Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem na wycieczkę?

Polecane posty

Gość ZbigniewWaw
Jeśli ktoś planuje wizytę we Włoszech, a szczególnie w Umbrii lub Toskanii, zachęcam do samodzielnego zorganizowania wczasów. Ja byłem Umbrii ze znajomymi (łącznie 7 osób) i korzystaliśmy na miejscu z pomocy i usług lokalnej agencji Green Heart Travel. Państwo z Green Heart Travel zorganizowali dla nas wspaniałą wizytę w winiarni w Montepulciano oraz dzięki nim zarezerwowaliśmy minivana z kierowcą i mogliśmy zwiedzać miejsca, które nie są dostępne komunikacją publiczną. Podaje link to ich strony w języku polskim, gdyby ktoś był zainteresowany www.trasimenoturismo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja unikam biur i wycieczki organizuję na własną rękę. Pamiętajcie, że wiele ciekawych miejsc jest również w naszym kraju. W tym roku postanowiłem zwiedzić okolice obozu Auschwitz-Birkenau. W tym celu wynająłem również pokój w klimatycznym www.jk-agroma.pl/ , który nadaje smaku całej "przygodzie" . Da się zorganizować ciekawy wypad, nie za granicę i za małe pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujecie porządnej i sprawdzonej firmy wynajmującej autokary ze sprawdzonymi kierowcami, to warto zgłosić się do www.adamkabus.pl. Korzystałam z ich usług i muszę przyznać, że usługa spełniona na najwyższym poziomie. Dbałość o bezpieczeństwo i komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fanką nart i wszelakich sportów zimowych. Już kilkakrotnie wyjazdy na narty organizowałam z firmą www.snowplusadventure.com. Byłam z nimi już w Japonii, Gruzji i Norwegii. W najbliższym czasie w planach mam jeszcze Islandię. Niezapomniane przeżycia i możliwość zaznajomienia się z obyczajami panującymi w wymienionych krajach. Ceny bardzo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Compensa
Planując wakacje warto pomyśleć również o ubezpieczeniu turystycznym. Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę turystyczną trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mogę polecić biuro podróży Soltur z Krakowa. Wysłaliśmy naszych rodziców na wycieczkę do Lourdes. Wrócili tacy zachwyceni! Chwalili pilota, hotele i atrakcje. Bardzo fajny pomysł na prezent dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek12
Jeśli mowa o wycieczkach szkolnych to zdecydowanie polecam ATAS. Bardzo fajne wyjazdy do Londynu dla tych, którzy chcą uczyć się języka, ale też fajne typowo turystyczne kierunki jak Włochy albo Hiszpania. Sprawdzone biuro, polecone przez nauczycielkę http://wycieczkiszkolne.atas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juri922
Ja lubię korzystać z ofert na stronie podrozeirejsy.pl. Zawsze można znaleźć tam coś ciekawe i w tym roku nie będzie inaczej. Bardzo polecam, bo wakacje z nimi to frajda, mamy polskiego rezydenta w większości ofert, a ceny są niższe niż w wielu biurach. Mają też super opinie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akca
ja jeżdżę z Coral travel - biuro jest sprawdzone, ma bardzo duza bazę wyjazdową, i świetnie zorganizowane wycieczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczeqqqq
A może lepiej spróbować zorganizować coś samemu? Mój kumpel z pracy w http://bridgestone-poznan.pl ostatnio wybrał się z dziewczyną do Portugalii własnie na własną rękę. I z przelotami i noclegami można do 2000 zł się zamknąć. Wiadomo trzeba mieć jeszcze euro na swoje wydatki, ale w sumie jak tak patrzę na oferty biur podróży to ten kierunek akurat jest bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o objazdówki to zdecydowanie Logostour. Tylko oni nie robią klasycznych kierunków - robią raczej kierunki mocno oryginalne, odległe, a czasami nawet zaskakujące. Przykład? Choćby - https://logostour.pl/kraje/grenlandia A podczas wycieczki największe znaczenie ma program, przewodnicy, piloci i realizacja wszystkiego. Program też ogólnie nie może być przesadzony, żeby ludzie dawali radę za wszystkim. Byliśmy z nimi dosyć klasycznie - w Chinach. To naprawdę było wyjątkowe przeżycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edźka
