Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdasr

Matka męża mnie uderzyła!!!

Polecane posty

Gość kdasr

Miałyśmy małą awanture, mój mąż jak zwykle poparł swoją matke. Ona z całej siły uderzyła mnie w twarz a mąż mnie trzymał i mówił żeby mnie lała. Nigdy tego nie zapomne, ja bezbronna, niemogąca się bronić, poniewierana przez teściową a obok mój mąż który mnie trzyma by jego matka miała mniej pracy. Mąż się na mnie wściekł bo słyszał jak wyrażam się do jego matki, zwyzywałam ją od najgorszych ale liczyłam że ona będzie walczyła ze mną na słowa. Jeszcze mąż zagroził że jak komuś powiem o tym wydarzeniu to marny mój los. Moja teściowa już raz pobiła uderzyła moją matke w twarz, mąż też raz podniósł rękę na mojego ojca, starszego człowieka. Moi rodzice mówili nie raz źle o moim mężu, a to o tym że miał ojca alkoholika, że jego ojciec zostawił jego matke bo nie mógł z tą kobietą wytrzymać. Powiedziałam teściowej że dobrze zrobił facet że ją zostawił bo była nic nie warta. Teraz pytanie czy powinnam tkwić w tym związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizilanka
jasne ze powinnas :D w kosciele slub na pewno bralas :D tkwij, tkwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłeszczyn
oczywi sc i, że tak :classic_cool: gdzie znjadziesz kolejnego frajera, który ciebie zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan, odejdz od niego co za szumowina, nigdy nie pozolilabym facetowi reki na siebie podniesc, nigdy nie pogodzilabym sie z tym co spotkalo ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdasr
Zero życzliwości. Mnie przeraża to że to nie mąż ale jego matka zawsze mnie lała, od początku naszego związku wyręczał się swoją matką. Za każdym razem jak była między mną a nim jakaś awantura to szedł do swojej matki żeby mi coś powiedziała a ona przychodziła z pięściami. Tej baby nikt nie pokona, ona ma więcej siły niż nie jeden facet. Spoliczkowała nawet moją matke, i to nie był zwykły kobiecy policzek ale tak że aż w głowie dzwoni. Z mężem gdy była jakaś awantura to on prosto po matke leciał, a ja gdy raz poprosiłam ojca żeby coś powiedział zięciowi to ten cham się rzucił na niego z łapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdasr
To nie mąż podniósł na mnie rękę, kazał swojej matce to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel no 5
Odejdz jeszcze dzisiaj !!!!!!!!!!!!!!! oni sa chorzy psychicznie!!!!!!!! uciekajjjjjjjjjjjjjj!! jak moglas to wytrzymywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ze ci sie nie nudzi
podnieca cie ta patologia czy co? jedziesz pod te posty? od parunastu miesiecy wypisujesz te brednie o bijacych rodzicach, tesciowych, rodzenstwo twoim badz meza/siostry ty jestes jakas poyebana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdasr
Kurwa! To nie jest prowokacja, jestem słaba, słabsza od teściowej, przy niej ja jestem krucha a ona jest silniejsza. Bardzo mocno bije, jak coś nie jest po jej myśli, jak jej tylko odpyskuje od razu spadam od razu ona mnie rzuca na ziemie lub bije po twarzy. Myślałam o tym żeby się rozwiedź ale jak??? przecież ja nie pracuje, co ja później zrobie!? o prace ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do roboty
Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
Odejdź od niego! Jak widzę, w tej rodzinie przemoc jest sposobem na rozwiązywanie problemów. Po jakimś czasie się załamiesz i będzie dużo gorzej. Jaka matka taki syn. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ale jaja
juz by mnie dawno tam nie bylo nawet jakby mnie tesciowa slownie obrazila a maz bylby po jej stronie. na hooj mi taki maz? bo tesciowej zawsze mozna kolo duupy zrobic ale jak synus jest po jej stronie to nic tylko SPIEEEERDAAAALAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co ona wyzywała
teściową od najgorszych??? Też bym przyłożyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdasr
Wiem, chciałabym uciec ale zrozumcie! ja nie mam pracy? i gdzie ją znajde? rodzice będą mnie ze swoich niskich pensji utrzymywali? Ja chciałam z mężem porozmawiać ale on gdy powiem tylko coś na jego matke, od razu wyzywa moich rodziców. Że ścierwa, że skurwysyny i moja teściowa to samo mówi. Nie raz w awanturach mi to powie. Mój mąż podniósł rękę na mojego ojca bo powiedział mu prawde. Moja teściowa podniosła rękę i na mnie i na moją matke bo usłyszała od nas prawde. A od momentu w którym usłyszała ode mnie i od moich rodziców że jej chłop pił bo nie mógł z nią wytrzymać oraz bardzo dobrze że ją zostawił to nas nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byłą jej oddać
