Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nantes

Podróż postślubna dla seniorów :)

Polecane posty

Hej! Mam takie pytanie i prośbę o radę zarazem. Moi dziadkowie będą niedługo świętowali 40-lecie ślubu i na tę okazję chciałybyśmy z siostrą wspólnymi siłami wyprawić ich gdzieś w ciepłe kraje na przełomie października i listopada. Nie jesteśmy jednak zwolenniczkami łapania przypadkowych ofert biur podróży w necie, dlatego też najpierw chciałybyśmy zasięgnąć porady nieco bardziej doświadczonych podróżników. Jeśli chodzi o cel podróży, to myślałyśmy o Egipcie lub Tunezji - jesienią chyba nie ma tam aż takiego tłoku i temperatura też powinna być znośna. A co do biura, to wpadł nam ostatnio w ręce katalog Exim Tours - słyszał ktoś kiedyś gdzieś coś na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueh aha
a czy dziadkowie chca leciec za granice ? Moi byliby nie zadowoleni z takiego prezentu. Zle czuja sie za granica. Wola polskie gory, morze czy jeziora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moi akurat chętnie się wybiorą. Jak dotąd nigdy za bardzo nie podróżowali za granicę, więc postanowili nadrobić braki na emeryturze.Tego akurat jestem pewna - gorzej z samą organizacją wycieczki :). No ale być może znajdzie się ktoś miły i mnie trochę poinstrułuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
moi dziadkowie znaleźli wspaniałą ofertę w biurze Animus specjalizującym się właśnie w podróżach dla seniorów. wrócili jakby młodsi o 20 lat. ofertę sobie przejrzyj na stronie www.animus24.pl i nie jest drogo - sama byłam w stanie im to opłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
i jak? podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o exim, osobiście sprawdziłam i polecam :) Byłam w zeszłym roku z nimi w Egipcie i bardzo dobrze wspominam. Bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za obie rady :). Porównam dziś oferty obu biur co do Egiptu i mam nadzieję, że podejmę jakąś decyzję. Dam znać, jak tylko ona zapadnie :). Tymczasem pozdro*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Lopae!! Obojętnie jakiej jesteś płci - jesteś prymitywem i chamem. I życzę ci jak najszybszej wycieczki z zachwalanym "biurem". Szkoda miejsca na ziemi dla takich kreatur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a coś nie tak z tym biurem polecanym przez lopae? Ja już sobie porównałam ofertę ich i Exim i szczerze powiedziawszy ta Eximowa bardziej przypadła mi do gustu ze względu na warunki hotelowe, co w przypadku podróżujących dziadków myślę, że jest dość ważne, skoro i tak pewnie nie będą specjalnie korzystać z wycieczek fakultatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a coś nie tak z tym biurem polecanym przez lopae? Ja już sobie porównałam ofertę ich i Exim i szczerze powiedziawszy ta Eximowa bardziej przypadła mi do gustu ze względu na warunki hotelowe, co w przypadku podróżujących dziadków myślę, że jest dość ważne, skoro i tak pewnie nie będą specjalnie korzystać z wycieczek fakultatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a coś nie tak z tym biurem polecanym przez lopae? Ja już sobie porównałam ofertę ich i Exim i szczerze powiedziawszy ta Eximowa bardziej przypadła mi do gustu ze względu na warunki hotelowe, co w przypadku podróżujących dziadków myślę, że jest dość ważne, skoro i tak pewnie nie będą specjalnie korzystać z wycieczek fakultatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peolt
Ciepłe kraje - ok ale pamiętaj że dziadkowie często źle znoszą takie wyjazdy, inna temperatura, ciśnienie itp. Może lepiej byłoby zapisać ich na kurs obsługi komputera? Tak, dziadkom też bywa to przydatne, będą mogli samodzielnie surfować po internecie :) Sama zobacz http://senioralna.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×