Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość florentyna_27

27-letnia dziewica pozna prawiczka :-)

Polecane posty

Gość florentyna_27

Czesc, jak dotad nie ukladalo mi sie w zyciu uczuciowym i nadal jestem dziewica. Chetnie poznam chlopaka-prawiczka w podobnym wieku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy. A jak to się stało że tyle lat wytrwałaśw stanie nie tkniętym? Skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to nie prowokacja
to mam pytanie: dlaczego prawiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentyna_27
Chce poznac prawiczka dlatego, zebysmy mogli byc dla siebie pierwsi :) Jestem z poludnia Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wrzuć tu fotę? a tak wogóle to jaki ma być ten twój facet? jakie wymagania wzgłedem wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentyna_27
Podszywaczy ignorujcie :) Nie wrzuce foty na publiczne forum, bo nie chce byc rozpoznana. Wymagania to inteligencja, uroda, wysoki wzrost, powinien tez byc czuly, pracowity, opiekunczy i samodzielny finansowo :) Sama jestem zgrabna brunetka, skonczylam prawo i obecnie robie aplikacje, mam wlasne mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co napisałaś to faceci powinni się koło Ciebie kręcić i to w dużych ilościach. Coś jednak nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem po prostu masz za wysokie wymagania radzę zejśćz wymagań bo inaczej zostaniesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -on-
A bardziej południowy wschód czy południowy zachód??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentyna_27
Fakt, zawsze mialam sporo adoratorow, ale znalazlam tego jedynego :( Wiekszosc facetow leciala na moje cialo, a ja szukam kogos, kto pokocha mnie tez za charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale faceci to wzrokowcy i pierwsze co widzą to ciało. Ciężko Ci będzie kogoś znaleść raz że Ci najlepsi zostali zajęci a dwa to pełno jest podrywaczy co chcą zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na ciebie apetyta
florentyna_27 Podszywaczy ignorujcie Nie wrzuce foty na publiczne forum, bo nie chce byc rozpoznana. Wymagania to inteligencja, uroda, wysoki wzrost, powinien tez byc czuly, pracowity, opiekunczy i samodzielny finansowo Sama jestem zgrabna brunetka, skonczylam prawo i obecnie robie aplikacje, mam wlasne mieszkanie Hehe to ja się zgłaszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikkk z kafeee
cholera, i znów te wymagania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna kłamie gdyby tak było jak pisze dawno by miała faceta. Pewnie kolejna brzydula na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robo1984marine
jestem 27 letnim prawiczkiem , tylko ze ja sie nei nadaje do zwiazku bo jestem marynarzem, szukam dziewicy ktura zechciala by mi zdiac simlocka , gdybys byla zainteresowana to muj tel 667560031 , pozdrawiam ,Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robo1984marine
zapomniałem dopisać że mam chorobę morską, a obecnie pisze z okrętu podwodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny problem
a ja myslałam, że z moimi 23 wiosnami jestem najstarszym egzemplarzem gatunku dziewic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek pozna dziewicę
Też jestem Prawiczkiem, mam 26 l, nie znalazłem nikogo chyba przez moje wymagania, fajnie by było żeby prawiczki i dziewice mieli to napisane na czole, byłoby łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek22latek
hej jezeli nadal ogloszenie jest aktualne to pisz jestem z okolicy zawiercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kogo szukasz
pisz na bezbolesnierozdziewiczam@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietykany
florentyna_27 Jeśli dalej jesteś jeszcze dziewicą to napisz do mnie,mam 29 lat i szukam dziewczyny na całe życie...innynikt@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Bardzo chętnie Cie poznam jeśli dalej zainteresowana napisz moje gg:15892412 myślę ze doskonale się dogadamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli szukasz ideału. Będziesz jeszcze długo dziewicą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
florentyna chce być deflorentyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na telefoniczny seksik? Bardzo zboczona 18stka zaprasza na sex telefon. Jestem Aneta, zdjęcia znajdziesz tutaj: http://www.sex-rozmowy.pl/aneta_sex_telefon.html Uwielbiam sobie robic dobrze rozmawiajac z facetem na temat sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tomasz
czesc mam 38 lat jestem prawiczekz radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest chętny na sex telefon? Jestem Marcelina znajdziesz mnie na http://seksnumer.pl/sex-telefon-marcelina.html Jestem doświadczona i taka, która wie czego chce, zapraszam młodych i starszych panów, każdy znajdzie u mnie super niespodziankę, czekam na twojego grubego i cieplutkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak bym zobaczył przed sobą nagą kobietę to od razu bym się spuścił. Kiedyś na imprezie tańczyłem z dziewczyną, dotyk jej ciała spowodował że spuściłem się w trakcie. Uciekłem do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×