i to z taką siłą ze oberwała by TYLKO raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisia
Matko dziewczyno ty żyjesz w PATOLOGI!!! masakra spakowałabym się odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdasr
Wiem że to patologia!! Łatwo powiedziec spakuj się? pewnie pójde do rodziców? tak, a w moim wieku ciężko byłoby o prace. Mam 32 lata i nigdy nigdzie nie pracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK TO MOŻLIWE, ŻEBYYYY
W TYM WIEKU NIGDY NIE PRACOWAC..????!!! :-0 :-0 :-0 ty jakas patologia jestes :-0 :-0 a teraz zyjesz i oni cie utrzymuja. no to na co ty liczysz??? jak wyglada w ogole twoje zycie??? :-0 :-0 :-0 sorry, ale troche jestes sama sobie winna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdasr
Wyszłam za mąż no to nie pracowałam. I to właśnie denerwowało teściową, od czasu do czasu wspomniałam jej że ona nie ma przy sobie mężczyzny, że jej nie się kto nią opiekować(utrzymywać jej) a ona była oburzona, nie znała się wogóle na żartach. Gdy była jakaś awantura, ja jej coś odpyskowałam od razu z łapami leciała. Dwukrotnie zmusiła mnie bym sprzątała w jej domu, a cały czas podkreślała i podkreśla że mieszkamy u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK TO MOŻLIWE, ŻEBYYYY
A CO TY, W ŚREDNIOWIECZU ŻYJESZ, ze pracowac ci sie nie chce???? :-0 :-0 :-0 rusz dupe i szukaj pracy!!!! ja jestem starsza od ciebie, mam wyksztalcenie, znam jezyki obce, pracowalam tez za granica, teraz wrocilam, pracy nie ma, ale i tak kombinuje, co tu zrobic. a powiem ci, ze naleze do tych atrakcyjnych kobiet i moglabym sie tak ustawic, aby facet mnie utrzymywal, ale wiekszej porazki nie ma. wstydzilabym sie!!!! zal mi takich bab jak ty!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdasr
Skoro chcesz panią to rób na nią? nie znasz tego przysłowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PIERDZIELĘĘĘĘĘĘ
co za kretynka :-0 :-0 :-0 :-0 :-0 :-0 juz od nierobstwa to sie w glowce jebie??? a znasz przyslowie: KTO NIE PRACUJE TEN NIE JE????? 🖐️ ja pierdziele, ty pewnie nie skonczylas nawet zadnej szkoly :-0 :-0 :-0 prosze, powiedz mi, bo nie wierze, ze takie idiotki chodza po ziemi :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdasr
Ale to mężczyzna zarabia na rodzine. Skończyłam zawodówke handlową jeśli chcesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PIERDZIELĘĘĘĘĘĘ
a kto ci to, kretynko, powiedzial???? czasy dam w salonach juz sie dawno skonczyly, zejdz na ziemie!!!! dzisiaj sa takie czasy, ze jesli kobiecie nic nie dolega to powinna isc do pracy!!! idz do sklepu pracowac, sieroto saska!!! jestes doprawdy bezdennie glupia i bez wyobazni. no i jak to sobie wyobrazasz??? ze bedziesz sie tak patologicznie napierdalac z tesciowa do usranej smierci??? i nic nie zribisz oczywiscie, bo jestes na ich garnuszku :-0 :-0 :-0 ale D N O..!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnatybabo
weź rusz grubą dupe do pracy, sprzątaj ulice, rób cokolwiek i wynieś się o dnich. albo zostań i pozwól się im lać i przestań stwarzać głupie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeba... rozwiedź sie!! naucz sie np. niemieckiego i wyjedz do Niemiec żeby pracować, żeby tylko się od nich uwolnić...co za patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie wydaje Wam się
ze ten tekst to jakaś podpucha? i sprawdzenie Waszej reakcji? zobaczcie jaka autorka jest opanowana, Wy ją wyzywacie a ona grzecznie odpowiada na wasze pełne krytyki pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo jest starsze od noego
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak nalatujecie na
teściową autorki?!!!!!!!!! Ja na miejscu teściowej też bym dała synowej w zęby.!!!!!! Skoro jakaś smarkula mnie wyzywa to należy się jej w pysk!!!!!!! Nawet nie zdziwiłoby mnie gdyby sam mąż spoliczkował autorke!!!!!! Miałby moje pełne poparcie!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×