Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinowaRozkosz

DRE, Pol Skone, Porta? 2 skrzydła do mieszkania

Polecane posty

Gość MalinowaRozkosz

Przymierzam się do wymiana drzwi wewnętrznych w mieszkaniu. Budżet około 1000 zł. Będę wdzięczna z opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty!!!
Przestrzegam przed kupnem produktów Firmy Porta!!! Przed 4-ma laty zakupiłam drzwi tej firmy, a obecnie chce mi się płakać, gdyż 11 sztuk drzwi straszy mnie i moich znajomych!!! Okleina z większosci drzwi odeszła, a z pozostałych odejdzie lada dzień...występuje na nich mnóstwo nabrzmień! Te produkty to po prostu dziadostwo, tak samo jak długość okresu gwarancyjnego- cały 1 rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczagłowa
Ja polecam Dre, Pol Skone to straszne dziadostwo, Porta nie jest taka zła ale daleko jej do DRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopgłupocie
A to dziwne. W maju 2005 roku kupiłem komplet (7 wewnętrznych, 1 metal, 1 zewnętrzne) Drzwi dojechały w terminie. Przeleżały na poddaszu 2 miesiące, wcześniej robiłem tynki zewnętrzne (mokre). Drzwi montowała autoryzowana firma. Póki co jest spokój i nie dostrzegam żadnych widocznych zmian. Drzwi się otwierają i zamykają, nic nie odstaje, odkształca się.być może jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpo
ZDECYDOWANIE! Zagraj w totka chłopie, masz szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczany chopek
ja też BYŁEM zadowolony przez 5 lat. drzwi łazienkowe nagle się rozkleiły, tzn okleina odpada na CAŁEJ POWIERZCHNI skrzydła !!!! z obu stron, postaram się wkleić linka z fotkami. Tylko proszę mi tu nie pisać że wilgoć, źle użytkowane bo zabijecie mnie śmiechem. I żeby nie było, kupiłem je nowe razem z mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurnymiro
Trzeba było spytać sprzedawcę jak montował drzwi. Szpachlę, gips i płytki należy położyć przed ewentualnym montażem stolarki drzwiowej, po dokładnym wyschnięciu wszelkich prac wykończeniowych. Tak, że luzik. Jest czas to brać się za robotę. Potem zdziwienie że się rozkleiło. Jak było mokro to się rozkleiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinus
Każdy wyrób na bazie MDF wymaga wyjątkowej jakości montażu i odpowiedniego czasu na jego przeprowadzenie. Miałem kiedyś klienta, który chciał wstawiać już jak miał tynki, ale bez wylewek. Myślałem, że nie dam rady mu wytłumaczyć tak się nie robi! Był tak uparty może dlatego, że dawniej były ościeżnice metalowe które wstawiało sie przed posadzkami, ba! nawet przed wylewkami. Czasy inne, a myślenie chyba wciąż to samo ;) Trzeba czytać dokładnie instrukcję montażu załączoną do drzwi co poniektórzy wykonawcy sądzą że są mądrzejsi i później kwiatki takie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanek777
Kwiatki nie kwiatki, tylko szkoda, że sprzedawcy pomijają takie informacje przy sprzedaży drzwi. Szczerze mówiąc chodziłem ostatnio sporo po sklepach i tylko w punkcie sprzedaży Porty udzielono mi fachowej porady apropos kupna i montażu drzwi. Dlatego sądzę, że spokojnie możesz im zaufać i kupować drzwi bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm porta
no więc tak.....wszystko lub prawie wszystko zalezy od drzwi które wybierzesz bo wiadomo że skrzydło np. minimax to badziewie , sama możesz kupić i przetransportowac do domu bo to przeciez nic nie waży ( czyt. tektura + imitacja okleiny). Uwaga - na takim skrzydle nie polecam naklejać np żółtej papierowej taśmy p[rzed malowaniem bo odejdzie razem z okleiną - sprawdzone. Więc ..... 1. Jakość = cena ( nie jest to regułą ale często się sprawdza. 2. Montaz odpowiedni , fachowy ( jak ktoś wyżej opisywał) DRE jest podobne do Porty choc moim subiektywnym zdaniem lepsze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiewka
