Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new in town

Przeprowadzka w Warszawie

Polecane posty

Gość new in town

Potrzebuję znaleźć dobrą i w miarę tanią firmę do przeprowadzki. Zależy mi na tym, żeby oprócz przewiezienia moich rzeczy pomogli mi również w noszeniu. Posiadam pianino i mieszkam w bloku dlatego dobrze by było gdyby znali się na tego rodzaju rzeczach i profesjonalnie go wynieśli z mieszkania. Dzięki za każdą informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj się skontaktować z firmą Ablo Trasns. Działają na terenie Warszawy i zajmują się wszystkim co związane z przeprowadzkami: od pakowania, noszenia, przewozu, magazynowania po zapewnienie pudeł;) I wyceniają wszystko na wstępie, więc żadnych niespodzianek ani ukrytych kosztów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też zwrócić uwagę na firmę Japa&Co, mają bardzo dobre referencje, widać na ich stronce :) przeprowadzali np. TVP, Pocztę Polską czy Legię Warszawa, a oferują też zwykłe przeprowadzki mieszkań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawedinha - również słyszałam o nich wiele dobrego. Na stronce mają poza tym dużo porad dotyczących przeprowadzek no i profil na facebooku jest fajnie prowadzony ;P Oferują też wycenę przeprowadzki więc od razu można sie zorientować jak sytuacja będzie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawedinha to prawda, ja też korzystałam z ich usług. Mają na stronie pomocnik dla przygotowujących się do przeprowadzki, czytelny i bezpłatny system wyceny zleceń. Poza tym konkurencyjne ceny i co ważne - pełne ubezpieczenie przeprowadzanego mienia od załadunku, poprzez transport aż do rozładunku. Mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi przeprowadzali się z tą firmą Japa. są bardzo solidni i co ważne nastawieni na klienta, przed przeprowadzką sąsiedzi dostali od firmy plastikowe pojemniki na to by mogli wszytsko bezpiecznie popakować, uważam że to bardzo fajne i praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labamba8787 to fakt, mają fajne podejście do klienta i podchodzą do sprawy profesjonalnie. Podoba mi się ten ich pomocnik na stronie dla przygotowujących się do przeprowadzki, czytelny i bezpłatny system wyceny zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorek87888
ja też jestem zdania, że to jest bardzo fajna firma, dawno się nie spotkałam z takim miłym Panami, którzy przyjeżdżają pomagać w przeprowadzkach, są pomocni, życzliwi i dają świetne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawół
Też przyłączę się do przychylnych opinii na temat Japy - mają ponad 20 lat stażu w tej branży, więc przez ten czas wyrobili sobie jakąś renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany aż tyle są na rynku? nie wiedziałam, że tyle lat działają, ale widać nic się nie zmienia, bo na wysokim poziomie mają usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×