z Coral Travel - biuro jest sprawdzone, pewne i ubezpieczone. Jako organizator spisują się świetnie bo wszystko jest dopięte na ostatni guzik! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_P
Ja już od kilku lat jestem wierna biurze Travelinc. Wycieczki są zorganizowane na tip-top. Można na nich na prawdę odpocząć i się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamika
Pytanie na jaką. Jeśli chcesz znaleźć dobrą objazdówkę po Europie to polecam Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotelka
Taaak, ogrom ofert w biurze Rainbow i ich piloci to naprawdę skarb <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgania
Na jaka objazdówke z Rainbow najlepiej na Węgry / Slowenię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margery34
Ja na wycieczki jeżdżę tylko i wyłącznie z biurem podróży Konsorcjum. Mają bardzo fajne programy wycieczek objazdowych i niskie ceny. Zawsze wszystko przygotowane, bez problemy z wizami i ubezpieczeniem. Byłam na wycieczce "Mozaika Izraela" ostatnio i było świetnie. Za rok lecę do Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do drgania: jak chcesz Węgry z Rainbow to ja byłam na wycieczce Budapeszt i Tokaj - w krainie wina, czardasza i gorących źródeł i wycieczka super, bardzo polecam, ale nie sądzę żeby była wycieczka łącząca Słowenię i Węgry, no chyba że jakaś multiobjazdówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre biuro to Columbus http://www.columbus.net.pl/ Byliśmy z nimi już na Słowacji i w Bułgarii i oba wyjazdy były udane. Profesjonalnie wszystko organizują, na miejscu zawsze fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdumka
z Coral Travel - sprawdzone biuro, ubezpieczone z fajnymi ludzmi! no i bezpiecznie można jechać z nimi odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm... w sumie nie jeździłam tak często z biurami podróży, ale byłam w tym roku na wyjeździe organizowanym przez Party Camp, super sprawa :D to bardziej wyjazd dla młodzieży bo się tam imprezuje no i oczywiście zwiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinaoro
Od kilku lat jeżdżę z netholiday. Nie szukałam jakoś, po prostu siostra była z nimi we Włoszech więc też postanowiłam się z nimi wybrać skoro są sprawdzeni. Wakacje były udane więc od tej pory zawsze w pierwszej kolejności zerkam na ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprwadziło nam się biuro podróży Gryf przy wyjeździe grupowym do Wiednia parę miesięcy temu. Cała oferta jest na http://gryftravel.pl/wieden. Dobry sposób na integrację w firmie ale też fajne urozmaicenie wolnego czasu dla pracowników (praktycznie dla wszystkich to była pierwsza wizyta w Wiedniu w życiu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany wszelkimi wycieczkami z biur podróży m.in. Itaka, Tui, to proszę do mnie pisać, chętnie doradzę, zarezerwuję przez Państwa wybrany wyjazd. monika.travelshops@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś lubi taki aktywny wypoczynek ze zwiedzaniem i poznawaniem miejscowej kultury to wycieczki z Łachmański Travel https://lachmanski.pl/ będą idealne. Byłam już na ich dwóch wycieczkach i organizacja była rewelacyjna. Wszystko z zaplanowanego programu udało się realizować. Piloci wycieczek byli sympatyczni, mieli wiedzę o danym regionie tak że można było się od nich dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam77

Zlecałem większe sympozjum do organizacji w http://imprezy.biz.pl/ i wyszło elegancko. Na FB znalazłem biuro i przekonali mnie do siebie po pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia27

ja lubię latać z Konsorcjum bo mają fajną oferty wycieczkowe w rozsądnych cenach - byłam z nimi na wycieczce Mozaika Izraela a w kwietniu wybieram się na wycieczkę Japonia i Korea Płd - Mozaika Azji 😄 nie mogę sie doczekać, zawsze chciałam się tam wybrac a  w końcu uzbierałam pieniązki i mogę spełnic marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calka

no ja wyjeżdżam najczęściej z Coral Travel - dla mnie jest to świetna firma, doskonały organizator. wyjazd z nimi to zawsze fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×