Pewnie, że jak wybierzesz papierowe drzwi, to zaraz się rozsypią. Lepiej kupować drewniane, a te w Porcie są i ładne i w dobrej cenie. Ale przeciez z gustami się nie dyskutuje, tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zaraz
Hej Buraczany? to gdzie te fotki? Wiesz uwierzę, że Ci się rozkleiły te drzwi z dwóch stron jeśli codziennie wylewałeś na nie z obu stron wiadro wody :) Porta robi obecnie najbardziej profesjonalne drzwi na rynku! Poza tym nigdzie nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą. Sklep internetowy? to już kolejny plus. Nie pisałbym tak gdyby nie fakt, że mam u siebie te drzwi od 2000 roku. Niedawno pomagałem braku urządzać dom i na początku bardzo się upierał przy pol skone, ale jak wszedł do salonu porty to wybrał model w 5 minut. Oni oferują strasznie duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała franca;)
1000 zł? To zależy czy chcesz wymienić jedno skrzydło czy 3 ;) Jak jedno to masz wybór taki że głowa boli, jak trzy to trzeba się mocno spiąć ale można w tym budżecie się wyrobić (bez montażu). Ja mam porte i ktoś tam pisał, że mają bardzo duży wybór modeli - potwierdzam. Szczególnie w pułapie 400-700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ae155563
Pol-Skone (abys sie zmiescila z kasa- cos z kolekcji amber lub dynamic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzias76
Parę lat temu budując dom, miałam nie złą zagwozdkę przy wyborze drzwi - zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych różnego rodzaju (suwane, 2 skrzydła). Zdecydowałam się na POL-SKONE, bo po 1. znajomi mają już parę dobrych lat drzwi tej firmy 2. skusiła mnie rozsądna cena 3. NIC się z nimi złego nie dzieje także ja również polecam POL-SKONE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z mazur
Ja mam w domu Portę i PolSkone. Te pierwsze nieco dłużej. Z perspektywy czasu wydaję mi się, że mimo upływu lat porta trzyma się lepiej. Są to drzwi z tej samej półki cenowej. Jeśli chodzi o wygląd to i jedne i drugie uważam za ładne i warte swojej ceny. Znajoma z pracy z DRE miała spore kłopoty, problemy z okleiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacnikowski
Zdecydowanie polecam portę. To był jeden z moich bardziej udanych zakupów. Jestem wierny tej marce prawie 10 lat i nigdy nie miałem z produktami tej firmy problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient122
Nie wybierajcie Pol-Skone! Kupiłem badziewie z firmy pol-skone! Podczas montażu okazało się, że są krzywe skrzydła . Wezwany serwisant po oględzinach jednej sztuki drzwi stwierdził, że wszystko jest ok, a skrzydła dołem odstają ponad 10mm od ościeżnicy. Po wezwaniu dealera pol-skone kierownik ocenił, że zakupione drzwi są ewidentnie krzywe i zabrano je do reklamacji. Oczywiście odpowiedź przyszła, że reklamacja nie jest zasadna, gdyż drzwi są dobre. Drodzy przyszli klienci omijajcie firmę POL-SKONE szerokim łukiem, ponieważ każda reklamacja jest odmowna. Zwykłe drzwi za 100 zł są lepiej wykonane niż zakupione przeze mnie za ponad 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellarobi remont
