Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hot heart

Dlaczego w necie ogłaszają się sami nieudacznicy???

Polecane posty

Gość hot heart

Nie znajdzie się żaden wygadany, pewny siebie, poważny i doświadczony facet, który umie zaimponowac kobiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie przygladac sie ludziom
A skad takie przykre doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srakowska
bo wszyscy żyjący w świcie wirtualnym, w realnym są na uboczu - odepchnięci, odrzuceni przez społeczeństwo... wiadomo czemu. przypominacie sobie czasy szkolne i tego okularnika tłustego i spoconego siedzącego samego w ławce ? każdy się z niego śmiał , nabijał - to właśnie oni , to jedni z nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorąc pod uwagę że szukasz
w necie to sama jesteś brzydka i nudna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot heart
Żebyś się nie zdziwił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pokaż fotkę żebyśmy się
zdziwili, jaka piękna jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot heart
.. hehe .. mój drogi, na to trzeba sobie zasłużyć .. nie po to tu piszę.! Ale po raz kolejny przekonuję się, że prawdziwych facetów juz nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srakowska
no nie ma to skutki czarnobyla :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nie ma
a teraz badz grzeczna i poderwij sobie jakas super laske :classic_cool: podobno kobiety potrafia sobie najlepiej dogodzic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiekszosc osob na portalach internetowych (czy to fotka czy sympatia) to albo oblesni zyciowi przegrancy albo liczacy tylko na seks. I to bez wzgledu na plec. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie, zeby poznawac kogos przez net, prowadzic zwiazek przez smsy i skype, zrywac usuwajac ze znajomych na nk/fb. Ale wiele jest takich osob, ktore nie maja szans poznac kogos w realu, wiec szukaja w necie, ale to albo totalne cioty (faceci) albo pasztety bez charakteru (kobiety). I oczywiscie kazdy z nich marzy o znalezieniu mega seksownego, inteligentnego i bogatego idealu- ksiecia lub ksiezniczki z bajki- samemu oczywiscie nie majac nic do zaoferowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierek od cukierka
są prawdziwi mescy faceci, nawet w necia, ale na pewno nie na babskim forum.... Prawdziwi faceci to teraz w necie dyskutują np. na temat wyższości chip-tunungu nad tuningiem mechanicznym, albo odwrotnie...i w doopie maja jakies lalunie, które użalają sie nad losem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek z wawki
a dlaczego tacy jakike siedzą na kafe zobacz jej fotę na topiku to będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafetełe są brzydule w
większości...to fakt . Szczególnie brzydcy są stali bywalcy z tysiakami postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierek od cukierka
jam jest piekny jakoby imć Pan Kmicic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięso mięsa
o wyższości chiptuningu nad mechanicznym :D to jest dopiero znajomość męskiej duszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Offerma na prezydenta
w i kropka ty stary jesteś że taki życiowy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczajaco stary, zeby w necie byc tylko niewinnym "nick'iem" i nie przekladac internetowych kontaktow na rzeczywistosc i nie odpowiadac na posty "madzrze piszesz, podasz mi maila, chcialam sie poradzic?"... A do kontaktu z kobietami nie uzywalem internetu lub komorki tylko spotkan w realnym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam kropka
W ogole kolesie z namiarami i fotami w stopkach w profilach sa pojebani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot heart
.. żałosne wypowiedzi, słyszy się takie co chwile, więc znam i nie ruszają mnie wcale.. a liczyłam na coś bardziej twórczego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot heart
.. sama jestem jak kupa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden zwyczajny
Biorąc pod uwagę, że dla kobiet obecnie "zaimponować kobiecie" = mieć gruby portfel... Drogie panie, miejcie pretensje do siebie. Wy nie chcecie normalnych facetów. Szukacie debili, więc spotykacie debili. Dla was liczy się wyłącznie status majątkowy + uroda. Wchodzicie w związki z pajacami bez wykształcenia i intelektu, lalusiami w rozpadającym się 20-letnim BMW za pieniądze rodziców, głąbami, damskimi bokserami, emocjonalnymi niedorozwojami. A potem ze zdziwnieniem lecicie wypłakiwać się na internetowe fora jacy to wasi partnerzy są beznadziejni, a w ogóle przecież faceci to chuje... Mnustwo razy przychodziły do mnie koleżanki, czy znajome i opowiadały jak im źle w związku, gdyż ich facet jest w jakiśtam sposób zjebany. I co? i nic...wolą się nadal męczyć z nimi zamiast poznać kogoś normalnego. Ale wy na normalnych facetów nawet nie spojrzycie. Nie wiem, może nas nei widać bo nie mamy świecącego dresu, ani nie słychać nas, ponieważ nie puszczamy w samochodzie na cały regulator debilnej "muzyki"? Inna sprawa, że wiekszosć z was nie ma nic do zaoferowania poza sflaczałym biustem, upchanym w za mały stanik. Wystarczy się przejść do pierwszego lepszego klubu i rozpocząć rozmowę na jakikolwiek ambitny temat, a już jesteście niemożebnie oczarowane. Która z was coś ciekawego potrafi, jest w czymś dobra? Która z was posiada inne zainteresowania niż wycieczki sklepoznawcze i lektura katalogów kremów do twarzy? Tak jak pisałem na wstępie - szukacie debili, więc poznajecie debili. Internet nie ma nic do tego... Pozdrawiam normalne dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqwwweeerrr
autorko tematu pytanie czy "nieudacznicy" to biedacy? jeśli tak to znaczy że szukasz bogatego , musisz wiedzieć że bogaty który nie jest debilem wie jak to rozegrać i wie że może wybierać więc nie dziw się że ma w tyłku takiego średniaka jak Ty tak jak było napisane, internet nie ma tutaj nic do rzeczy jeśli o mnie chodzi, nie mam konta na nk i uważam że ten portal śmierdzi gównem, nie mam nigdzie w necie swoich fotek a nawet na z dysku jakoś wywaliłem, po prostu ja nie z tych ale rozważam założenie konta na sympatii bo ostatnio nie mam gdzie poznawać nowych dziewczyn. w pracy już nie poznam, po mieście latać mi się już nie chce... ps tekst że w necie faceci szukają tylko sexu napisała jakaś debilka, przecież faceci zawsze szukają tylko sexu, resztę znajdują przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego w necie
szukaja same zmanierowane idiotki i pasztety? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są ci prawdziwi faceci? Och gdzie? Może właśnie z prawdziwymi kobietami żyją w szczęściu a pozostali? Cóż innych wad poszukują byle nie w sobie każde niepowodzenie tłumacząc tym ze to świat zły jest a oni święci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko pewnie jesteś
totalnie nieatrakcyjna i nawet kijem by cie nie tkneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd

Facet to facet, nie ma żadnych mniej czy bardziej prawdziwych. Nie mówimy "prawdziwa kobieta" bo to głupie. Każdy szuka poprostu kogoś kto mu pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchacz
Dnia Mon Sep 27 2010 o 22:07, Gość hot heart napisał:

Nie znajdzie się żaden wygadany, pewny siebie, poważny i doświadczony facet, który umie zaimponowac kobiecie???

Mogę ci zaimponować moim sprzętem, mam 20 cm i zadowolę cię jak chcesz. Daj tylko namiary i koniecznie jakieś zdjęcia, bo nie wiem czy jesteś tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W necie szukają tylko nieudacznice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

źle szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×