez nie miały sensu, w ogóle szkoła nie miała sensu. Co z tego, że byłeś mądrym człowiekiem, i tak niczego nie osiągnąłeś, jeśli nie zapisałeś się do PZPR... Dziś drogę trzeba sobie torować samemu. Świat się naigrywa z Polaków, że to zacofany i głupi naród (przykład choćby w filmie "Zaginiony ląd"). A dlaczego tak jest? Bo świat nie rozumie. Wciąż uważa nas za ofiary losu, które nie są w stanie nic osiągnąć i nadają się jedynie do manipulowania przez 'mądrzejszych'. Prawda, wydaliśmy z siebie takich jak Mikołaj Kopernik, Maria Skłodowska-Curie (którzy swoją drogą znali nie tylko język polski), ale od tego minęło już sporo czasu. Pora, aby zaistniał jakiś nowy polski geniusz, który zdobędzie świat Ale ten świat jest skonstruowany właśnie tak, że do tego potrzebny jest angielski albo przynajmniej hiszpański. Rosyjski pisarz, dziennikarz i reporter wojenny, Dmitrij Głuchowski, biegle posługuje się pięcioma językami obcymi. Urodzony i wychowany w Rosji, gdzie jest przecież jeszcze gorsza sytuacja niż u nas. Dlaczego mamy być gorsi? ok, ale jak napisałeś nie wszyscy są geniuszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teterekete
Ja jestem zdania, że każdy jest geniuszem. W jakiejś dziedzinie. Nieważne, czy to matematyka, historia albo nawet plastyka, ale kazdy ma jakiś talent. Ja osobiście jestem kiepska z przedmiotów ścisłych, z matematyką i chemią na czele, i juz teraz wiem, że obliczanie pierwiastków albo tworzenie reakcji do niczego mi się nie przyda. Ale na przykład na moim profilu w liceum (plastyczny) jest dziewczyna bardzo dobra z matematyki, która przyszła tutaj tylko dlatego, że bardzo zależało jej na plastyce. Gdyby to było porozdzielane, musiałaby wybrać, w czym się realizować. I to byłoby chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boluś und loluś
isz ljeben angliszen und famtastiszen jenzyken! wirklisz guetn langłidżos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezteż
ja też mam takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedorzeczne jest to, że tak piszesz. Język angielski to język, którym posługuje się większość ludzi na świecie, w wielu państwach jest on uznawany za drugi język urzędowy. Jest językiem uniwersalnym, w którym porozumiesz się praktycznie na całym świecie. I naprawdę uważasz, że nie powinno się go uczyć? Może wolisz uczyć się chińskiego? Bo to kolejny język, którym posługuje się największa ilość ludzi (ale to prędzej ze względu na akt iż chińczyków jest najwięcej, a nie dlatego, że wszędzie się dogadasz w tym języku). Ja lubię się uczyć języków i sprawia mi satysfakcję to jak mogę w obcym języku dyskutować na różne tematy z obcokrajowcami, bo język nie jest dla mnie barierą i mogę poznawać nowe kultury i nowych ludzi. Poza tym jak uważasz, że nie powinien być to język obowiązkowy to idź do szkoły w której obowiązkowy jest inny język. A angielskiego prędzdej czy później i tak Ci braknie. Może w sumie to też jest kwestia złego podejścia nauczycieli w szkołach do uczniów. Ja np. byłam na kursach angielskiego w szkole Axon i wiem, że takie zajęcia wyglądają zupełnie inaczej niż w szkołach. No ale jak się płaci za kursy to się wymaga też czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość język do wyboru
wolę łacinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" poprz. | 1 2 3 | nast. 19:05 [zgłoś do usunięcia] antyaNgilikc nieuk nieuk nie ma nic wspólnego z nauką ? niewiedziałam że jeżyki obce od tak przychodzą do człowieka w stopniu biegłym , że nie trzeba się ich uczyć...... dla kraju najważniejszy powinien być rozwój nauki, dla kraju który stwarza problem w postaci niepotrzebnego obowiązkowego języka obcego, zabierającego czas na naukę naprawdę ważnych przedmiotów" Całkowicie sie zgadza:O.Znam przypadki ze się ucza języka obcego a polskiego nie pamiętają:O.Powinno się zlikwidować obowiazkowy język obcy a zamiast tego wprowadzić logikę do budy od podstawówki:P. " Język angielski to język, którym posługuje się większość ludzi na świecie, w wielu państwach jest on uznawany za drugi język urzędowy." I każdy polski partiota to olewa:P. Żaden język obcy nie powinien być obowiazkowy:P.Za to fizyka,biologia,chemia już od 2 klasy podstawówki nieuki :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×