witam, czy ktos mógłby sie wypowiedzieć w temacie jakości dzrwi pol-skone. musze wybrac drzwi i okazuje sie że porta, dre, pol-skone maja właściwie zblizona ofertę łącznie z wygladem dzrzwi cenowo równiez wychodzi mi podobnie. półka cenowa 1000 za skrzydło z ościerznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam polskone od 5 lat w okleinie naturalnej - z drzwiami się nic niedzieje, okleina łatwo się czyści, nie odbarwia, nie odkształca. obecnie kupowałem do nowego mieszkania też polskone (lublin najbardziej przystepne ceny). przy poprzednich drzwiach miałem duży problem z czyszczeniem mlecznych szyb (powierzchnia byla chropowata, zostawały smugi, nie można było doczyścic tłustych plam). dowiedziałem się że zmienili dostawcę. w sklepie rzeczywiście nowe szyby mleczne nie są tak podatne na zabrudzenia ale pożyjemy zobaczymy. drzwi są ok - z szybami się nie wypowaidam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellarobi remont
dziekuje za odp sprawdze jeszcze co z tymi szybami. sprzedawca namawia mnie na pol-skone, ale chciałam znac opinie, ale necie znalazłam stare, wiec nie chce sie do nich ustosunkowywac, bo przez 5 lat firmy z pewnościa zmieniaja standardy produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowwo
Ja mam drzwi wejściowe z Pol Skone z naturalną okleiną limba capuccino i są piękne.Wczoraj zamowilam jeszcze trzy sztuki w tym samym kolorze.Zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient polskone - niestety
Zdecydowanie odradzam zakup drzwi polskone. W sierpniu 2010 zkupiłem 3 komplety drzwi z ościeżnicami - pokojowe i łazienkowe. Drzwi zrobiono w terminie, montaż zrealizował autoryzowana grupa montażowa. Wszystko było ok...do czasu. W czerwcu 2011 roku zaczęła odchodzić okleina z ramek pryszybowych w drzwiach łazienkowych. Zgłosiłem reklamację, a polskone ją odrzuciło, twierdząc, że wina jest po mojej stornie, ponieważ odklejenie nastąpiło od strony wewnętrznej, więc z powodu wilgoci. Bardzo fachowa ocena specjalisty, który w życiu nie widział mojej łazienki ani szkody. Maksymalna wilgotoność w łazience to 53%, gwarancja dopuszcza 60%. Po pierwszej odklejonej ramce pojawiły się kolejne, później kolejne drzwi. Do tej pory (luty 2012) usterka nie została naprawiona, a polskone ogólnie wypiera się odpowiedzialności. Po miesiącach walki ma mnie odwiedzć serwis polskone, na który z utęsknieniem czekam. Jeśli reklamacja nie zostanie uznana, piszę pisma do odpowiednich urzędów. ZDECYDOWANIE WIĘC ODRADZAM ZAKUP W TEJ FIRMIE, PONIEWAŻ PO ZAKUPIE KILENTA MAJĄ DALEKO GDZIEŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Szczecin
NIE POLECAM POL SKONE!!!!!!!! Witam kupiłam 2 pary drzwi POL-SKONE, w naturalnej okleinie, ładne, zamówienie zrealizowali do 6 tyg. czyli OK. Przyjechał montażysta otworzyliśmy i okazało się że ościeżnice w obu kompletach zniszczone, podrapane, wgniecione w kilku miejscach. Fatlanie to wygląda. No więc reklamacja przez sklep w którym kupiłam (DDD Szczecin). Odpowiedź po tygodniu od Pol-skone, że nie wymienią a będą naprawiać, a zapomniałam dodać, że ościeżnice które przyszły już czymś zapaćkali (brzydko mówiąc) w niektórych miejscach... żeby zatuszować uszkodzenia.Reasumując zapłaciłam za towar nowy, a oni będą mi naprawiać (drzwi z wyższej półki cenowej), uważam że w takim wypadku powinni zejść z ceny jak za towar 100% dobry, ale o tym mogę zapomnieć. Czekam na finał... Sklep nie jest w stanie mi powiedzieć w jakim terminie to wszystko się odbędzie. dodam tylko że jedne z tych drzwi to drzwi do toalety, trochę nie fajnie nie mieć drzwi tyle czasu, ale oni mają to gdzieś. Sądząc po wypowiedzi pani ze sklepu DDD nie mam co liczyć na jakąś przychylność ze strony firmy POL-SKONE. NIE POLECAM. Dam znać jak to sie zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thisislife
