Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dariusz12

uprawianie seksu

Polecane posty

Mam trzy dychy na karku, ciężko pracuję dodatkowo ćwiczę karate, siłownia. Dbam o siebie jak tylko mogę. Nie zaniedbuję swojej partnerki, jestem zawsze jak mnie potrzebuję, wspieram ją i dużo rozmawiamy. Jest tylko jedno, ale, ja chciałbym się kochać częściej niż raz w miesiącu albo, co dwa miechy. Sex wygląda w ten sposób, że zawsze ja niego proszę, a później zajmuję się nią a na końcu jestem ja. Czy sex w małżeństwie z 8 letnim stażem jest taki nudny i tak jest rzadko? Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie już
pykają ją w cipsko ktoś inny a ty jak ten frajer nie wiesz co jest hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie już
to lepiej sprawdz bo na końcu okaże sie że już pół miasta ją pukało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizycja chrześcijańska
Wymyśl coś nowego, odmiennego niż do tej pory (ale nie wyuzdanego na maxa), to sama będzie częściej chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka74
niestety jest nie za często , przynajmniej u mnie :( tylko , że ja jestem kobietą i prosić mi trudniej .W tym roku kochałam sie z mężem aż 7 razy , ale rok temu było jeszcze mniej . znajdź sobie kogoś i nie miej wyrzutów sumienia. Miłych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica ];->
Ja uprawiam seks nieczęsto ale tylko i wyłącznie dlatego że nie mam do tego odpowiednich warunków. Tj..mam narzeczonego ale oboje jeszcze mieszkamy z rodzicami więc nie ma jak za bardzo :D zawsze ktoś jest w domu...Ale jak tylko zamieszkamy razem....Mmmm :) A jego nie trzeba będzie o to prosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×