Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozżalona losem

Jak się zemścić na kimś kto skrzywdził

Polecane posty

Gość Rozżalona losem

Tak jak w temacie Jak dopiec komuś, kto skrzywdził bardzo bardzo mocno. Przez tych dwoje ludzi padł w gruzach cały świat kilku osób. Czy lepiej czekać, aż los sam im wyrówna? Co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zemsta nie przyniesie ci ulgi. najbardziej boli obojętność. pamiętaj:wszystko co robisz do ciebie wraca, los bywa przewrotny. lepiej odłóż tą sprawę do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozżalona losem
Moskala Może masz rację, często sama też tak myślę. Że byłoby to tylko na chwilę. To nie dotyczy bezpośrednio mnie, lecz bardzo bliskich mi osób. Widziałam ich łzy, żal, bezradność. Wg tego co się mówi, to zło wraca. A te co zostały skrzywdzone nie były przecież złe. A ta co skrzywdziła, została skrzywdzona kiedyś. Czemu zrobiła to innej, choć wiedziała jak to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj - ap o co chcesz się mścić? W ramach odwetu? Zastanów się - to dziecinne... Najpierw ktoś źle cię potraktował, a teraz chcesz zniżać się do jego poziomu? Staraj się iść dalej i o tym nie myśleć. Poza tym nie zapominaj, że wszystko co puszczamy w świat do nas wraca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest że dobrzy ludzie najczęściej zostają zranieni ale uważaj - dobrzy ludzie mają przy sobie bliskich którzy pomogą im znosić ciosy, a łajdak na koniec zawsze zostanie sam albo z namiastką czyjegoś uczucia. i to jest zemsta, losu która boli najbardziej bo z samotnością ciężko sobie poradzić. przemyśl to i głowa do góry. rozumiem że ciężko jest patrzeć na cierpienie bliskich ale uwierz że pomagasz im samą swoją obecnością, nie musisz dodatkowo się mścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozżalona losem
Wiecie, ja i tak nie potrafiłabym się pewnie mścić. Czasem sobie poklnę, powymyślam im w myslach :) Ale zrobić coś podłego, nie zrobiłabym Mam tylko nadzieję, że wyrzuty sumienia nie dadzą im spokojnie żyć. A osoba, która została skrzywdzona będzie silna i przetrwa to dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz swoje plany zemsty spisać i kto wie może wyjdzie z tego poczytna lektura i jeszcze na tym zarobisz czego ci życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wraca
nikt nie może krzywdzić bezkarnie a straszenie i mówienie że los to wyrówna jest najwygodniejsze dla tych co krzywdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak/mąż plus
przyjaciółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molagość
Dobrze powiedzieć, że życie skoryguje, los wyrówna itp. ale ten co skrzywdził żyje sobie spokojnie i ma wszystko w d...e, a ja cierpię. Tylko wyrównanie krzywd może dać mi spokój i satysfakcję - będę się mścić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz się znów mścić? :D Nie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boję się twoich pogróżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×