no wybór trudny, ale może coś z oferty tej firmy Cię zainteresuje http://www.oknawimarol.pl/ drzwi solidne, też mają spory wybór jeśli chodzi o design i kolory. Nowoczesne zastosowania, jeśli chodzi o zamki. Moim zdaniem bardzo dobre drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybierając z mężem drzwi do mieszkania nie braliśmy właściwie żadnej innej firmy pod rozwagę niż PORTA. Drzwi zostały zamówione oczywiście razem z usługą montażu. Po roku użytkowania jedno skrzydło ciut opadło i przy zamykaniu ocierało o ościeżnicę. Po zawiadomieni serwisu w ciągu kilku dni przyjechał majster i wyregulował. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ponadto znajomy miał taką sytuacje, że zakupił drzwi wejściowe z PORTY i po jakimś czasie mimo, że z jego egzemplarzem nic się nie działo, dostał telefon, że przyjadą zamontują nowe skrzydło ponieważ to było z trefnej serii i ludzie zgłaszają, że drzwi się wybrzuszają. To się nazywa obsługa po sprzedażowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędr
Witam Zamówiłem dwie pary skrzydeł firmy POL-SKONE. Zamówienie realizowano aż 6 tygodni !!! Po tym czasie przyjechała firma montażowa i ku mojemu zaskoczeniu sami fachowcy stwierdzili wady w produkcie. Wady polegały na wgnieceniach, zadrapaniach , nieudolnej próbie zamaskowania wad fabrycznych oraz popsutym zamku hakowym. Dla mnie to był szok,że przy zamówieniu 2 par drzwi wszystkie były uszkodzone razem z ościeżnicami. Ale nie tracąc dobrego nastawienia, myślę sobie, napiszę reklamację to wymienią mi na nowe. Po trzech tygodniach pan z firmy POL-SKONE stwierdził, że takie wady to nie wady tylko naturalny proces produkcji i nie należy mi się wymiana ...ba nie należy mi się nawet naprawa !!! SZOK!!! nie wiedziałem co powiedzieć, nie znam innej firmy, która by tak traktowała klienta. Myślałem ,że badziewiaste firmy zostały już zniszczone na tak wymagającym rynku, ale bardzo się pomyliłem. Z uwagi na fakt wpłacenia tylko zaliczki nie odebrałem uszkodzonego produktu a sprawę przedstawiłem Rzecznikowi Praw Konsumenta. Sprawa jest w toku. Polecam wszystkim oszukanym przez firmę krzak „ Pol-Skone, która ze stolarką ma tyle wspólnego co ja(czyli nic) ,zgłosić sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. Czytając opinie na forach internetowych widzę , że oszukanych osób nie brakuje. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z OSZUSTAMI z firmy Pol-Skone. P.s. Do Pana Prezesa firmy Pol-Skone : komuna już dawno się skończyła a klienci już nie kupują tego co jest ,tylko to co ma swoją JAKOŚĆ. Niech Pan poczyta sobie co takie słowo oznacza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARRON
Zgadzam się i przyznaję racje wszystkim co nabrali się na skrzydła POL SKONE - to szajssssssssssss jakich mało. Zakupiłem 4 sztuki po ponad miesięczym czekani dostałem jak uciecha ale tylko do dnia wyjecia skrzydeł z opakowania a potem czarna rozpacz. Wszystkie 4 sztuki uszkodzone , poodrywane okleiny, powierzchnia drzwi wygarbaciala górki dołki , niedoróbki zamazane mazidłem . Zgłosiłem reklamacje i czekam już 2 miesiące a producent tego badziewia daje mi termin jeszcze 3 tyg - 4 tyg. Jak można wypuścic z fabryki taki produkt ??? Panie Prezesie czy pana piją czeską wódkę i na wzrok już im padło? Za co biorą pienidze ludzie na dziale reklamacji ze taki czas oczekiwania na załatwienie sprawy a moze co 2 produkt wraca do fabryki ? Jeslii tak to rozumiem i czekam dalej wytrawle. Ostrzegam wszystkich aby nie dali sie nabrać jak ja. Bedę walczył dalej razem z Rzecznikem Praw Konsumenta . Oczekuje na porady od ustrzelonych już klientów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×